Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

bonusy-powitalne-ranking-2018 Bonus powitalny bukmacherzy w Polsce informacje

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują kilka odmian bonusów na start, najpopularniejszą formą bonusu powitalnego w zakładach bukmacherskich jest bonus powiązany z koniecznością złożenia depozytu. Gracz zobowiązany jest do złożenia depozytu, który upoważnia go do otrzymania bonusu. Poniżej w celach informacyjnych podajemy aktualnie obowiązujące kwoty bonusów powitalnych w polskich zakładach bukmacherskich.

Informacja na temat wysokości bonusów powitalnych zakłady bukmacherskie w Polsce

1lvbet-logowhite 1500 PLN, dwie pierwsze wpłaty 1000 PLN oraz 500 PLN
2forbet-logowhite 1250 PLN, podzielone na trzy pierwsze wpłaty
3totolotek-logowhite 1111 PLN
4milenium-logowhite 760 PLN
5fortuna-logowhite 520 PLN, 400 PLN bonus powitalny i 120 PLN zakład bez ryzyka
6sts-logowhite 500 PLN
7totalbet-logowhite 500 PLN
8etoto-logowhite 500 PLN

 

Kwota należnego bonusa powitalnego nie powinna być jedynym kryterium, które bierze pod uwagę świadomy gracz decydują się czy chce skorzystać z danej oferty powitalnej. Niezwykle ważnym parametrem jest wymóg co do obrotu.

Bonusy na start zakłady bukmacherskie wymogi obrotowe

Bonus powitalny wymogi obrotu polscy bukmacherzy
etoto-logowhite 4x (środki własne + kwota bonusu)
forbet-logowhite 1xdepozyt żeby odblokować bonus, 4x żeby móc wypłacić środki bonusowe
fortuna-logowhite 4x depozyt
lvbet-logowhite 4x depozyt
milenium-logowhite 4x depozyt
sts-logowhite 3x depozyt
totalbet-logowhite obrót zdeponowaną kwotą (dwa różne kupony), następnie 6x środki bonusowe
totolotek-logowhite 3x (środki depozytowe + kwota bonusu)

 

Kwoty bonusu powitalnego są tym co zazwyczaj przyciąga uwagę gracza jednak świadomy gracz decydując się na skorzystanie z oferty powitalnego danego bukmachera powinien bardzo dokładnie przeanalizować wymagane wymogi co do obrotu środkami bonusowymi oraz ewentualnie zdeponowanymi środkami gdyż czasem bukmacherzy wymagają obrotu nie tylko przyznanym bonusem, ale także własnym depozytem. Obowiązuje tutaj prosta zasada czy wyższy wymóg co do obrotu tuż mniej jest to korzystna oferta dla gracza. Podobnie jak w innych artykułach w naszym serwisie zawsze zachęcamy do zapoznania się z regulaminem bukmachera. Czytanie regulaminów pozwala na dokładnie zrozumienie bonusowej oferty bukmacherskiej i świadomą grę.

Bonus bez depozytu Lvbet 20 PLN

Zdarza się iż bukmacherzy oferują możliwość otrzymania bonusa bez konieczności składania depozytu. Jest to bonus bukmacherski przysługujący za fakt dokonania rejestracji. Przykładem tego typu oferty jest 20 PLN u bukmachera Lvbet. Po kliknięciu na link Lvbet oraz zarejestrowaniu się u bukmachera należy wysłać maila pod adres promocje@lvbet.pl, a w tytule wpisać „Bonus bez depozytu”.

Przeczytaj również: Bonus bez depozytu u bukmacherów

Bonusy bukmacherskie minimalny akceptowalny kurs

Bonusy bukmacherskie minimalny akceptowalny kurs
Etoto2,2
Forbet2,0 dla 1x obrotu własnymi środkami. Min 1,3 dla każdego trzech zdarzeń dla 4x środkami bonusowymi
Fortuna1,9
Lvbet2,5 dla środków bonusowych. 2,00 dla depozytu
Milenium2
STS1,91
Totalbet2
Totolotek2

 

Rozważając skorzystanie z bonusu świadomy gracz przyjrzy się także poziom minimalnego akceptowalnego kursu zaliczanego do wymogów obrotowych. Bukmacherzy nagradzając graczy bonusem powitalnym wymagają, aby obrót wykonywany przy kursie nie niższym niż X. Jak zaprezentowaliśmy w powyższej tabelce minimalny akceptowalny kurs waha się w przedziale 1.90 do 2.20. Jest to uzależnione od zapisów regulaminowych danego bukmachera. Dodatkowo często bukmacherzy wymagają, aby wnoszony zakład nie był zakładem pojedynczym tylko akumulowanym np. zawierał minimum trzy zdarzenia na kuponie, dodatkowo często obowiązuje wymóg nie tylko łącznego minimalnego kursu danego kuponu, ale także minimalny kurs pojedynczego zdarzenia np. 1.2 lub 1.30. 

Zakład bez ryzyka, freebet jako forma bonusa powitalnego

Fortuna 120 PLN Freebet kod PREZENT

Oprócz bonusu powitalnego od depozytu zakład bez ryzyka ofertuje bukmacher Fortuna. Freebet w Fortunie działa w następujący sposób, jeżeli kupon okaże się wygrany gracz cieszy się swoją wygraną natomiast jeżeli przegra otrzymuje od bukmachera zwrot stawki. Wpisanie kodu PRZENET upoważnia do otrzymania 120 złotowego freebeta w Efortunie. Należy poinformować, że przed wypłatą ewentualny zwrot należy obrócić jednokrotnie po dowolnym kursie.

Totolotek 25 PLN freebet

Kolejnym przykładem oferty powitalnej w formie freebeta jest 25 PLN w Totolotku, po wpisaniu kodu PREZENT w formularzu rejestracyjnym. W zamian za otwarcie i aktywację konta gracza u bukmachera Totolotek gracz otrzymuje 25 złotowy freebet. Bonusem tym należy obrócić trzykrotnie, a kupon powinien zawierać co najmniej jedno zdarzenie z kursem nie niższym niż 2.00.

Zakłady bukmacherskie bonus powitalny liczba dni na wykonanie obrotu

Jak zaprezentowaliśmy w poniższej tabeli, bukmacherzy w Polsce w różny sposób określają maksymlaną liczbę dni w jakiej należy dokonać obrotu. Naturalnie czym dłuższy jest to okres tym korzystniej dla gracza, nie ma bowiem konieczności niepotrzebnego pośpiechu i obstawiania wydarzeń w której gracz nie czuje się pewnie. Warto zwrócić uwagę na ten parametr decydując się na bonus bukmacherski.

Maksymalna liczba dni na obrócenie bonusem powitalnym
Etoto60
Forbet30
Fortuna60
Lvbet30
Milenium60
STS120
Totalbet60
Totolotek180

 

Omawiając kwestię maksymalnej liczby dni w kontekście bonusu powitalnego w licencjonowanych zakładach bukmacherskich w Polsce należy wspomnieć o dość niestandardowym zapisie dotyczącym bonusu powitalnego, który znajdziemy w zakładach bukmacherskich Fortuna i Milenium. Oto w czym rzecz, obowiązuje u tych bukmacherów 10% maksymalny limit dzienny kwoty, która zaliczana jest do wymaganego obrotu. Kolejne zakłady rozliczane danego dnia powyżej tego 10% limitu nie będą już zaliczane do wymogów obrotu. Warto, aby gracze o tym pamiętali celem uniknięcia nieporozumień i nieprzyjemnych niespodzianek. Każdy gracz powinien pamiętać, że otrzymanie bonusa wiąże się z koniecznością dostosowania się do zapisów regulaminowych. Korzystanie z oferty bonusowej bukmachera jest w pełni dobrowolne.

Tak jak zaprezentowaliśmy powyżej powitalny bonus bukmacherski to nie tylko kwota, jedynie początkujący lub gracze posiadający niewielką wiedzę na temat zakładów bukmacherskich przy wyborze bukmachera kierują się jedynie kwotą, wysokością bonusu na start. Bardzo ważnym parametrem, który należy wziąć pod uwagę jest choćby wymóg co do obrotu, minimalny kurs, czy też liczba dni w ciągu których należy dokonać obrotu. Niemniejszy artykuł ma charakter informacyjny, a jego autorom przyświecał cel w postaci rozpowszechniania wiedzy na temat regulaminów bukmacherskich, szczególnie zapisów, które czasem bukmacherzy starają się ukryć w gąszczu zapisów regulaminowych, które często pisane są stricte prawniczym językiem. Mamy nadzieję, że dzięki takim artykułom gracze będą wyposażeni w niezbędny zakres informacji, aby grać u bukmacherów w sposób świadomy.

 

Poczytaj więcej na :

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bonus_powitalny

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ady_bukmacherskie

Bonus powitalny – Zakłady Bukmacherskie w Polsce
5 (100%) 8 votes

Podobne wpisy

Legalni bukmacherzy, rynek bukmacherski jesień 201... Legalny bukmacher opis sytuacji na rynku bukmacherskim jesień 2018 Jesienią 2018 roku właściwie nikt z graczy zainteresowanych tematem zakładów bukma...
Bonus na sporty wirtualne od LVbet Co to są sporty wirtualne? Zakłady sportowe to nie jedyne zakłady oferowane przez bukmachera internetowego LVbet. W jego ofercie znajdziemy także tzw...
Manchaster UTD vs Juventus w ofercie LVBet zakładó... Manchaster United podejmować będzie na Old Trafford inną potęgę europejskiej piłki – Juventus Turyn LVBet zakłady bukmacherskie Jose Mourinho a więc ...
Zakłady bukmacherskie przez internet Zakłady bukmacherskie przez internet – od czego zacząć? Wybieramy legalnego bukmachera. Oczywiście sprawa wydaje się bardzo prosta. Najpierw musim...
Zakłady PZBUK PZBuk wystartował. W drugim tygodniu października wystartował kolejny legalny bukmacher na polskim rynku. W skrócie bukmacher PZBuk od polskie zakład...
Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie