Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


O Totomix Zakłady Bukmacherskie

Totomix bukmacher powstał jeszcze w ubiegłym tysiącleciu, dokładnie w roku 1992. W całym kraju funkcjonuje blisko 500 punktów naziemnych. Historycznie utożsamiany raczej z bukmacherem naziemnym, ale dziś prężnie rozwija się także w Internecie. Aktualnie końcówka roku 2018-go po STS i Fortunie jest zdecydowanym numerem trzy na polskim, legalnym rynku bukmacherskim.

Totomix jest w pełni legalnym, licencjonowanym przez polskie Ministerstwo Finansów bukmacherem. Stosowną licencje na prowadzenie działalności w Internecie posiada od 2013 roku. Od 2005 roku jest częścią międzynarodowej grupy Intralot.

Totomix to bukmacherska odnoga zakładów bukmacherskich Totolotek. Totomix to tradycyjne, klasyczne zakłady wzajemne. Totolotek oferuje także m.in.: Toto-Gol, czyli możliwość typowania dokładnego wyniku sześciu meczów, Toto-Ligę, czyli starą, dobrą „13”, możliwość typowania 1×2 dla trzynastu najpopularniejszych lig.

Sponsoringowo postawił głównie na Lechię Gdańsk oraz Puchar Polski od niedawna współpracuje także z siatkarzami Skry Bełchatów oraz koszykarską sekcją Legii Warszawa.

Totomix Oferty bukmacherskie
Totomix Oferty bukmacherskie

Powrót do młodości dla niektórych klientów bukmachera, czyli „stara-dobra” trzynastka

Totomix Bonus Powitalny

Ze względu na bliską współpracę z bukmacherem Totomix mamy możliwość zaproponowania specjalnego bonusa powitalnego. Celem skorzystania z poniższej, unikatowej oferty należy kliknąć w baner na tej stronie oraz wpisać kod PREZENT na stronie rejestracyjnej Totomix. Jak zawsze przypominamy o rozsądnej grze i dokładnym czytaniu regulaminów.

Zasady oferty Totomix „Bonus na start 1111 zł na start + 25 zł zakład bez ryzyka”!

Poniżej prezentujemy najistotniejsze zapisy z regulaminu Totomix. Szczególnie początkujący gracze powinni zwrócić uwagę na następujące punkty z poniższej oferty powitalnej. Bukmacher ten wymaga obrotu nie tylko środkami depozytowi, ale także bonusem. Wymogi zostały zdefiniowane jako 3 razy środki bonusowe ORAZ depozyt. Warto o tym pamiętać, gdyż część konkurentów nakłada wymogi obrotowe jedynie dla środków depozytowych. Minimalny kurs przy którym wnoszone kupony są zaliczane do obrotu wynosi 2.00. Przy pierwszej wpłacie poniżej 20 złotych gracz nie jest upoważniony do otrzymania bonusa. Podobnie jak u konkurentów graczowi korzystającemu z oferty powitalnej nie przysługuje prawo do scedowania środków bonusowych na osobę trzecią. Korzystnym rozwiązaniem dla graczy jest fakt iż bukmacher przyznał pół roku czasu, dokładnie 180 dni na wykorzystanie środków bonusowych i dopiero po tym okresie czasu podlegają one wyzerowaniu w przypadku niewykorzystania. Standardem w polskiej branży bukmacherskiej jest zdecydowanie krótszy okres czasu.

Bonus 100% od pierwszej wpłaty:

 • Bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 1111 zł
  • Minimalny depozyt upoważniający do otrzymania bonusa to 20 zł
  • Bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszego depozytu, ale udział w ofercie gracz rozpoczyna z chwilą zawarcia zakładu z salda bonusowego (tzw. aktywacja Bonusa)
  • Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu

Wymagany obrót wynosi : 3 x (Bonus + Depozyt):

 • Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie wynoszącej 3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
  • Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za środki bonusowe
  • Zakłady zawarte za bonus muszą zawierać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem minimalnym 2,00
  • Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00.

Bonus 25 zł zakład bez ryzyka!

Dodatkowo za otwarcie konta w serwisie Totomix i po jego aktywacji, gracz otrzymuje darmowy zakład w kwocie 25 PLN do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie.
Kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2,00.
Bonusem należy obrócić trzykrotnie.

totomix-oferty-bukmacherskie2
Warto także przypomnieć iż w związku z tym, że opisywany bukmacher jest w pełni legalnym podmiotem w Polsce graczom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, którą należy skierować pod adres mailowy reklamacje@totolotek.pl, gdzie opisujemy powód zgłoszenia wniosku reklamacyjnego. Bukmacher jest zobowiązany do rozpatrzenia reklamacji w okresie 30 dni od chwili zgłoszenia.

Oferta zakładów Totomix

Bardzo szeroka oferta zakładów, Totomix jest w czołówce pod tym względem. Właściwie fani każdej z dyscyplin znajdą coś dla siebie, szczególnie, choć nie tylko fani tenisa mogą się cieszyć niespotykanie szeroką ofertą także na turnieje zdecydowanie niższego rzędu. Na czas trwania MŚ w Rosji Totomix przygotował specjalną sekcję dedykowana tylko do Mistrzostw z niezwykle szeroką ofertą zakładów na największy piłkarski turniej roku. Warto podkreślić iż Totomix często ofertuje marżę na poszczególne mecze na nieco niższym poziomie niż konkurencja.

Totomix znany jest z kilku flagowych ofert dla swoich graczy. Jedna z nich jest „Gram Grubo”, która umożliwia grę bez zwyczajowego 12% podatku. Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie kuponu prostego Totomix lub Totomix Live, za minimalną stawkę 20 złotych (oferta dla czerwca 2018), z minimum trzema zdarzeniami na kuponie. Minimalny kurs całkowity wynosi 2.5, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.3

Aktualizację recenzji, opisu tego bukmachera dokonujemy w listopadzie 2018 dlatego po krótce przyjrzymy się ofertom retencyjnym dostępnym właśnie pod koniec roku 2018-go.

Totomix - oferta Top 5
Totomix – oferta Top 5

 

Top 5 z nieco lepszą ofertą kursową niż standardowa
Bukmacher oferuje nieco lepsze kursy na wybrane pięć spotkań, które cieszą się dużą popularnością wśród graczy. W tej ofercie kursy porównywane są o godzinie 10:00.

 

Totomix Grubo Gram
Totomix Grubo Gram

Kolejna sztandarowa oferta retencyjna o nazwie Gram grubo

Zwyczajowo przyjrzyjmy się kilku kluczowym zapisom z tej oferty. Oferta pozwala powiększyć wygraną o czternaście procent. Minimalna stawka to 100 złotych. Zaliczane są zarówno zakłady pre jak i live. Minimalny kurs kuponu został ustalony na 2.00. Kurs poszczególnych zdarzeń wnoszonych na kuponie nie może być niższy niż 1.06. Oferta obowiązuje we wszystkie piątki. Opisywane zakłady bukmacherskie oferują podobną promocję dla rozgrywek europejskich pucharów oraz piłkarskiej reprezentacji Polski minimalna stawka została tutaj ustalona na 20 złotych. Po spełnieniu opisanych powyżej wymogów do wniesionego przez gracza kuponu bukmacher doliczy za pomocą wskaźnika 1,003 bonus, który powiększy wartość ewentualnej wygranej. Nowym graczom korzystającym z usług legalnych bukmacherów w Polsce warto przypomnieć iż standardowy współczynnik wynosi 0,88. Przystępując do promocji gracz potwierdza, że zapoznał się określonymi zasadami oraz je akceptuje. Ten punkt dedykujemy szczególnie tym wszystkim, którzy nie czytają regulaminów. Promocja nie obejmuje zakładów systemowych. W przypadku zwrotu stawki czy unieważnienia takie zakłady nie będą wliczane. Nie wolno łączyć tej promocji z innymi promocjami, które podwyższają ewentualne wygrane na danym kuponie.

Totomix wyjazd do Meksyku
Totomix wyjazd do Meksyku

 

BetClub i wyjazd do Meksyku

W kilku zdaniach pozwolimy sobie przypomnieć zasad działania programu lojalnościowego Betclub u tego bukmachera. Każda postawiona złotówka obstawiona u bukmachera to punkty, które można wymieniać na nagrody rzeczowe lub bonusy. Regularnie organizowana jest promocja, gdzie do wygrania są interesujące wyjazdy zagraniczne np. Tajlandia czy Meksyk. Zakłady bukmacherskie wyższą liczbą punktów nagradzają wysokomarżowe produkty takie jak choćby zakłady wirtualne, gdzie przyznawane są trzy punkty za każdą wniesioną złotówkę, podobnie sytuacja wygląda w Toto-Racing, 3 punkty za każdą wniesioną złotówkę. Totoliga oraz Totogol także nagradzane są 3 punktami, a zakłady na żywo to dwa punkty za każdy wniesiony złoty. W przypadku zawarcia kilku czy kilkunastu dokładnie takich samych kuponów gracza otrzymuje punkty tylko i wyłącznie za pierwszy wniesiony kupon. Maksymalna liczba punktów, którą można otrzymać za wniesienie jednego kuponu to 1000 punktów. Bukmacher zastrzegł sobie prawo do organizacji specjalnych akcji punktowych, w przypadku tych ograniczonych czasowo akcji specjalnych będzie obowiązywała wyższa punktacja. Warto o tym pamiętać jeżeli któryś z czytelników rozważa zawalczenie o wysokie pozycje w rankingu. Należy w takiej sytuacji monitorować przebieg wydarzeń, aby nie przegapić tego typu akcji specjalnych, gdzie punkty będą naliczane hojniej niż zwyczajowo. Aktualny stan punktów można sprawdzić po zalogowaniu się na konto gracz w zakładce o nazwie Moje Konto.
Warto także pochwalić opisywanego bukmachera za organizację akcji specjalnych dla klubów z którymi sponsoringowo opisywane zakłady bukmacherskie współpracują. Bukmacher na tym polu współpracuje z Lechią Gdańsk. Dla pełnoletnich kibiców Lechii z Gdańska, którzy pobrali aplikację Bestcan i zdobędą największą liczbę punktów w grze w piłkę nożna za pośrednictwem wspomnianej aplikacji bukmacher przygotował ciekawe nagrody były to bilety vipowskie oraz nagroda pieniężna, szalik i kubki klubowe. Celem identyfikacji należało połączyć konto aplikacji Betscan z FB albo wpisać swoje dane osobowe ustawieniach aplikacji. Jeszcze raz warto pochwalić tego bukmachera za organizowanie akcji dla kibiców klubu którego bukmacher wspiera.

Strona Totomix

Sporą ciekawostką jest fakt, że serwis jest dostępny także w języku Szekspira. To chyb jedyny tego przypadek wśród legalnych bukmacherów Polsce

W czerwcu 2018 roku Totomix uruchomił nieco ulepszoną wersję swojego serwisu, ponieważ przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka Totomix oferuje możliwość wyboru czy chcemy korzystać z nowej czy starej wersji. To zawsze kwestia subiektywna, ale naszym zdaniem Totomix powinien jeszcze mocniej popracować na wyglądem swojej strony. To jeden z tych elementów, gdzie naszym subiektywnym zdaniem Totomix odstaje od liderów rynkowych w Polsce. Co ciekawe Totomix jest chyba jedynym polskim, licencjonowanym bukmacherem, który oferuje możliwość wyboru wersji językowej, oprócz polskiego dostępna jest także angielska wersja językowa. Strona jest przejrzysta i funkcjonalna, oferuje bardzo wiele przydatnych opcji, choć naszym zdaniem w porównaniu do liderów polskiego rynku nieco „oldschoolowa” jak na rok 2018. Oprócz zakładów bukmacherskich w Totomix dostępne jest typowanie Live, zakłady wirtualne oraz Totogol i Totoliga, które Totomix nazywa zakładami piłkarskimi. Z poziomu naszego konta gracza mamy dostęp do wielu opcji, przykładowo możliwości ustawienia dziennych, miesięcznych limitów kwotowych czy czasowych na grę. Jest to jeden z wymogów polskiego Ministerstwa Finansów, które regularnie nadzoruje Totomix. Bukmacher ten blisko współpracuje z Ektrastats, dzięki czemu możemy liczyć na wiele interesujących statystyk i analiz dotyczących rozgrywek polskiej, najwyższej ligi piłkarskiej.

 

Totomix blog
Totomix blog

Totolotek blog
Bukmacher uruchomił też dedykowany blog, gdzie oprócz bieżących ofert można zapoznać się newsami ze świata sportu. Wiele statystyk zapewnia współpraca z Ekstrastats

Totomix twitter
Totomix twitter

Screen z aktywnie zarządzanego konta bukmachera na Twitterze. Opisywane zakłady bukmacherskie starają się gonić w tym zakresie lidera polskiego rynku bukmacherskie czyli STS

Polecamy również:

Totomix Mobilnie 

Totomix stworzył solidną aplikację, która dostępna jest zarówno na najpopularniejsze w naszym kraju urządzenia działające w oparciu o system operacyjny Android jaki i iOS. Aplikacja działa sprawnie i choć to zawsze nieco subiektywne przypadła nam bardziej do gustu niż wersja desktopowa strony.

Wnioski o Totomix Zakłady Online 

Naprawdę solidny bukmacher, pewna pozycja numer trzy na naszym rynku. W pełni legalna i zaufania firma bukmacherska funkcjonująca na naszym rynku od wielu lat. Dla lubiących czasem obstawić offline dostępna jest szeroka, ogólnokrajowa oferta punktów naziemnych. Totomix oferuje wysoki bonus powitalny oraz szereg ofert dla lojalnych graczy, takich jak „Gram Grubo”, która pozwala uniknąć konieczności płacenia podatku oraz dostęp do BetClub czy na specjalnie skierowane zaproszenie do programu VIP. W ofercie znajdziemy wszystkie najważniejsze ligi, dostępna jest aplikacja mobilna zarówno dla Android jak i Ios. Naszym zdaniem warto, aby kierownictwo Totomix mocniej popracowało nad wyglądem strony, gdyż jest to prawdopodobnie główny element niepozwalający mocniej powalczyć z Fortuną i STS.

 

 

Poczytaj także:

systemy toto mix
toto mix wyniki
totomix.pl oferta
toto mix oferta kursowa


Bitwa Światów w Anglii. „Ten zły” kontra „Aniołowie”

Liga angielska rozbudza emocje wielu kibiców. Fani piłki nawet jeśli nie mają swoich ulubionych angielskich zespołów z zapartym tchem spoglądają na rozgrywki w „domu futbolu”. Można się spierać czy lepsza jest liga angielska czy hiszpańska. Bezsporne jest to, że rozgrywki w Anglii elektryzują. Ogromne pieniądze, pełne stadiony, fantastycznie opakowany futbol. Wielkie kluby i niemal co tydzień dochodzi do pojedynku kogoś z wielkiej szóstki: Manchester City, Manchester United, Liverpool i londyńskiej trójki: Arsenal, Chelsea i Totenham. Do tego szereg ekip mających wielkie ambicje jak Everton czy choćby beniaminek z Wolverhampton. Zdecydowanie jest z kogo wybierać i na co patrzeć.

Jednak Anglia to nie tylko wielkie, bogate kluby, najlepiej opłacani piłkarze. To także trenerzy. Niemal bez wyjątku najgłośniejsze nazwiska w świecie futbolu są już w Anglii, albo tylko czyhają na zwalniające się miejsce na którejś z ławek. Kogo dziś mamy na wyspach? Po erze sir Alexa Fergusona i Arsene Wengera, którzy na lata zmonopolizowali rynek, miejsce w Anglii znalazło wielu trenerów totalnych. Totalnych, bo nie oddają przypadkowi niemal nic. I żeby skupić się tylko na „wielkiej szóstce” są to takie trenerskie nazwiska jak: Pep Guardiola, Mauricio Sarri. Jurgen Klopp, Mauricio Pochetino, Unai Emery – ich na potrzeby dalszego wywodu nazwę „Aniołami”. Kto jest „tym złym”? Wiadomo, trener „Czerwonych Diabłów” – Jose Mourinho.

Nikomu, kto interesuje się piłką nie trzeba zbyt wielu słów, żeby opisać styl gry zespołów prowadzonych przez „piątkę Aniołów”. Powiedzieć, że ich zespoły uwielbiają dominować na boisku, narzucać swój styl gry, cieszyć kibiców kolejnymi akcjami to nic nie powiedzieć. Eden Hazard zapytany co takiego zmieniło się w Chelsea w porównaniu z zeszłym sezonem, gdy prowadzona przez Antonio Conte ekipa tak mocno zawiodła, powiedział krótko: „Cóż Mauricio pozwolił nam bawić się w piłkę”. Bo to zabawa jest kluczem do sukcesu u Sarriego, który zwykł powtarzać: „W piłkę zaczynamy grać jako dzieci, żeby czerpać radość. I to dziecko muszę obudzić w moich piłkarzach, bo z reguły właśnie to jest najlepsze co tkwi w każdym z nas”.

Bardzo podobnie na piłkę patrzy Guardiola, ale nie da się ukryć, że od piłkarzy wymaga zdecydowanie większego przygotowania taktycznego, ciągłego myślenia i reagowania na choćby najmniejszy błąd przeciwnika. Obaj szkoleniowcy bardzo się cenią. Parę miesięcy temu świat obiegło zdjęcie, gdy wspólnie z byłym selekcjonerem reprezentacji Włoch Ariggo Sacchim spędzają czas w restauracji. Sarri skomentował spuentował to, mówiąc że dla niego Guardiola jest „mistrzem i geniuszem”.

Podobnie – tylko o Jurgenie Kloppie – mówi właśnie Guardiola. – „Uwielbiam oglądać zespoły prowadzone przez Niemca. Ciągle uczę się czegoś od niego”. Nie ma się czemu dziwić tej opinii. To właśnie Klopp jest tym trenerem, który najczęściej znajdował sposób na zespoły Katalończyka. Sam styl gry Liverpoolu może nie polega na tak totalnym ataku jak u jego najgroźniejszych przeciwników, ale „The Reds” zdecydowanie mają prowadzić grę w każdym meczu.

Unai Emery? Miał trudny początek w Londynie. Musiał sobie też poradzić z presją niezbyt udanego czasu w Paryżu, gdzie nie osiągnął zakładanych wyników w Lidze Mistrzów i oczywiście z legendą jego poprzednika – Wengera. Jednak już teraz jego Arsenal gra piłkę tak widowiskową jakby na zmiany w Londynie miał kilkanaście miesięcy, a nie kilka. Hiszpanowi udało się nawet przywrócić do świata żywych Mesuta Oezila. Poszczególni zawodnicy jak dzieci cieszą się, że mogą wspólnie grać i na razie nie widać cienia kłótni jak któryś z gwiazdorów musi czasem zasiąść na ławce. Ujarzmić Pierre-Emericka Aubameyanga łatwo nie jest, ale Gabończyk wchodząc z rezerwy potrafi z uśmiechem na ustach strzelać kolejne gole. Najbardziej zrównoważonym trenerem wśród Aniołów jest zdecydowanie Pochetino. Wpływ na to ma jednak przede wszystkim wąska kadra Totenhamu, która wymusza poniekąd większą koncentrację na grze defensywnej.

Gdzie w tym wszystkim „ten zły”? Nikt o zdrowych zmysłach nie powie, że Jose Mourinho to menedżer skończony, słaby czy choćby nijaki. Swoimi gierkami, wypowiedziami, stylem bycia ciągle prowokuje. Sarri mówi o nim, że należy mu się największy szacunek, ale on sam dumny jest z tego, że jest po kompletnie różnej stronie trenerskiej barykady. Co miał na myśli? Przywołajmy jeszcze raz Guardiolę. Trener City przygotowując się do meczu analizuje słabe cechy swoich przeciwników. Po to, żeby jego piłkarze mogli zaatakować i uderzyć w czuły punkt. Mourinho, choć równie genialnie wyłapuje wszystkie szczegóły, patrzy na najmocniejsze cechy rywali. Po to, żeby jego zawodnicy skupili się na obronie przed nimi. I choć nierzadko daje to świetny efekt tak bardzo często frustruje kibiców nawet jego klubów.  Co więcej i jego zawodnicy nie raz i nie dwa pokątnie go za to krytykują. Tak było w Realu Madryt, tak jest w Machesterze United. Frustruje tym bardziej, gdy fani „Czerwonych Diabłów” z zazdrością mogą patrzeć jak pięknie w piłkę grają ich rywale i jakie wspaniałe spektakle dostają niemal co tydzień.

Mourinho stał się zakładnikiem samego siebie. Stylu zmienić już nie może, bo nie chce dać pożywki swoim wrogom (za takich uznaje niemal wszystkich), więc uratować może go tylko wynik, a o to będzie diabelsko trudno.