Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


50% niższy podatek u bukmachera Milenium na Sporty Wirtualne

16 listopada, 2017
milenium-sporty-wirtualne


50% niższy podatek u bukmachera Milenium na Sporty Wirtualne

Zakłady bukmacherskie Milenium są kolejnym spośród polskich, legalnych bukmacherów który dołączył do swojej oferty tzw. Wirtualne Sporty.

Aktualnie bukmacher Milenium wprowadził promocję, w sportach wirtualnych podatek zamiast standardowych 12% wynosi 6%. Powyższa oferta bukmacherska trwa do odwołania.

Wirtualne sporty są nowym wymiarem w zakładach bukmacherskich. Zastosowano tutaj technikę motion capture, dzięki takiemu rozwiązaniu gracze przez całą dobę mogą obstawiać wydarzenia wzorowane na realnych rozgrywkach. W tego typu rozgrywkach sezon nigdy się nie kończy, zawsze jest co śledzić i typować. Choć zdarzenia się wirtualne, potencjalne wygrane są jak najbardziej prawdziwe.

Zakłady bukmacherskie Milenium to czwarty po STS, Fortunie i Totolotku bukmacher pod względem liczby punktów naziemnych. Mimo wielu lat obecności na polskim rynku nieco odstaje nawet od nowych graczy na polskiej, internetowej scenie bukmacherskiej czyli LVbetu i Forbetu. Oby po dodaniu do swojej oferty Wirtualnych Sportów bukmacher Milenium zdecydował się na kolejne poprawki produktowe.

bukmacher legalny milenium

760 zł bonus + 10 zł freebet + 20 zł extra
KOD: PREZENT

Zarejestruj się w Milenium