Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
120 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Lepsza oferta
Forbet Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus od depozytu
+ 50 zł extra

Licencja: PS4.6831.10.2016
Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
50 zł freebet
+ 10 zł (20000 punktów)

Licencja: PS4.6831.26.2017
Lepsza oferta
Totolotek Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1111 zł bonus od depozytu
+ 25 zł freebet

Licencja: LBU/2012/2013/RD61485
Hazard może uzależniać. Fortuna, Pzbuk, Etoto, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

forbet-kod-bonusowy  ForBet jest jedną z najmłodszych firm na polskim rynku bukmacherskim. Co nie znaczy jednak, że najmniej rozpoznawalnym. Głośne kampanie telewizyjny czy szeroki sponsoring klubów sprawił, że zakłady forBet są coraz bardziej popularne.

forbet
ForBet działa głównie w internecie jako iforbet co znacząco obniża koszty utrzymania działalności. Jednak ostatnio firma zdecydowała się też otworzyć swoje pierwsze punkty naziemne. My jednak skupimy się na tym co daje nam rejestracja przez internet poprzez specjalny kod bonusowy.

 

Jak  każdy bukmacher forBet rywalizuje z innymi o graczy wysokością powitalnych bonusów lub innymi promocjami.

Oprócz standardowych bonusów na start możemy jednak zwiększyć ich wysokość poprzez wpisanie w formularzu rejestracyjnego specjalnego kodu. W tym przypadku jest to hasło PREZENT .

forbet-kod-bonusowy1

I tak oprócz  obowiązującej obecnie promocji na start  w której w trzech krokach możemy możemy dostać aż 1200 zł na start.

Polecamy również:

Jak odebrać taki dodatkowy bonus? Wystarczy kliknąć w specjalny, reklamowy baner Forbet np. na stronie zakłady bukmacherskie forbet i za jego pomocą przejść do formularza rejestracyjnego na stronie bukmachera. Tam w odpowiednim miejscu należy wpisać kod promocyjny. Tylko tak można odebrać dodatkową premię.

Sam proces rejestracji jest prosty i czytelny. Bukmacher wymaga od nas tylko tych danych, które jest zobowiązany pobrać przez ustawę. Warto zawczasu przygotować zdjęcia lub skany dowodu osobistego bądź paszportu, gdyż każdy legalnie działający bukmacher właśnie na tej podstawie jest zmuszony zweryfikować nasze dane.

5 (100%) 3 votes

Podobne wpisy

Fortuna kod promocyjny Fortuna kod promocyjny 2018 Zgodnie z nowelizacją tzw. ustawy hazardowej z dnia 1. kwietnia 2017 r. w Polsce można legalnie obstawiać zakłady losowe ...
LVBET kod promocyjny – Zakłady Bukmacherskie... Informacje na temat kod promocyjny bukmacher LVbet Kod promocyjny Lvbet bukmacher Zakłady bukmacherskie Lvbet wybranym, wiarygodnym partnerom przyzn...
Ranking bukmacherów w Polsce Ranking bukmacherów 2018 Ranking Top 5 polskich bukmacherów Uwaga: Bukmacherem, wartym przyjrzenia się jest Pzbuk.pl. Na razie ze wzg...
Legalni Bukmacherzy Przegląd promocji – Akumulowane zakłady bukmacherskie Online. Czy uda się znaleźć coś ciekawego? - Legalni bukmacherzy 2018 W Polsce najczęściej ...
LvBet – Promocja powitalna LVbet bonus powitalny Firma bukmacherska LVbet chwali się, że daje nowym graczom najwyższy bonus powitalny w wysokości aż 1000 zł. Sprawdźmy czy to p...
Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie