Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Bonus 25 zł w każdy czwartek w Forbet

11 kwietnia, 2019
Promocja z bonusem 25 zł w czwartek w Forbet


W ramach swojej stałej promocji Super Tydzień, w każdy czwartek bukmacher Forbet oferuje swoim graczom bonus 25 zł w formie zwrotu za zakład postawiony właśnie tego dnia.

Aby skorzystać z czwartkowej promocji Tłusty Czwartek w Forbet, należy tego dnia postawić kupon, za co najmniej 100 zł. Na kuponie powinny znaleźć się, co najmniej 3 zdarzenia, każde z kursem minimalnym 1,3. Łączny kurs całego kuponu musi wynosić, co najmniej 2,5.

Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

Bonus w kwocie 25 PLN zostanie przyznany automatycznie po zawarciu kuponu kwalifikującego się do promocji. Aby wypłacić bonus, należy czterokrotnie dokonać jego obrotu na zdarzeniach z minimalnym kursem 2.00.
Czas na obrót bonusem to 7 dni od jego aktywacji. Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej to czas na jego aktywację wynosi 7 dni.

Pamiętaj, ze powyższa oferta obowiązuje tylko w czwartki.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Forbet, kliknij poniższy link i załóż nowe konto, a otrzymasz dodatkowe 50 zł na grę! Oprócz tego będziesz mógł skorzystać ze standardowej oferty powitalnej Forbet – bonusu od trzech pierwszych depozytów – do 1200 zł!