Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Jak wybierać typy u bukmachera. Najlepsze praktyki

legalni bukmacherzy


Ten krótki poradnik skierowany będzie do wszystkich graczy i sympatyków internetowych zakładów bukmacherskich. Zajmiemy się nieco typowaniem. Oczywiście najlepiej zalogować się na strona buka i wybrać tzw. „pewniaki”. Takie typy dnia również są w specjalnych ofertach promocyjnych u bukmacherów jednakże trzeba pamiętać, że poczucie bezpieczeństwa jest nieco ułudne. Przewidywana wygrana jest mała, natomiast puszczenie taśmy skończy się tym, że zawsze któryś z meczów nie wejdzie. Chodzi bowiem o czystą statystykę.

Najlepiej więc typować mecze drużyn, czy lig na których się znamy. Nie zależnie od tego czy wolimy Serie A, Lique 1 czy też La Ligę, skupmy się tylko na tym w czym czujemy się dobrze. Dzięki temu będziemy mogli wybrać pewniejsze, często nawet lepiej płatne typy. Bardzo ważne! Nie sugerujmy się tylko kursami! Tak robią początkujący. Ważne, aby nazwa drużyny coś nam mówiła. Jednakże pamiętajmy, że Arsenal to nie to samo co Arsenał. Jeśli więc tylko nazwa obiła nam się o uszy, ale nic o danym zespole nie wiemy to też ciężko będzie w takim systemie o zarobienie jakichkolwiek porządnych pieniędzy.

Jak wybrać najlepsze typy bukmacherskie?

Dobrze też zapoznawać się ze statystykami. Wiele legalnych firm bukmacherskich za pośrednictwem internetu, tuż przy kursie udostępnia np. 5 ostatni meczów danej drużyny czy wyniki ostatnich bezpośrednich spotkań. To bardzo pomocne, bo może okazać się że np. dany zespół ma patent na przeciwnika, mimo że jest od niego o wiele niżej w tabeli. Sam kurs takich rzeczy nam nie powie. Oczywiście derby rządzą się swoimi prawami. One wymykają się czasami wszelkiej logice. Inaczej też typuje się piłkę nożną a inaczej NBA. W koszykówce jest tylko pięciu graczy na parkiecie, więc wypadek jednego to strata czasami nawet 20% potencjału drużyny, a to już bardzo dużo.

Cóż, jeśli jesteśmy zapalonymi kibicami, na pewno wypracowaliśmy już swój system, ale warto powyższe wskazówki wziąć pod uwagę. Możemy wówczas obstawić kilka kuponów za pomocą różnych strategii i zobaczyć, która okaże się najlepsza i najbardziej dochodowa.