Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

O Totomix Zakłady Bukmacherskie

totolotek

Totomix bukmacher powstał jeszcze w ubiegłym tysiącleciu, dokładnie w roku 1992. W całym kraju funkcjonuje blisko 500 punktów naziemnych. Historycznie utożsamiany raczej z bukmacherem naziemnym, ale dziś prężnie rozwija się także w Internecie. Aktualnie, rok 2018 po STS i Fortunie jest zdecydowanym numerem trzy na polskim rynku bukmacherskim.

Totomix jest w pełni legalnym, licencjonowanym przez polskie Ministerstwo Finansów bukmacherem. Stosowną licencje na prowadzenie działalności w Internecie posiada od 2013 roku. Od 2005 roku jest częścią grupy Intralot.

Totomix to bukmacherska odnoga zakładów bukmacherskich Totolotek. Totomix to tradycyjne, klasyczne zakłady wzajemne. Totolotek oferuje także m.in Toto-Gol, czyli możliwość typowania dokładnego wyniku sześciu meczów, Toto-Ligę, czyli starą, dobrą „13”, możliwość typowania 1×2 dla trzynastu najpopularniejszych lig.

Sponsoringowo postawił głównie na Lechię Gdańsk oraz Puchar Polski.

totomix-oferty-bukmacherskie1

Totomix Bonus Powitalny

Ze względu na bliską współpracę z bukmacherem Totomix mamy możliwość zaproponowania specjalnego bonusa powitalnego. Celem skorzystania z poniższej, unikatowej oferty należy kliknąć w baner na tej stronie oraz wpisać kod PREZENT na stronie rejestracyjnej Totomix.

Zasady oferty Totomix „Bonus na start 1111 zł na start + 25 zł zakład bez ryzyka”!

Poniżej najistotniejsze zapisy z regulaminu Totomix

Bonus 100% od pierwszej wpłaty:

 • Bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 1111 zł
  • Minimalny depozyt upoważniający do otrzymania bonusa to 20 zł
  • Bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszego depozytu, ale udział w ofercie gracz rozpoczyna z chwilą zawarcia zakładu z salda bonusowego (tzw. aktywacja Bonusa)
  • Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu

Wymagany obrót wynosi : 3 x (Bonus + Depozyt):

 • Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie wynoszącej 3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
  • Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za środki bonusowe
  • Zakłady zawarte za bonus muszą zawierać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem minimalnym 2,00
  • Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00.

Bonus 25 zł zakład bez ryzyka!

Dodatkowo za otwarcie konta w serwisie Totomix i po jego aktywacji, gracz otrzymuje darmowy zakład w kwocie 25 PLN do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie.
Kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2,00.
Bonusem należy obrócić trzykrotnie.

totomix-oferty-bukmacherskie2

Oferta zakładów Totomix

Bardzo szeroka oferta zakładów, Totomix jest w czołówce pod tym względem. Właściwie fani każdej z dyscyplin znajdą coś dla siebie, szczególnie, choć nie tylko fani tenisa mogą się cieszyć niespotykanie szeroką ofertą także na turnieje zdecydowanie niższego rzędu. Na czas trwania MŚ w Rosji Totomix przygotował specjalną sekcję dedykowana tylko do Mistrzostw z niezwykle szeroką ofertą zakładów na największy piłkarski turniej roku. Warto podkreślić iż Totomix często ofertuje marżę na poszczególne mecze na nieco niższym poziomie niż konkurencja.

Totomix znany jest z kilku flagowych ofert dla swoich graczy. Jedna z nich jest „Gram Grubo”, która umożliwia grę bez zwyczajowego 12% podatku. Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie kuponu prostego Totomix lub Totomix Live, za minimalną stawkę 20 złotych (oferta dla czerwca 2018), z minimum trzema zdarzeniami na kuponie. Minimalny kurs całkowity wynosi 2.5, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.3

Strona Totomix

W czerwcu Totomix uruchomił nieco ulepszoną wersję swojego serwisu, ponieważ przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka Totomix oferuje możliwość wyboru czy chcemy korzystać z nowej czy starej wersji. To zawsze kwestia subiektywna, ale naszym zdaniem Totomix powinien jeszcze mocniej popracować na wyglądem swojej strony. To jeden z tych elementów, gdzie naszym subiektywnym zdaniem Totomix odstaje od liderów rynkowych w Polsce. Co ciekawe Totomix jest chyba jedynym polskim, licencjonowanym bukmacherem, który oferuje możliwość wyboru wersji językowej, oprócz polskiego dostępna jest także angielska wersja językowa. Strona jest przerzysta i funkcjonalna, oferuje bardzo wiele przydatnych opcji, choć naszym zdaniem w porównaniu do liderów polskiego rynku nieco „oldschoolowa” jak na rok 2018. Oprócz zakładów bukmacherskich w Totomix dostępne jest typowanie Live, zakłady wirtualne oraz Totogol i Totoliga, które Totomix nazywa zakładami piłkarskimi. Z poziomu naszego konta gracza mamy dostęp do wielu opcji, przykładowo możliwości ustawienia dziennych, miesięcznych limitów kwotowych czy czasowych na grę. Jest to jeden z wymogów polskiego Ministerstwa Finansów, które regularnie nadzoruje Totomix. Bukmacher ten blisko współpracuje z Ektrastats, dzięki czemu możemy liczyć na wiele interesujących statystyk i analiz dotyczących rozgrywek polskiej, najwyższej ligi piłkarskiej.

Totomix Mobilnie 

Totomix stworzył solidną aplikację, która dostępna jest zarówno na najpopularniejsze w naszym kraju urządzenia działające w oparciu o system operacyjny Android jaki i iOS. Aplikacja działa sprawnie i choć to zawsze nieco subiektywne przypadła nam bardziej do gustu niż wersja desktopowa strony.

Wnioski o Totomix Zakłady Online 

Naprawdę solidny bukmacher, pewna pozycja numer trzy na naszym rynku. W pełni legalna i zaufania firma bukmacherska funkcjonująca na naszym rynku od wielu lat. Dla lubiących czasem obstawić offline dostępna jest szeroka, ogólnokrajowa oferta punktów naziemnych. Totomix oferuje wysoki bonus powitalny oraz szereg ofert dla lojalnych graczy, takich jak „Gram Grubo”, która pozwala uniknąć konieczności płacenia podatku oraz dostęp do BetClub czy na specjalnie skierowane zaproszenie do programu VIP. W ofercie znajdziemy wszystkie najważniejsze ligi, dostępna jest aplikacja mobilna zarówno dla Android jak i Ios. Naszym zdaniem warto, aby kierownictwo Totomix mocniej popracowało nad wyglądem strony, gdyż jest to prawdopodobnie główny element niepozwalający mocniej powalczyć z Fortuną i STS.

totolotek

 

 

Poczytaj także:

systemy toto mix
toto mix wyniki
totomix.pl oferta
toto mix oferta kursowa

Totomix Zakłady Bukmacherskie
5 (100%) 4 votes

Podobne wpisy

Który legalny Bukmacher najlepszy na początek? Legalni bukmacherzy w Polsce W 2017 roku nastąpiła rewolucja na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Wszystko za sprawą nowelizacji ustawy hazardow...
ŚWIATOWE EMOCJE RZĄDZĄ – STS Załóż konto w STS w dniach 12.09 (01:00) - 13.09 (23:59). Wpłać pieniądze i zagraj swój pierwszy kupon z depozytu lub bonusu. Oprócz otrzymanego bonus...
Szczęśliwa 13 forBET! Zapraszamy do promocji forBET - Szczęśliwa 13! Chcecie wygrywać bonusy 100 lub 500 PLN? A może zapolujecie na iPhone'y lub... nawet 100.000 PLN?! ...
Najpopularniejsze metody płatności legalnych bukma... Każdy, kto rozpoczyna przygodę z zakładami brukarskimi, musi zmierzyć się z kwestią wpłacania depozytu i późniejszego wypłacania ewentualnej wygranej....
Legalni bukmacherzy online na spotkanie Kolumbii z... Totolotek zakłady bukmacherskie zastanawiają się czy pogromcy Polaków odprawią Argentynę Kolumbijczycy z dobrej strony pokazali...
Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie