Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Zakłady PZBUK

16 października, 2018
pzbuk-opis-bukmachera


PZBuk wystartował!

W drugim tygodniu października wystartował kolejny legalny bukmacher na polskim rynku. W skrócie bukmacher PZBuk od polskie zakłady bukmacherskie. Screen ze strony startowej bukmachera prezentujemy poniżej, jak widać grafika nawiązuje nieco stylizacją do wyglądu plakatów, zapowiedzi sportowych z lat 70. czy 80. minionego stulecia.

Strona startowa bukmachera PZBuk

Podobnie jak w Totalbet, zakłady PZBuk wprowadziły uproszczony formularz rejestracyjny, w którym podczas rejestracji nie ma obowiązku wysyłki skanu awersu i rewersu dokumentu tożsamości. Podczas procesu rejestracyjnego wystarczy podać swój numer PESEL, po podaniu którego system PZBuk zakłady bukmacherskie sam w sposób automatyczny bazując na podanym numerze PESEL wypełni pole z datą urodzenia. Oprócz numer PESEL do zakończenia procesu rejestracji potrzebny jest numer dokumentu tożsamości czyli dowodu lub paszportu.

PZBuk oferta powitalna „darmowy zakład 50 złotych”

Przyjrzymy się teraz dokładnie ofercie powitalnej polskich zakładów bukmacherskich – PZBuk bonus. Organizatorem oferty powitalnej jest Cherry Online Polska, która dalej zwana jest pzbuk.pl. Oferta powitalna obowiązuje jedynie w stosunku do nowo zarejestrowanych graczy u tego bukmachera. Wysokość darmowego zakładu, który również jest określany jako freebet, jest przyznawana jeden raz dla każdego użytkownika w kwocie 50 złotych. Uczestnicy uzyskują prawo do darmowego zakładu po spełnieniu poniższego warunku. Wymagana jest weryfikacja numeru telefonu oraz wniesienie akumulowanego czyli wielokrotnego zakładu z kursem nie niższym niż 2.00 na dane wydarzenia.

Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z tej oferty bonusu powitalnego PZBuk to 50 złotych. Po spełnieniu opisanych powyżej warunków gracz powinien ponownie zalogować się na konto. Darmowy zakład pozwala uczestnikom obstawić bez kosztów. Przyznany zakład uczestnik może wykorzystać jedynie na zakłady wielokrotne o kursie nie niższym niż 2.00. Należy podkreślić iż wygrane z tzw. darmowego zakładu w pzbuku.pl obejmują jedynie kwotę powyżej wniesionej stawki obstawianego zakładu. Na plus należy zapisać iż nie ma obowiązku obrotu przed dokonaniem wypłaty. Oferta ta obowiązuje do końca 2018 roku.

Gracz od chwili aktywowania oferty powitalnej ma dwa miesiące, czyli 60 dni na wykorzystanie tego zakładu. Podobnie jak w przypadku innych tego typu bukmacherskich ofert pzbuk.pl rezerwuje sobie prawo do odwołania lub wycofanie oferty powitalnej czy też zmiany zasad bez uprzedniego informowania graczy. Każdy gracz może z oferty powitalnej skorzystać tylko jeden raz. Warto też zwrócić uwagę na sytuacje, kiedy bukmacher PZBuk rości sobie prawo do nieprzyznania graczom darmowego zakładu. Pierwsza taka sytuacja występuje wtedy, gdy uczestnik ma więcej niż jedno konto o dokładnie takim samym adresie IP dalej, jeżeli zostaną zarejestrowane konta o wspólnych danych, przykładowo takim samym adresie mailowym, numerze telefonu lub w sytuacji wystąpienia identycznego numeru karty kredytowej czy też debetowej.

Odmowa bonusu w przypadku jego nadużycia

PZBuk zakłady bukmacherskie odmówi przyznana darmowego zakładu jeżeli istnieją dowody zmowy między klientami tego bukmachera w obstawianiu zakładów. W regulaminie tego bukmachera znajduje się także dość niejasny punkt, firma ta przyznaje sobie prawo odmowy przyznania darmowego zakładu, jeżeli w przeszłości klient nadużywał systemu bonusowego. Niejasnym naturalnie jest właśnie zapis o tym jak dokładnie definiowane jest owe „nadużywanie systemu bonusowego”. My nieodmiennie stoimy na stanowisku, że obowiązkiem gracza jest dokładne zapoznanie się z regulaminem, natomiast uważamy także, że nie występuje coś takiego jak „nadużywanie bonusów”.

Każdy gracz powinien przestrzegać regulaminu, natomiast jeżeli danej firmy bukmacherskiej nie stać na oferowanie danego bonusu po prostu nie powinna go oferować. Zapis o nadużywaniu bonusów jest dla nas niezwykle niejasny i pozostawia bardzo szerokie pole do interpretacji, a właściwie należałoby napisać nadinterpretacji. Jeszcze raz, naszym zdaniem każdy uczestnik ma obowiązek czytać regulamin i stosować się do jego zapisów, natomiast firmy bukmacherskie nie oferować bonusów jeżeli ich na to nie stać.

Opisywany bukmacher rezerwuje sobie także prawo cofnięcia przyznanego już darmowego zakładu oraz anulowania wynikłych z niego wygranych jeżeli uzna iż uczestnik złamał regulamin. Ewentualne spory rozstrzygane będą w oparciu o procedury reklamacyjne zdefiniowana w regulaminie Cherry Online Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.


Sugerowane limity u bukmachera PZbuk

Bukmacher PZBuk założył chyba, że każdy z nas jest milionerem, gdyż sugerowany przez tego bukmachera limit obrotu w miesiącu zdefiniowany został na kwotę 3 milionów złotych. Niewielu może sobie pozwolić na grę tak wysoko dlatego ze swojej strony rekomendujemy zdefiniowanie zdecydowanie indywidualnych, zdecydowanie niższych limitów. Podobnie ma się sprawa z limitem godzinowym, polskie zakłady bukmacherskie sugerowany limit dzienny godzinny zdefiniowały na poziomie 16 godzin. Jako, że doba liczy 24 godziny to naszym skromnym zdaniem spędzanie 66% dobowego czasu na grę w zakładach pzbuk nie jest naszym zdaniem najlepszym pomysłem.

Podobnie wygląda sprawa z godzinowym limitem miesięcznym. Cały miesiąc przy założeniu 30 dni w miesiącu liczy sobie 720 godzin, pzbuk ponownie sugeruje domyślnie ustalenie limitu na poziomie 480 godzin, czyli 66% dostępnych godzin w miesiącu. Przy całej sympatii do nowych, legalnych firm bukmacherskich, które poszerzając ofertę pozwalają graczom wybierać spośród szerszej oferty na rodzimym rynku zdecydowanie uważamy iż przeznaczenie 66% godzin w miesiącu na grę u bukmachera jest kiepskim pomysłem.

 


Zakłady PZbuk kod weryfikacji sms

Warto pamiętać o tym, iż jeden z zapisów regulaminowych bukmachera PZbuk.pl stanowi, że jeżeli chcemy skorzystać z oferty powitalnej musimy poprawnie zweryfikować swój numer telefonu. Często, zwłaszcza początkujący gracze wyrażają niepochlebne PZBuk opinie będące następstwem niedokładnego czytania zapisów regulaminowych bukmachera.


Pzbuk.pl screen potwierdzający prawidłową weryfikację naszego numer telefonu jeden z warunków skorzystania z oferty powitalnej polskich zakładów bukmacherskich.

Sugerowana, domyślna dość wysoka kwota depozytu w pzbuku.pl to 250 PLN

Ciekawostką jest fakt, że w Pzbuku nie zdeponujemy mniej niż 21,51 złotego, stawiamy, że jest to równowartość 5 Euro. Odważna decyzja nowego bukmachera, konkurencja minimalny dopuszczalny depozyt ma zawieszony znacząco niżej.

My testując bukmachera próbowaliśmy wpłacić Blikiem, ale wyświetlił nam się poniższy screen.

Poczekamy jeszcze chwilę zanim uda nam się obstawić pierwsze zakład w pzbuku. Na razie nasze próby depozytu zarówno blikiem jak i Dotpay nie powiodły się.

Program lojalnościowy PZBuk

Opisując zakłady PZbuk warto wspomnieć także o sklepiku, programie lojalnościowym tego bukmachera. Sklep jest programem lojalnościowym pzbuka.pl, punkty lojalnościowe przyznawane są uczestnikom w związku z wykonywaniem aktywności na stronie. Ilość punktów lojalnościowych można sprawdzić po zalogowaniu się na stronie polskich zakładów bukmacherskich. Za rejestrację konta uczestnik otrzymuje 600 punktów. Za logowanie każdego dnia można otrzymać 25 punktów w zakładach pzbuk, punkty lojalnościowe przyznawane są tylko i wyłącznie za pierwsze logowanie danego dnia. Zatwierdzone dokumenty przez Customer Service to 1000 punktów za każdy przesłany i zatwierdzony dokument.

Gracze otrzymują także punkty lojalnościowe za składanie depozytów, każdy depozyt za 50 złotych nagradzany jest 50 punktami lojalnościowymi. W pzbuku nawet pierwsza wypłata środków pieniężnych związana jest z otrzymaniem 100 punktów lojalnościowych. Dogłębne PZbuk opinie na temat programu lojalnościowego będzie można wyrazić dopiero za kilka miesięcy. Punkty przyznawane są za uczestnictwo zarówno w zakładach pre- jak i na żywo, postawionych na jedne z oferowanych dyscyplin.

Nagrody za AKO

PZbuk zakłady bukmacherskie wyraźnie nagradza także graczy, którzy mocno akumulują swoje kupony, my jednak zalecamy w tej kwestii rozsądne podejście, gdyż zakłady wielokrotne charakteryzują się wysoką marżę bukmachera. Za każde wydane 5 złotych pzbuk.pl przyznaje następujące ilości punktów lojalnościowych. Zakład pojedynczy jest to 10 punktów, 2 zdarzenia na kuponie = 20 punktów, 3 zdarzenia na wnoszony kuponie 30 punktów, 4 zdarzenia na kuponie = 40 punktów, za wniesiony zakład z pięcioma zdarzeniami gracz otrzymuje 50 punktów, 6 zdarzeń = 60 punktów, 7 zdarzeń = 70 punktów, 8 zdarzeń na kuponie nagradzane jest 80 punktami, 9 zdarzeń = 90 punktów oraz za zakład z 10-cioma lub więcej zdarzeniami na kuponie uczestnik otrzymuje 100 punktów. W sytuacjach, kiedy zakład zostanie anulowany wcześniej naliczone punkty PZBuk lojalnościowe zostaną odjęte z konta gracza.

Zakłady bukmacherskie PZBuk zachowały sobie także prawo do nagradzania graczy punktami lojalnościowymi w oparciu o inne zasady w ramach prowadzonych akcji lub konkursów na stronie, szczegóły o preferencyjnych zasadach nagradzania będą umieszczone na stronie oraz podane w smsie czy mailu. Punkty będzie można wymienić  na nagrody na stronie pzbuk.pl/shop. Tak jak napisaliśmy wcześniej pzbuk opinie na temat działania programu lojalnościowego w praktyce będzie można wyrazić za kilka miesięcy, kiedy bukmacher na dobre ruszy ze swoim serwisem.

W regulaminie bukmacher obiecuje iż punkty będzie można wymieć na bonusy, czyli premie bonusowe, a więc jednorazowe zwiększenie wpłaty uczestnika o daną kwotę środków pieniężnych, które gracz będzie mógł wykorzystać wedle ustalonych warunków obrotu. Inną obiecywana formą wykorzystania punktów jest bonus bez depozytu, czyli jednorazowe zasilenie, które będzie mogło zostać wykorzystane przez uczestnika na dowolną ilość zakładów bukmacherskie w pzbuku.

Wypłata będzie możliwa dopiero po kilkakrotnym obrocie zgodnym z wymogami regulaminowymi zakładów pzbuk.pl. Bukmacher ten informuje, że szczegółowe zasady wymiany punktów gracza na środki bonusowe będą za każdym razem prezentowana w ramach serwisu przy wybranym, interesującym nas bonusie. Podobnie jak inni bukmacherzy polskie zakłady bukmacherskie zastrzegają sobie prawo do okresowego zawieszenia dostępności danego rodzaju bonusów.

Punkty lojalnościowe nie podlegają wymianie na pieniądze. Wyrażając pzbuk opinie o programie lojalnościowym warto jeszcze wspomnieć iż jeżeli uczestnik nie zaloguje się na swoje konto gracza przez okres 9 miesięcy punkty lojalnościowe zostaną usunięta z konta gracza.

 


Bukmacher PZbuk szata graficzna głównej strony

 

 

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej PZBuk szatą graficzną stara się nawiązać do wyglądu plakatów sportowych, szczególnie zawiązanych z piłką nożną, zapowiedzi meczowych z lat 70 czy 80 ubiegłego stulecia. Bukmacher ma na swojej stronie bogatą ofertę zakładów właśnie na piłkę nożną oraz na inne dyscypliny, w tym koszykówkę. Uważni gracze na podstronie dedykowanej do sklepu gracza, programu lojalnościowego mogą dostrzec tak popularne w przeszłości na ulicach polskich miast kioski Ruchu.

Oprogramowanie PZBuk

Jeżeli chodzi o używane oprogramowanie PZbuk zakłady bukmacherskie wybrał firmę Sbtech, z oprogramowania tej firmy korzysta także inny legalny bukmacher na polskim rynku firma Etoto. Kiedy piszemy wstępną recenzję tego bukmachera w ofercie dostępne są zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo, na razie niedostępne są Sporty Wirtualne. Na razie niedostępna jest także dedykowana aplikacja mobilna zarówno na urządzenia mobilne działające w oparciu o system Android czy też iOS. Jednak PZBuk mobile powinien pojawić się już wkrótce.

Z uwagi na warunki przyznawania licencji, PZBuk może oferować tylko zakłady sportowe. Podobnie jak w przypadku innych bukmacherów, kasyno jest tutaj zabronione. W ofercie głównej znajdziemy przede wszystkim kursy na mecze piłkarskie, ale bukmacher ma również kursy zachęcające do obstawiania tenisa, mma czy nawet badmintona.

Polecamy również:

Podsumowanie o PZBuk

Zmierzając powoli do końca naszej, pierwszej recenzji pzbuka warto jeszcze raz przypomnieć, że nowy bukmacher jest w pełni legalną firmą bukmacherską w naszym kraju. W Polsce postawić zakład bukmacherski można jedynie w firmach, które posiadają stosowne zezwolenie polskiego Ministra Finansów. Firmą która administruje serwisem pzbuka jest Cherry Online Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która posiada swoją siedzibę w Warszawa przy ulicy Gedymina 30. Wpisana jest do KRS czyli Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000678163. Dla zainteresowanych NIP spółki to 1132942188, REGON – 367291480, a kapitał zakładowy bukmachera zgodnie z wymogami ustawy hazardowej wynosi 2 mln złotych. Sądem, który będzie rozstrzygał ewentualne spory jest XIII wydział gospodarczy sądu dla miasta stołecznego Warszawa.

Cherry Online Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich przez Internet, pozytywna decyzja Ministra Finansów została wydana 28-go czerwca 2018 roku, numer znak pozwolenia to PS4.6831.26.2017. Pozwolenie wydawane jest w Polsce na okres sześciu lat, po tym okresie jeżeli bukmacher nie naruszał regulacji prawa hazardowego w Polsce jest ono przedłużane. Kontakt mailowy z PZBuk dostępny jest po wysłaniu maila pod adres kontakt@pzbuk.pl

Na pewno w najbliższych tygodnia przedstawimy więcej praktycznych opinii na temat tego najnowszego, legalnego bukmachera na polskim rynku. Na razie zapraszamy do skorzystania z kodu bonusowego tego buka:

totolotek