Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Bonus na zakłady na żywo +10% w Fortunie

6 lipca, 2019


W trzech przedziałach czasowych gracze przy spełnieniu określonych warunków będą mogli powiększyć swoje wygrane o 10 procent. Przyglądamy się i analizujemy czy warto?

Lipiec u bukmachera Fortuna będzie stał pod znakiem zakładów live. Turniej tenisowy na kortach Wimbledonu, ostateczne rozstrzygnięcia w Copa America i Pucharze Narodów Afryki, a także eliminacje europejskich pucharów – to tylko kilka wydarzeń, które będzie można typować na żywo i ewentualnie wygrywać więcej. Wszystko za sprawą aktywnej aż 3 razy w ciągu dnia promocji, dzięki której będzie można podwyższyć wygraną na kuponach live o 10%.

Bonus będzie aktywny do odwołania przez Fortunę w stałych przedziałach czasowych: 13:30 – 14:00, 15:30 – 16:00, 20:30 – 21:00

Jak skorzystać z promocji:

  • należy dodać znajdujący się w ofercie LIVE „Bonus Live+10%” do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty LIVE.
  • kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”
  • maksymalna stawka kuponu to 500 PLN
fortuna

Nasza opinia na temat tej promocji bukmachera Fortuna

Bukmacherzy już tak mają, że sami są dużej klasy specjalistami od zarządzania ryzykiem, a nam graczom sugerują podejmowanie nadmiernego w naszej ocenie ryzyka. Promocja dotyczy kuponów AKO lub Maxikombi, każdy z minimum 3 zdarzeniami. Promocja nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia, bonusami kursowymi AKO oraz Zakładem Bezpiecznym. Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”. Granie live samo w sobie wiąże się z większą dawką emocji niż pre, tutaj często dużo się dzieje, sytuacja zmienia się dynamicznie. Dodatkowe 10% ewentualnej wygranej cieszy, ale zawsze jest to „ALE” w postaci konieczności akumulowania zakładów. Uczestnicy, którzy spełnią warunki Promocji będą mogli skorzystać z bonusu kursowego (przelicznika kursowego) w wysokości 1,1, który należy dodać do kuponu. Każdy musi samemu rozważyć, czy dodatkowe 10% jest warte podjęcia takiego ryzyka. Na koniec kolejny przykład iż bukmacher odpowiednio zarządza ryzykiem, gdyż max. Stawka kuponu to 500 złotych. No cóż nikt nie powiedział, że będzie łatwo, bukmacher to wytrawny przeciwnik.