Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Fortuna kod promocyjny 2023
fortuna-kod-promocyjny-prezent

Jaki jest kod promocyjny Fortuna? Fortuna kod promocyjny to PREZENTF. Zapewnie wyższy bonus na start niż w standardzie.


Fortuna- ogólne założenia oferty

 Fortuna to firma działająca w branży od przeszło 20 lat. Umożliwia obstawianie typów nie tylko w sieci i jest oficjalnym sponsorem drużyny Legia Warszawa. Firma daje dostęp do sporej ilości typów i statystyk, a nawet prowadzi Mistrzostwa Typerów, podczas których najlepsi gracze wygrywają nagrody rzeczowe. Obstawianie wiąże się ponadto ze zbieraniem punktów promocyjnych, za które w przyszłości będzie można zyskać darmowe zakłady i ciekawe bonusy. Na start firma przygotowała Bonus Ekskluzywny (10 zł bez depozytu oraz 520 zł po wpłacie)Fortuna to nie tylko zakłady bukmacherskie obejmujące najbardziej standardowe mecze piłki nożnej, lecz także bardziej niszowe i alternatywne dyscypliny sportu, jak np. lotki czy krykiet. Zakłady obejmują ponadto rozgrywki ligowe na zróżnicowanym poziomie zaawansowania, a także rozgrywki odbywające się w najdalszych zakątkach globu. E-fortuna oznacza liczne typy zakładów (od zwykłego 1×2 po podwójne szanse, czy handicapy, oraz wiele innych). Podstawowe formy zakładów to:

  • Solo (jedno zdarzenie);
  • Ako (co najmniej dwa zdarzenia);
  • Maxikombi (zakłady systemowe, kombinacyjne).

Kursy w Fortunie, zarówno w prematch, jak i w wersji live są przyzwoite, a co istotne kursy live są aktualizowane na bieżąco. Fortuna zapewnia także możliwość obstawiania w sportach wirtualnych takich, jak: piłka nożna, wyścigi samochodowe, tenis, żużel oraz wyścigi konne. Niewątpliwą zaletą rozgrywek wirtualnych jest ich dostępność przez całą dobę oraz trójwymiarowa grafika. W trakcie rozgrywek mundialowych gracze w Fortunie mogli skorzystać z dedykowanych opcji specjalnych, jak:

  • Happy Hours (na godzinę przed meczami);
  • Mistrzowskie Wtorki (obowiązywały na wtorkowe mecze mundialowe);
  • Spoko Typ (zakłady specjalne z wysokimi kursami obejmujące mecze o wysokiej randze lub mecze polskiej reprezentacji).

Fortuna- kod promocyjny i bonusy powitalne

Gracz, który chce zarejestrować konto w Fortunie, może przy procesie rejestracji użyć kodu promocyjnego „PREZENTF„, ponieważ jest to szansa zdobycia dodatkowych środków pieniężnych. Gracz zyskuje bowiem w ten sposób dostęp do bonusów powitalnych o lepszych warunkach:

  • zakład bez ryzyka do 125 zł (zakład należy zawrzeć w ciągu 10 dni od zakończenia procesu rejestracji, w przypadku przegranej gracz otrzymuje całkowity zwrot stawki);

Kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym (obok pól zawierających podstawowe dane personalne i adresowe użytkownika, znajduje się również rubryka zatytułowana po prostu „kod promocyjny”).

Użytkownicy portalu bukmacher-legalny.pl oraz oferty-bukmacherskie.pl, rejestrując się do Fortuny, mogą użyć kodu promocyjnego PREZENTF„, który zapewnia dwie integralne opcje bonusowe:

  • zakład bez ryzyka do 125 zł (wato zaznaczyć, iż w wersji podstawowej dla graczy, którzy nie użyli kodu promocyjnego dostępny jest pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł);
  • bonus 100% od wpłaty do 400 zł;

Przy zakładzie bez ryzyka sprawa jest prosta: można tylko wygrać. Nie ma tu wymogu obrotu bonusem lub określonego z góry minimalnego kursu dla zakładu bez ryzyka. Należy pamiętać jedynie, by zakładu dokonać w ciągu 10 dni od rejestracji. Z kolei bonus 100% od wpłaty do 400 zł jest niejako uzupełnieniem zakładu bez ryzyka do 125 zł. Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka, wpłacamy na nasze konto gracza dodatkową kwotę, którą musimy obrócić w ciągu 60 dni. Liczą się tu kupony z minimum trzema zdarzeniami i o wartości co najmniej 1,90 zł. Dzienny limit zaliczany na poczet obrotu wynosi 10% pierwszej wpłaty. Bonus od obrotu, w przeciwieństwie do zakładu bez ryzyka, polega na tym, że inwestujemy środki własne, które w razie wygranej możemy pomnożyć, lecz w razie przegranej nie są nam zwracane.

Jaki bonus powitalny wybrać?

Wybór bonusu powitalnego uzależniony jest od indywidualnych potrzeb i preferencji każdego gracza. Niemniej jednak opłacalne jest korzystanie z kodów promocyjnych, ponieważ ich wykorzystanie nic nie kosztuje ani nie wiąże się ze szczególnie uciążliwymi czynnościami, a można sobie zapewnić dodatkowe profity związane z użytkowaniem serwisu Fortuna. Gdy już użyjemy kodu promocyjnego i zdecydujemy się skorzystać z danego bonusu, trzeba w pierwszej kolejności zapoznać się z regulaminem usługi.