Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


forbet-kod-bonusowyForBet jest jedną z najmłodszych firm na polskim rynku bukmacherskim. Co nie znaczy jednak, że najmniej rozpoznawalnym. Głośne kampanie telewizyjny czy szeroki sponsoring klubów sprawił, że zakłady forBet są coraz bardziej popularne.

ForBet działa głównie w internecie jako iforbet co znacząco obniża koszty utrzymania działalności. Jednak ostatnio firma zdecydowała się też otworzyć swoje pierwsze punkty naziemne. My jednak skupimy się na tym co daje nam rejestracja przez internet poprzez specjalny kod bonusowy.

Jak  każdy bukmacher forBet rywalizuje z innymi o graczy wysokością powitalnych bonusów lub innymi promocjami.

Oprócz standardowych bonusów na start możemy jednak zwiększyć ich wysokość poprzez wpisanie w formularzu rejestracyjnego specjalnego kodu. W tym przypadku jest to hasło PREZENT .

I tak oprócz  obowiązującej obecnie promocji na start  w której w trzech krokach możemy możemy dostać aż 1200 zł na start.

Polecamy również:

Jak odebrać taki dodatkowy bonus? Wystarczy kliknąć w specjalny, reklamowy baner Forbet np. na stronie zakłady bukmacherskie forbet i za jego pomocą przejść do formularza rejestracyjnego na stronie bukmachera. Tam w odpowiednim miejscu należy wpisać kod promocyjny. Tylko tak można odebrać dodatkową premię.

Sam proces rejestracji jest prosty i czytelny. Bukmacher wymaga od nas tylko tych danych, które jest zobowiązany pobrać przez ustawę. Warto zawczasu przygotować zdjęcia lub skany dowodu osobistego bądź paszportu, gdyż każdy legalnie działający bukmacher właśnie na tej podstawie jest zmuszony zweryfikować nasze dane.