Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


bonusy-powitalne-ranking-2018Bonus powitalny bukmacherzy w Polsce informacje

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują kilka odmian ofert powitalnych. Popularne bonusy na start na zakłady bukmacherskie to świetny wabik na nowych graczy. Najpopularniejszą formą bonusu powitalnego w zakładach bukmacherskich jest bonus powiązany z koniecznością złożenia depozytu. Gracz zobowiązany jest do złożenia depozytu, który upoważnia go do otrzymania bonusu.

Warto pamiętać, że nazewnictwo nie jest ujednolicone i zarówno gracze jak i operatorzy żonglują następującymi zwrotami:

  • bonus powitalny
  • bonus na start
  • oferta powitalna
  • bonus dla nowych graczy
  • bonus za rejestrację
  • promocja powitalna
  • promocja na start
  • i wiele innych – ale wszystkim chodzi o to samo czyli co możemy otrzymać za rejestrację i pierwszą wpłatę.

Poniżej w celach informacyjnych podajemy aktualnie obowiązujące kwoty bonusów powitalnych w polskich zakładach bukmacherskich.

Informacja na temat wysokości bonusów powitalnych zakłady bukmacherskie w Polsce

11500 PLN, dwie pierwsze wpłaty 1000 PLN oraz 500 PLN
21300 PLN, podzielone na trzy pierwsze wpłaty
31111 PLN
41500 zł bonus + 1500 zł cashback + 150 freebet + 20 zł extra
51125 PLN, 1000 PLN bonus powitalny i 125 PLN zakład bez ryzyka
61000 PLN
7500 PLN
81000 PLN

 

Kwota należnego bonusa powitalnego nie powinna być jedynym kryterium, które bierze pod uwagę świadomy gracz decydują się czy chce skorzystać z danej oferty powitalnej. Niezwykle ważnym parametrem jest wymóg co do obrotu.

Bonusy na start zakłady bukmacherskie wymogi obrotowe

Bonus powitalny wymogi obrotu polscy bukmacherzy
4x (środki własne + kwota bonusu)
1xdepozyt żeby odblokować bonus, 4x żeby móc wypłacić środki bonusowe
4x depozyt
4x depozyt
4x depozyt
3x depozyt
obrót zdeponowaną kwotą (dwa różne kupony), następnie 6x środki bonusowe
3x (środki depozytowe + kwota bonusu)

Kwoty bonusu powitalnego są tym co zazwyczaj przyciąga uwagę gracza jednak świadomy gracz decydując się na skorzystanie z oferty powitalnego danego bukmachera powinien bardzo dokładnie przeanalizować wymagane wymogi co do obrotu środkami bonusowymi oraz ewentualnie zdeponowanymi środkami gdyż czasem bukmacherzy wymagają obrotu nie tylko przyznanym bonusem, ale także własnym depozytem. Obowiązuje tutaj prosta zasada czy wyższy wymóg co do obrotu tuż mniej jest to korzystna oferta dla gracza. Podobnie jak w innych artykułach w naszym serwisie zawsze zachęcamy do zapoznania się z regulaminem bukmachera.

Czytanie regulaminów pozwala na dokładnie zrozumienie bonusowej oferty bukmacherskiej i świadomą grę. Według nas samo nakładanie obowiązku obrotu środkami depozytowymi, a nie bonusowym jest już dyskusyjnie, w naszej ocenie bardziej fair względem graczy byłoby zdefiniować wymogi obrotowe 6 x bonus w Totomixie, zamiast 3 x (depozyt plus bonus), ale w tym względzie górę biorą potrzeby marketingowe, gdyż 6 wygląda gorzej niż 3, a że szczególnie początkujący gracze w zakładach bukmacherskich nie posiadają odpowiedniej wiedzy, aby czytać regulaminy ze zrozumieniem jest jak jest.

Bonus bez depozytu Lvbet 20 PLN

Zdarza się iż bukmacherzy oferują możliwość otrzymania bonusa bez konieczności składania depozytu. Jest to bonus bukmacherski przysługujący za fakt dokonania rejestracji. Przykładem tego typu oferty jest 20 PLN u bukmachera Lvbet. Po kliknięciu na link Lvbet oraz zarejestrowaniu się u bukmachera należy wysłać maila pod adres promocje@lvbet.pl, a w tytule wpisać „Bonus bez depozytu”. Ponieważ na rynku przybywa legalnych, polskich bukmacherów, czyli wzrasta konkurencja coraz więcej bukmacherów decyduje się na zaproponowanie bonusu za darmo.

Oprócz wspomnianego już Lvbet jest to Totolotek i 25 PLN, Etoto 20 PLN do wykorzystania tylko w aplikacji mobilnej czy 20 PLN w nowym podmiocie na rynku Totalbet. Zawsze należy mieć z tyłu głowy, że tzw. bonusy za darmo u bukmacherów nie są tak naprawdę za darmo, bo w świecie bukmacherów nic nie ma za darmo. Celem, który stawiają sobie strony bukmacherskie jest, aby gracze złożyli pierwszy i kolejne depozyty. Bonusy za rejestrację na początek przygody u bukmachera są oferowane w związku z wprowadzeniem aplikacji mobilnej, dodatkowo badania wykazują, że klienci korzystający z aplikacji są „więcej warci dla bukmachera”, tzw. ARPU, czyli z angielska average revenue per user jest wyższe u posiadaczy smartfonów niż korzystających z desktopów, właśnie dlatego bukmacherzy są bardziej chętni do oferowania bonusów dla graczy korzystających z aplikacji mobilnej. Najwyższe ARPU generują użytkownicy Iphonów, powód jest dość prosty, są to na ogół najdroższe smartfony na rynku. S

ięgając po tzw. darmowy bonus powitalny wyrażamy także zgodę na dodanie nas do bazy mailingowej, telefonicznej. Jest to wartość dla zakładów bukmacherskich, bukmacher na pewno podejmie wielu prób przekonwertowania gracza bez depozytu na takiego, który złoży pierwszy depozyt, najlepiej kilka kolejnych. Należy o tym dobrze pamiętać rozważając skorzystanie z tzw. darmowej oferty bonusów w polskich stronach bukmacherskich.

Przeczytaj również: Bonus bez depozytu u bukmacherów

Bonusy bukmacherskie minimalny akceptowalny kurs

Bonusy bukmacherskie minimalny akceptowalny kurs
Etoto2,2
Forbet2,0 dla 1x obrotu własnymi środkami. Min 1,3 dla każdego trzech zdarzeń dla 4x środkami bonusowymi
Fortuna1,9
Lvbet2,5 dla środków bonusowych. 2,00 dla depozytu
Milenium2
STS1,91
Totalbet2
Totolotek2

Rozważając skorzystanie z bonusu świadomy gracz przyjrzy się także poziom minimalnego akceptowalnego kursu zaliczanego do wymogów obrotowych. Bukmacherzy nagradzając graczy bonusem powitalnym wymagają, aby obrót wykonywany przy kursie nie niższym niż X. Jak zaprezentowaliśmy w powyższej tabelce minimalny akceptowalny kurs waha się w przedziale 1.90 do 2.20. Jest to uzależnione od zapisów regulaminowych danego bukmachera.

Dodatkowo często bukmacherzy wymagają, aby wnoszony zakład nie był zakładem pojedynczym tylko akumulowanym np. zawierał minimum trzy zdarzenia na kuponie, dodatkowo często obowiązuje wymóg nie tylko łącznego minimalnego kursu danego kuponu, ale także minimalny kurs pojedynczego zdarzenia np. 1.2 lub 1.30. Często zwiększenie bonusa powitalnego, a faktem tym bukmacherzy online z oczywistych powodów lubią się chwalić odbywa się za cenę podniesienia wymogu co do obrotu, lub też podniesienia minimalnego kursu. Niektórzy bukmacherzy wymagają, aby wnoszony kupon zaliczany do wymogów obrotowych był nie tylko akumulowany, ale, żeby minimalny kurs zdarzenia na akumulatorze nie był niższy niż przykładowo 1.3. Na takie rozwiązanie zdecydował się w przypadku swojego bonusa na start bukmacher Etoto.

Zakład bez ryzyka, freebet jako forma bonusa powitalnego

Fortuna 125 PLN Freebet kod PREZENT125

Oprócz bonusu powitalnego od depozytu zakład bez ryzyka ofertuje bukmacher Fortuna. Freebet w Fortunie działa w następujący sposób, jeżeli kupon okaże się wygrany gracz cieszy się swoją wygraną natomiast jeżeli przegra otrzymuje od bukmachera zwrot stawki. Wpisanie kodu PRZENET upoważnia do otrzymania 120 złotowego freebeta w Efortunie. Należy poinformować, że przed wypłatą ewentualny zwrot należy obrócić jednokrotnie po dowolnym kursie.

Pzbuk nowy bukmacher online 2018 cashback 50 PLN

Nowym bukmacherem na rynku jesienią 2018 roku jest Pzbuk, ten bukmacher online przynajmniej na razie nie zdecydował się na zaoferowanie klasycznego bonusu na początek związanego z koniecznością złożenia depozytu, ale postawił na cashback. Działa to w taki sposób, że w przypadku wniesienia pierwszego zakładu, co ważne kupon zaliczany do promocji, musi być akumulowany o kursie nie niższym niż 2.0. Jeżeli kupon nie wejdzie, czyli okaże się przegrany graczom przysługuje zwrot, czyli cashback do kwoty 50 złotych. Należy zwrócić uwagę na zapis iż wygrane z opisywanego darmowego kuponu obejmują tylko i wyłącznie kwotę ponad stawkę wniesionego zakładu.

Na plus należy zaznaczyć iż wygrania nie podlega obrotowi. Podobnie jak opisywaliśmy wcześniej, nie ma nic za darmo u bukmacherów online, dlatego pzbuk zastrzegł sobie iż warunkiem niezbędnym do skorzystania z tej oferty jest poprawna weryfikacja numeru telefonu patrz kadra managerska tego bukmachera zarządzająca stroną bukmacherską pzbuka pamięta o tym jak ważna jest komunikacja np. smsowa z graczem.

Totolotek 25 PLN freebet

Kolejnym przykładem oferty powitalnej w formie freebeta jest 25 PLN w Totolotku, po wpisaniu kodu PREZENT w formularzu rejestracyjnym. W zamian za otwarcie i aktywację konta gracza u bukmachera Totolotek gracz otrzymuje 25 złotowy freebet. Bonusem tym należy obrócić trzykrotnie, a kupon powinien zawierać co najmniej jedno zdarzenie z kursem nie niższym niż 2.00. Podobnie jak u konkurencji wymagane jest udzielenie zgód na przetwarzanie danych osobowych.

Zakłady bukmacherskie bonus powitalny – warunki obrotu w tym liczba dni na wykonanie obrotu

Jak zaprezentowaliśmy w poniższej tabeli, bukmacherzy online w Polsce w roku 2018 roku, w zróżnicowany sposób definiują maksymalną liczbę dni w jakiej należy dokonać obrotu. Naturalnie czym dłuższy jest to okres tym korzystniej dla gracza, nie ma bowiem konieczności niepotrzebnego pośpiechu i obstawiania wydarzeń w których gracz nie czuje się pewnie. Warto zwrócić uwagę na ten parametr decydując się na bonus bukmacherski.

Na plus wyróżnia się bukmacher STS, który niejako wbrew tendencji skracającej limit czasowy, w którym gracz jest zobowiązany wykonać wymagany obrót zdecydował się zupełnie nie limitować okresu czasu na wykonanie obrotu. W większości przypadków okres ten jest skracany do 30 dni. Limit wyrażony w dniach na wykonanie obrotu jest jednym z takich punktów na który gracze stron bukmacherskich nie zwracają wystarczającej uwagi, błędnie skupiając się jedynie na kwocie bonusu na start.

Maksymalna liczba dni na obrócenie bonusem powitalnym
Etoto60
Forbet30
Fortuna60
Lvbet30
Milenium60
STS120
Totalbet60
Totolotek180

Omawiając kwestię maksymalnej liczby dni w kontekście bonusu powitalnego w licencjonowanych zakładach bukmacherskich w Polsce należy wspomnieć o dość niestandardowym zapisie dotyczącym bonusu powitalnego, który znajdziemy w zakładach bukmacherskich  Milenium. Oto w czym rzecz, obowiązuje u tego bukmachera online 10% maksymalny limit dzienny kwoty, która zaliczana jest do wymaganego obrotu. Kolejne zakłady rozliczane danego dnia powyżej tego 10% limitu nie będą już zaliczane do wymogów obrotu. Warto, aby gracze o tym pamiętali celem uniknięcia nieporozumień i nieprzyjemnych niespodzianek. Każdy gracz powinien pamiętać, że otrzymanie bonusa wiąże się z koniecznością dostosowania się do zapisów regulaminowych. Korzystanie z oferty bonusowej bukmachera jest w pełni dobrowolne. Wprowadzenie 10% limitu na dzień jest bardzo niestandardowym rozwiązaniem i w naszej ocenie nie jest ono zbyt korzystne dla gracza.

Polecamy również:

Tak jak zaprezentowaliśmy powyżej powitalny bonus bukmacherski to nie tylko kwota, jedynie początkujący lub gracze posiadający niewielką wiedzę na temat zakładów bukmacherskich przy wyborze bukmachera kierują się jedynie kwotą, wysokością bonusu na start. Bardzo ważnym parametrem, który należy wziąć pod uwagę jest choćby wymóg co do obrotu, minimalny kurs, czy też liczba dni w ciągu których należy dokonać obrotu. Niemniejszy artykuł ma charakter informacyjny, a jego autorom przyświecał cel w postaci rozpowszechniania wiedzy na temat regulaminów bukmacherskich, szczególnie zapisów, które czasem bukmacherzy starają się ukryć w gąszczu zapisów regulaminowych, które często pisane są stricte prawniczym językiem.

Mamy nadzieję, że dzięki takim artykułom gracze będą wyposażeni w niezbędny zakres informacji, aby grać u bukmacherów w sposób świadomy. Zwiększająca się liczba legalnych bukmacherów online w Polsce sprawia, że zakłady bukmacherskie online są niejako zmuszone do poprawiana nie tylko oferty produktowej, ale także promocyjnej, niemniej jeszcze raz przypomnimy, że w świecie zakładów bukmacherskich nic nie jest za free, dlatego świadomy gracz powinien dobrze rozumieć przynajmniej kluczowe zapisy regulaminowe.

Zasady obrotu bonusem powitalnym

Podstawową zasadą i raczej niezmienną niezależnie od tego, który bukmacher oferuje bonus na start jest to, że gracz otrzymuje środki promocyjne na saldo bonusowe. Dopiero po spełnieniu warunków środki z salda bonusowego mogą być przelane (czasami dzieje się to automatycznie) na główne konto gracza, a w konsekwencji bonus powitalny może zostać wypłacony na konto. 

Głównym warunkiem niemal każdego bonusu na start jest obrót. Niestety, nie wystarczy tylko raz zagrać za kwotę przyznanego bonusu. Trzeba to zrobić z reguły co najmniej cztery razy, a czasem i więcej a zwykle łączny kurs oscyluje wokół 2,0. Zwykle też na kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy wydarzenia, choć czasem bukmacher pozwala zagrać w ramach obrotu kupon singlowy.  Inne promocje w ramach bonusu na start również wymagają od graczy obrotu. Jednak np. przy darmowym zakładzie w grę wchodzą znacznie mniejsze stawki.

Bonusy za rejestrację na start u bukmacherów

Poczytaj więcej na :

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bonus_powitalny

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ady_bukmacherskie

Jak otrzymać bonus na start do bukmachera?

Należy zarejestrować się i dokonać pierwszej wpłaty. 

Który bukmacher oferuje najlepszy bonus za rejestrację?

Trudno jednoznacznie ocenić, ale gracze cenią bonusy powitalne proponowane przez forBET, STS oraz BETFAN.

Na co mogę wykorzystać bonus powitalny na zakłady bukmacherskie?

Praktycznie na wszystko – zarówno na wydarzenia sportowe jak i esport czy rozrywkę. Bukmacherzy z reguły nie stawiają ograniczeń, a jeśli takowe są to będzie to zawarte w regulaminie oferty powitalnej.

Czy otrzymam bonus powitalny jeśli już mam konto u danego bukmachera?

Nie. Bonus powitalny przysługuje jedynie nowym graczom.

Gdzie otrzymam bonus na start?

Bonusy powitalne oferują wszyscy bukmacherzy na rynku: Fortuna, STS, Betclic, forBET, LVBET, Totolotek, Etoto, Milenium, PZBUK, Totalbet, eWinner, Betfan.

Czy bonusy powitalne są legalne?

Prezentowani przez nas bukmacherzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów – dlatego są w 100% legalnymi firmami. Bonusy od bonusowo.com dają gwarancję bezpieczeństwa.