Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Totalbet to stosunkowo nowa firma na polskim rynku bukmacherskim, dzięki której można obstawiać zakłady bukmacherski. Totalbet posiada licencję uzyskaną od Ministerstwa Finansów, dlatego też bukmacher oferuje legalną grę, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i za pomocą sieci internetowej. Firma należy do większego przedsiębiorstwa, jakim jest Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Spotkała się ona z bardzo pochlebnymi opiniami ze strony graczy, z uwagi na swoją szeroką ofertę kursową. Dzięki temu każdy zainteresowany gracz może obstawiać interesujące go dyscypliny sportowe, zarówno w ramach singli, jak i kuponów akumulowanych i kombinacyjnych. Obstawianie za pomocą Internetu to wygodna propozycja dla osób, które wiedzą, że nie są w stanie udawać się regularnie do punktów stacjonarnych, w ten sposób można regularnie stawiać na swoje ulubione drużyny lub zawodników, za różne stawki. Co prawda bukmacher nie ma jeszcze swojej aplikacji mobilnej, ale istnieją plany, w których ma zostać ona w najbliższym czasie wdrożona.

Totalbet Bonus powitalny

Jako, że Totalbet nie istnieje na polskim rynku od dawna, musiał jakoś przyciągnąć uwagę klientów, którzy zaufali już innym firmom. Nie ma nic lepszego, niż zaoferowanie ciekawego bonusu powitalnego, z którego skorzystać może każdy nowy gracz. Jeśli chodzi o pierwszą wpłatę można oczekiwać bonusu w wysokości 100% do 500 złotych, co jest bardzo pokaźną kwotą. Im wyższa będzie wpłata, tym większy bonus na swoje konto gracza otrzyma użytkownik.


Co istotniejsze gracze otrzymują też tzw. freebeta, dzięki któremu mogą postawić dowolnie wybrany przez siebie zakład po minimalnym kursie 2.00 za 25 złotych. Jeśli wygra się taki kupon, to kwoty nie trzeba już dalej obracać i można ją wypłacić na swoje konto bankowe, dlatego jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich grających.

Skorzystać można także z opcji bezpiecznego zakładu, chociaż w tym przypadku należy obstawić minimum 10 zdarzeń i jedno z nich może okazać się przegrane. Na tym właśnie polega bezpieczeństwo takiego zakładu, więc z całą pewnością warto bliżej przyjrzeć się takiej możliwości.

Totalbet Oferta – dyscypliny i kursy

Totalbet oferuje bardzo dobre kursy, ale też bogatą ofertę, dlatego też każdy będzie mógł odnaleźć w końcu swoje ulubione dyscypliny sportowe, w których się odnajdzie i na których się zna. Oczywiście w ofercie znajdują się wszystkie najważniejsze dyscypliny takie jak: piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna i sporty zimowe, ale oprócz tego można także obstawić zdarzenia w następujących dyscyplinach:

 • kolarstwo,
 • krykiet,
 • boks,
 • dart,
 • futbol amerykański,
 • golf,
 • piłka wodna,
 • rugby,
 • snooker.

Jak widać jest tego naprawdę sporo, a to nie wszystkie dyscypliny, które można obstawić. Warto wejść więc na stronę internetową bukmachera, która stworzona jest w bardzo przejrzysty sposób, na której można się łatwo odnaleźć i sprawdzić, jakie zdarzenia można zagrać w danym dniu. Kursy są bardzo zadowalające, dlatego gracze absolutnie nie powinni być nimi rozczarowani.


Totalbet, metody płatności

Atutem wielu firm bukmacherskich jest to, że umożliwiają zainteresowanym skorzystanie z wielu różnorodnych metod płatności. Totalbet nie odstaje pod tym kątem od reszty bukmacherów. Można zdecydować się na wpłatę swoich środków np. za pomocą:

 • DotPay,
 • PayU,
 • Blik.

Jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich graczy, którzy mogą wybrać dla siebie dogodną opcję wpłaty. Nie będzie też problemów z wypłatą ewentualnych wygranych na zakładach bukmacherskich. Można to zrobić np. na swoje konto bankowe, jednak trzeba je posiadać, a więc trzeba mieć ukończone 18. lat, aby legalnie uczestniczyć w takich zakładach, na własną odpowiedzialność. Zaletą tej firmy bukmacherskiej jest również to, że posiada funkcję cashout. Co za tym idzie w dowolnym momencie trwania spotkania można wycofać swój kupon, jeśli gracz uzna, że zdarzenie zakończy się totalnym niepowodzeniem. Co prawda można stracić wtedy pewną część postawionych pieniędzy, ale dzięki temu nie straci się całości. Oczywiście takie decyzje mogą okazać się błędne, ponieważ każda drużyna lub zawodnik mogą przecież odwrócić losy spotkania.


Profesjonalna obsługa klienta

Totalbet zasługuje na wielki szacunek przede wszystkim dlatego, że obsługa klienta działa bardzo profesjonalnie. Zainteresowani mogą skontaktować się z obsługą na wiele sposobów, np. dzięki:

 • czatowi,
 • formularzowi kontaktowemu,
 • wiadomości e-mail,
 • kontaktowi telefonicznemu.

Jak widać istnieje wiele rozwiązań, jeśli chce się znaleźć odpowiedzi na nurtujące gracza pytania. Co najważniejsze konsultanci odpowiadają bardzo sprawnie, dlatego można mieć pewność, że na postawione pytania w ekspresowym tempie uzyska się satysfakcjonującą odpowiedź. Firma zatrudnia w swoich szeregach specjalistów, dlatego też odpowiedzi są udzielane w sposób bardzo rzetelny i na pewno nie będzie się żałowało tego, że zdecydowało się na skorzystanie z usług firmy bukmacherskiej Totalbet.