Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Forbet – recenzja zakładów bukmacherskich

forbet bukmacher


Opis bukmachera Forbet, jednego z najmłodszych podmiotów na polskim rynku

Forbet podstawowe informacje


Bukmacher Forbet to jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. W sytuacji, w której nadal wielu graczy nie wie, które firmy bukmacherskie są legalne w Polsce to właśnie od podania tej informacji należy rozpoczynać recenzję bukmachera. Forbet jest w 100% legalnym, licencjonowanym przez polskie Ministerstwo Finansów bukmacherem. Działa w oparciu o stosowne zezwolenie wydanie w dniu 4-go maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016. Zezwolenie wydawane jest na okres 6 lat, po tym okresie jest ono przedłużane jeżeli bukmacher spełnia wymogi ustawodawcy.

Forbet jest jednym z tych bukmacherów, którzy zdecydowali postawić na rozwój poprzez kanał internetowy. Dopiero w kwietniu 2018 Forbet otrzymał licencję na otwieranie punktów naziemnych, jednak do tej pory (lato 2018) nie rozpoczął budowania siatki punktów naziemnych, być może stanie tak się w przyszłości. Jednak na ten moment jest to bukmacher skupiający się w pełni na rozwoju poprzez Internet.

Podstawowe informacje z Krajowego Rejestru Sądowego

 

 

NIP

5342409829

Regon

141694364

Kapitał zakładowy

2 352 000,00 ZŁ

Prezesem Zarządu jest Mateusz Świętochowski.

Bonus na start Fortuna


Ze względu na współpracę naszego serwisu z legalnym bukmacherem Forbet gracze, którzy klikną w baner na tej stronie otrzymają dodatkowe 50 złotych.
1200 PLN + 50 PLN bonus

Forbet jako jeden z najmłodszych stażem na polskim rynku bukmacherów stara się budować swoją pozycję rynkową m.in. poprzez wysokie bonusy.
Kluczowe zapisy z regulaminu dotyczącego bonusa powitalnego w Forbet
Oferta obowiązuje do 31.08.2018 do godziny 23:59.

1) Zarejestruj się i za kolejne trzy depozyty otrzymasz od forBET bonus:

pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł

drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł

trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł

2) Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu
3) Minimalna kwota depozytu to 20 zł
4) Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
5) Do odblokowania bonusu nie zaliczają się kupony systemowe
6) Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym
7) Czas na obrót bonusem to 30 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
8) Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej czas na jego aktywację wynosi 30 dni

Oferta Zakłady bukmacherskie Forbet

Bukmacher Forbet charakteryzuje się niezwykle przejrzystą strona internetowa, dominują kolory zielony, niebieski i biały. Strona nie jest przeładowana treściami, zadbano o wiele przydatnych funkcjonalności jak opcja wyszukiwania zdarzenia po nazwie drużyny czy nazwisku zawodnika lub filtry czasowe dla danego wydarzenia sportowego.
Właściwie każdy fan sportu znajdzie w Forbet ligi i dyscypliny których obstawianiem jest potencjalnie zainteresowany. W ostatnim czasie Forbet poprawił, wzbogacił także swoją ofertę o możliwość obstawiania esportu. W ofercie nie zabrakło możliwości wnoszenia tzw. „specjali” czyli zakładów specjalnych. W momencie kiedy tworzony jest ten tekst czyli latem 2018 roku zainteresowani gracze mogą pokusić się o obstawianie tego czy Legia zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów 2018/2019 oraz czy Dan Klafuric będzie pierwszym trenerem Legii dni 30-go września 2018 roku. Ze smutkiem trzeba odnotować, że zdaniem analityków Forbetu szanse Legii na awans do Ligi Mistrzów są bardzo mizerne (kurs 1.08 jeżeli nie wierzymy w awans Legii do fazy grupowej Ligi Mistrzów).

Minimalna stawka wynosi 1 złotych, a maksymalna wygrana na jednym kuponie to 200 000 PLN, a kupon prosty może zawierać maksymalnie 32 zdarzenia. Minimalna kwota wypłaty także wynosi 1 złoty. Weryfikacja konta przebiega sprawnie i zazwyczaj trwa zaledwie kilka, kilkanaście minut.

Można się także pokusić o obstawianie jaka będzie przyszłość trenera Adama Nawałki po odejściu ze stanowiska trenera kadry, kto zostanie jego następcą, a nawet kto wygra wyścig o fotel prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski czy Patryk Jaki.

Jeżeli chodzi o opcje dokonywania depozytów akceptowalny jest Dotpay, PayU i Tpay.com. Standardem jest niepobieranie prowizji od wpłaty.
Ciekawostką jest dostępność Betmarket, gdzie możemy sprawdzić jakie zdarzenia, po jakiej stawce i kursie typują inni klienci bukmachera Forbet

Bonusy lojalnościowe dla stałych graczy Forbet


Tak jak wspominaliśmy zakłady bukmacherskie Forbet są jedną z firm o najmniejszym stażu na polskim, licencjonowanym rynku bukmacherskim. Liderzy rynkowi tacy jak Fortuna, STS, Totolotek działają na tym rynku od kilkunastu lat, w związku z powyższym Forbet stara się zdobyć pozycję rynkową agresywnym podejściem względem konusowania graczy. Był pierwszym bukmacherem w Polsce, który oferował bonus za sam fakt dokonania rejestracji.

Bukmacher Forbet regularnie organizuje promocje dla stałych graczy nawiązujące do aktualnych wydarzeń sportowych. W momencie kiedy piszemy te słowa jest to „Bonusmania” nawiązująca do piłkarskich mistrzostw świata w Rosji, wcześniej mieliśmy ofertę, którą reklamował Artur Boruc pod nazwą „Droga do Moskwy”.
W ciągu miesiąca bukmacher przesyła co najmniej kilka ofert w mailingach skierowanych do regularnych graczy. Są to oferty bonusowe takie jak zwrot stawki jeżeli mecz zakończy się wynikiem 0:0 czy też pod pewnymi warunkami oferty umożliwiające częściowe lub całościowe uniknięcie konieczności płacenia 12% podatku od obrotu.

Na koniec zawsze przypominamy, iż warto dokładnie zapoznać się z regulaminem tak, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Należy pamiętać, że „nie ma darmowych obiadów” i bukmacher celem skorzystania z danej oferty może wymagać od nas gry tzw. „akumulatorem” czyli wnoszenia kilku zdarzeń na jednym kuponie, gry po minimalnym kursie nie niższym niż X czy też wnoszenia typów zakładów na których się nie znamy i normalnie byśmy się na to nie zdecydowali. Zawsze należy się dobrze zastanowić czy naprawdę warto skorzystać z danej oferty. Pamiętajmy, że to jest nasz wybór, jedynie możliwość, a nie konieczność.

Forbet zaangażowanie sponsorskie w Polski sport

Warto docenić fakt iż bukmacher Forbet zdecydował się nie tylko na zostanie sponsorem dużych klubów tutaj przykład Śląska Wrocław, ale także naprawdę wielu klubów z niższego poziomu rozgrywkowego. Forbet jest dumnym sponsorem m.in. GKS Tychy, Stomilu Olsztyn, Odry Opole, Radomiaka Radom,  ŁKS Łódź,  Motoru Lublin, KSZO Ostrowiec
Świętokrzyski czy 3-ligowy Sokół Ostróda.

Kierownictwo bukmachera Forbet postanowiło także zostać sponsorów klubów z ligi żużlowej: Stali Gorzów, Włókniarza Częstochowa oraz Wybrzeża Gdańsk i Stali Rzeszów.
Na uznanie i podkreślenie zasługuje fakt, że Forbet jest także oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji piłki nożnej AMP Futbolu.
Forbet jest również bukmacherem, który postawił na posiadanie bogatego portfolio swoich ambasadorów brandu. Ambasadorami Forbet są: Artur Boruc, Bożydar Iwanow, Karolina Kowalkiewicz oraz pięściarz Andrzej Fonfara.

Forbet opinie

Bukmacher Forbet działający od 2 lat pod adresem internetowym iforbet.pl wprowadził nieco życia w dość skostniały polski rynek zakładów bukmacherskich online. Ciekawostką jest fakt, że oprogramowanie dla zakładów bukmacherskich Forbet tworzy szczecińska firma developerska SBBetting. Forbet zdecydował się szczodrzej niż inni bonusować graczy, jako pierwszy oferował bonus za sam fakt rejestracji. Dodatkowo częściej niż liderzy nagradza graczy za lojalną grę. Charakteryzuje się lekką, przejrzystą stroną internetową gdzie dominują kolory biały, zielony i granatowy. Forbet co jest już dzisiaj standardem ma w swojej ofercie zakłady na żywo oraz sporty wirtualne.

Innowacją jest Betmarket, gdzie może podejrzeć jak typują inni klienci tego bukmachera. Wartym podkreślenia jest fakt, iż Forbet zdecydował się na sponsoring sportowy także na niższym poziomie rozgrywkowym drugiej czy trzeciej ligi w ślad za tym poszła niezwykle szeroka oferta na rozgrywki niższych klas rozgrywkowych. Kolejną innowacją był fakt, że gracze sam mogli proponować za pomocą mediów społecznościach na jaki mecz Forbet powinien dodać ofertę, naturalnie mówimy tutaj o rozgrywkach 5-tej ligi czy nawet piłkarskiej B-klasy. To wszystko w połączenie z rozpoczęciem współpracy ze znanymi twarzami ze świata sportu jak Artur Boruc czy Bożydar Iwanow wystawia wysoką ocenę bukmacherowi Forbet. Z zainteresowaniem będzie obserwować dalszy rozwój tej firmy bukmacherskiej, która ambitnie walczy o swój udział w rynku. Na koniec jeszcze raz biorąc pod uwagę fakt, że część graczy ma wątpliwości, że zakłady Forbet są w 100% legalne, podlegają nadzorowi polskiego ustawodawcy muszą się stosować do wytycznych przykładowo konieczności zapobiegania uzależnienia od patologicznych form hazardu.

forbet

Szczęśliwa 13 forBET!

Wrzesień 13, 2018 Szczęśliwa-13-forBET

Zapraszamy do promocji forBET – Szczęśliwa 13! Chcecie wygrywać bonusy 100 lub 500 PLN? A może zapolujecie na iPhone’y lub… nawet 100.000 PLN?! Zagraj za 10 PLN kupon składający się z 13 wybranych przez nas spotkań, a jeśli trafisz prawidłowo przynajmniej 10 z nich – możesz liczyć na nagrodę! Podział nagród wygląda następująco: 10 na […]

Czytaj dalej

Promocja w Forbet – Tniemy ryzyko na europejskie puchary!

Lipiec 18, 2018 Promocja-w-Forbet-Tniemy-ryzyko-na-europejskie-puchary

Europejskie puchary rozkręcają się na dobre! W czwartek rewanżowych spotkaniach zobaczymy Lech Poznań i Górnik Zabrze. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was promocję! Zobacz nasze zapowiedzi: FC Zaria vs Górnik Zabrze Tobol Kostanay – Samtredia Zagraj w terminie 17.07.18 – 19.07.18 (włącznie) kupon spełniający następujące warunki: stawka 111 lub 222 PLN; co najmniej trzy zdarzenia […]

Czytaj dalej

forBet stawia walentynkową kolację

Luty 14, 2018 forbet-walentynki

Dzisiaj Walentynki, święto serduszek i zakochanych. Zakłady bukmacherskie forBET oferują z tej okazji specjalna promocję. Bukmacher stawia walentynkową kolację! Jeśli nie macie planów na Walentynki, to zawsze możecie je spędzić ze swoją drugą połówką na kolacji, którą zasponsoruje Wam forBET! Możesz otrzymać na swoje konto w forBET zwrot za walentynkową kolację w postaci bonusu aż […]

Czytaj dalej

Wygraj bilet na finał Pucharu Polski z forBet

Luty 12, 2018 forbet-puchar-polski

W czwartek w Warszawie startuje turniej finałowy koszykarskiego Pucharu Polski, którego sponsorem jest legalny bukmacher forBet. Dzisiaj dla swoich graczy oferuje w promocji 4️ podwójne zaproszenia na piątkowe mecze ćwierćfinałowe Polski Cukier Toruń – TBV Start Lublin Stelmet Enea BC Zielona Góra – Legia Warszawa Aby wygrać bilety trzeba wytypować sumę punktów w dzisiejszym meczu […]

Czytaj dalej

Andrzej Fonfara ambasadorem forBET!

Zakłady bukmacherskie forBet mają kolejnego ambasadora. Został nim Andrzej Fonfara, były mistrz świata IBO w kategorii półciężkiej oraz zdobywca międzynarodowego pasa WBC International w kategorii średniej. Andrzej Fonfara, to polski pięściarz, który w swojej karierze stoczył 35 zawodowych walk, wygrywając 29 z nich, z czego 17 przez nokaut. Dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi […]

Czytaj dalej

Tłusty czwartek w forBet

Luty 8, 2018 forbet-tlusty-czwartek

Z okazji tłustego czwartku forBET przygotował dla swoich graczy niespodziankę. W ten czwartek (08 luty) – od godziny 00:00 do 23:59 – 100% od depozytu do 500 pln! Tego dnia w forBET deponujesz podwójnie! Zasady promocji: W dniu 08.02.2018 od godziny 00:00 do godziny 23:59 dokonaj depozytu a forBET go podwoi! 1. Zrób depozyt i […]

Czytaj dalej

Oscary w ofercie forBET

Nie samym sportem żyje człowiek. Zbliżające się coroczne rozdanie Oscarów zawsze wyzwala wielkie emocje. Kto zdobędzie główne nagrody jest równie ważne jak to czy dojdzie do jakiegoś skandalu na czerwonym dywanie. Gala rozdania Oscarów za niespełna miesiąc ale już teraz można obstawiać kto zdobędzie złotą statuetkę. W ofercie legalnego bukmachera Forbet możemy postawić na najlepszy […]

Czytaj dalej

Bożydar Iwanow ambasadorem forBET!

forBET Zakłady Bukmacherskie pozyskał kolejnego ambasadora! Od pierwszego lutego rozpoczęliśmy bowiem współpracę z dziennikarzem Polsatu, Bożydarem Iwanowem! W ramach umowy wizerunek Bożydara będzie wykorzystywany w Internecie oraz na stronie forBET. Ponadto nasi klienci i czytelnicy będą mogli czytać i oglądać przygotowywane przez Iwanowa felietony, komentarze i zapowiedzi ciekawych wydarzeń sportowych. Umowa została podpisana na rok […]

Czytaj dalej

Poniedziałek – Zakład bez ryzyka na sporty wirtualne

Styczeń 21, 2018 forbet-promocja

Poniedziałek – zazwyczaj mało dzieje się w sporcie… Dlaczego więc nie zajrzeć do Sportów Wirtualnych forBET? Zwłaszcza, że w KAŻDY poniedziałek możesz zagrać pierwszy zakład bez ryzyka? Już teraz przejdź do sekcji Zakładów Wirtualnych i zagraj zakład za 10 PLN, a jeśli okaże się on przegrany – zwrócimy Ci całą dyszkę w postaci bonusu! Powodzenia! […]

Czytaj dalej

Super Tydzień z Forbet – Środa bez podatku

Styczeń 17, 2018 forbet-promocja

ŚRODA BEZ PODATKU! W środę wygrywasz w forBET więcej o 12%! Powiększamy bowiem wygrane za kupony pre-match zagrane w każdą środę od północy, do 23:59! Powodzenia! REGULAMIN 1. Oferta jest ważna dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET. 2. forBET posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia. Serwis zastrzega […]

Czytaj dalej

forBET sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa

Styczeń 9, 2018 forbet-wlokniarz

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie już w zeszłym roku wspierała żużlowców Włókniarza Częstochowa. W tym roku współpraca została rozszerzona i forBET został sponsorem tytularnym. W 2018 roku żużlowcy z Częstochowy będą występować pod nazwą forBET Włókniarz Częstochowa. Umowa na sponsora tytularnego pomiędzy Włókniarzem Częstochowa i forBET podpisana została do końca 2018 roku. W ramach podpisanej umowy […]

Czytaj dalej

W Forbet dziś kupony przedmeczowe bez podatku!

Grudzień 14, 2017 forbet-14-dzien

W Forbet dziś kupony przedmeczowe bez podatku! Ciekawą ofertę przygotował legalny bukmacher Forbet dla 14-go dnia z Adwentowego kalendarza. Dziś w Forbet można grać bez podatku. Oferta dotyczy tylko kuponów przedmeczowych. Kluczowe zapisy z regulaminu dla tej oferty Oferta dotyczy jedynie gry za prawdziwie pieniądze. Gra za środki bonusowe nie wlicza się do promocji. Do […]

Czytaj dalej

Forbet podwaja depozyt do 200 złotych

Grudzień 8, 2017 forbet-kalendarz-adwentowy

8 dzień adwentowego kalendarza. Forbet podwaja depozyt do 200 złotych   Dziś piątek 8-go grudnia. Ósmy dzień adwentowego kalendarza. Bukmacher Forbet podwaja depozyt do 200 PLN ZASADY I WARUNKI Gracze, którzy wpłacą środki  w dniu 8.12 od godziny 00:00 do 23:59 otrzymają bonus 100% do kwoty 200 PLN Minimalna kwota depozytu 10 PLN Maksymalna kwota […]

Czytaj dalej

Black Friday w Forbet! Dziś gramy bez podatku u bukmachera Forbet

Listopad 24, 2017 forbet-black-friday

  Z okazji Black Friday bukmacher Forbet przygotował specjalną ofertę dla swoich graczy. Dzisiaj w piątek 24-go listopada przez cały dzień wszystkie kupony bez podatku! W Black Friday u bukmachera Forbet wygrywasz 12% więcej.   Black Friday w Forbet! Dziś gramy bez podatku u bukmachera ForbetOceń artykuł Redaktor naczelnyWiecej newsow – Strona internetowa Kontakt:Podobne wpisy […]

Czytaj dalej

Artur Boruc ambasadorem bukmachera Forbet

Listopad 12, 2017 artur-borus-forbet

Artur Boruc, który w minioną sobotę zakończył reprezentacyjną karierę został ambasadorem legalnego bukmachera Forbet. Artur Boruc choć trafił na czasy nieobfitujące w sukcesy polskiej piłki reprezentacyjnej jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych polskich bramkarzy. Jest legendą Legii czy Celticu Glasgow, występował także w Fiorentinie i Souhampton, od pięciu sezonów występuje w angielskim Bournemouth. Właściwie […]

Czytaj dalej

70 PLN bonus dla kibiców Śląska Wrocław

Październik 29, 2017 forbet-slask-wroclaw

Legalny bukmacher Forbet dołącza do kierunku obranego przez legalne zakłady bukmacherskie LVbet i wprowadza ciekawą promocję skierowaną do fanów klubu, który sponsoruje. Tym razem bukmacher przygotował promocję dla kibiców Śląska Wrocław. W związku z 70-leciem klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław legalne zakłady bukmacherskie Forbet  nagrodzą 70 najaktywniejszych kibiców bonusem w kwocie 70 PLN. Wszystko co muszą […]

Czytaj dalej

Forbet po raz kolejny wprowadza ciekawą ofertę bukmacherską!

Październik 24, 2017 forbet-promocja

Legalny bukmacher Forbet po raz kolejny wprowadza w życie świetny pomysł na interesującą ofertę bukmacherską. Zakłady bukmacherskie iforbet od samego początku istnienia postanowiły postawić na sponsoring mniejszych klubów, ewentualnie klubów, które z różnych powodów przeżywają nieco gorszy okres w swojej historii. Forbet jest sponsorem m.in. RKS Radomsko, Motoru Lublin, KSZ Ostrowiec, ŁKS Łódź czy Sokoła […]

Czytaj dalej

Oferta bukmacherska forBET – październik 2017

Październik 18, 2017 forbet-zaklady-bukmacherskie

Dziś przyjrzymy się co ciekawego w swojej ofercie bukmacherskiej mają rodzimi licencjonowani, polscy bukmacherzy w miesiącu październiku. Przyglądamy się ofertom dla stałych graczy, którzy skorzystali już w przeszłości z promocji powitalnej i szukają kolejnych ciekawych promocji. Oferta bukmacherska Iforbet Cashback Iforbet zwraca część przegranej. Bukmacher podzielił każdy miesiąc na 2 okresy rozliczeniowe od 1-go do […]

Czytaj dalej

Specjalna oferta dla naszych graczy w FORBET

Wrzesień 15, 2017 forbet-650-bonus

Specjalnie dla naszych graczy mamy specjalną ofertę powitalną u legalnego bukmachera forBET. Zarejestruj się w forBET Użyj kodu „PREZENT” (z dużych liter) Odbierz bonus powiększony o 50 zł Użytkownik logujący się z nim otrzymuje bonus 100% od pierwsze wpłaty, przy wpłacie minumum 100zł powiększony o 50zł, maksimum 650zł. Czyli jeśli ktoś wpłaci 100zł to otrzyma […]

Czytaj dalej

Page 1 of 2
1 2

Forbet Promocje, Kod Promocyjny 2018, Opinie

Bukmacher ForBET zadebiutował na polskim rynku zakładów sportowych w bardzo efektowny sposób. Nowa firma przyciągnęła uwagę graczy, a głównym źródłem tego błyskawicznego sukcesu okazała się promocja, której próżno było szukać w przypadku konkurencyjnych ofert. ForBET stał się bowiem pierwszym polskim bukmacherem, który zaoferował graczom możliwość zawierania zakładów bez konieczności płacenia podatku. Firma postawiła samodzielnie opłacać podatek, dzięki czemu nie był on przerzucany bezpośrednio na gracza. 

Takie działanie sprawiło, że ForBET przez pewien czas znajdował się poza zasięgiem konkurencji. Typerzy zachwalali podejście nowego bukmachera do kwestii podatku hazardowego, dzięki czemu z oferty ForBET korzystało coraz więcej osób. Co prawda, warunki oferty promocyjnej z czasem uległy zmianie, jednak bukmacher osiągnął zamierzony efekt, którym było szybkie zdobycie rozgłosu w świecie polskich zakładów sportowych. 

Aktualnie rozwój firmy przebiega w nieco inny sposób. ForBET nawiązał współpracę ze znanymi polskimi sportowcami (Artur Boruc, Karolina Kowalkiewicz), a przedstawiciele bukmachera skoncentrowali się na budowaniu zupełnie nowego wizerunku marki. Dla graczy większe znaczenie ma jednak to, że bukmacher ForBET znacząco poszerzył ofertę dostępnych zakładów. Zwiększeniu uległa również liczba wydarzeń transmitowanych na żywo. Stałe doskonalenie własnej oferty powoduje, że ForBET może w najbliższym czasie zostać jednym z liderów w polskiej branży bukmacherskiej. 

Warto zwrócić uwagę na to, że bukmacher regularnie organizuje promocje dla swoich nowych i stałych klientów. Pod tym względem ForBET także wyróżnia się na tle rynkowej konkurencji. Akcje promocyjne mają bardzo różnorodny charakter, przez co gracze mogą otrzymać nowe korzyści i dodatkowe bonusy za korzystanie z oferty bukmachera. Dlatego każdy gracz posiadający konto na platformie ForBET powinien uważnie śledzić nowe poczynania firmy. 

Nasz serwis zajmuje się publikowaniem artykułów na temat zmian w ofertach najpopularniejszych polskich bukmacherów. Jest to niezwykle przydatne kompendium wiedzy dla wszystkich graczy, którzy nie chcą tracić czasu na ręczne przeglądanie ofert. Na naszej stronie znajduje się również zakładka poświęcona bukmacherowi ForBET. W tym miejscu publikujemy wszelkie informacje dotyczące nowych promocji, bonusów, zmian w ofercie lub ciekawostek związanych z tym bukmacherem. Treść każdego artykułu zawiera szczegółowe informacje, dzięki czemu gracz może dokładnie zapoznać się z warunkami danej promocji.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ady_bukmacherskie
https://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier-gry-hazardowe/rejestr-domen
https://www.iforbet.pl

Poczytaj także:

forbet cennik
forbet opinie

Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie