Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Bonus bez depozytuBukmacherzy oferujący bonus bez depozytu cieszą się największym zainteresowaniem wśród mniej doświadczonych graczy. Takie akcje promocyjne sprawiają, że gracz może przetestować platformę bukmachera bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty. Czy polscy gracze mają możliwość skorzystania z takiej oferty? Jak najbardziej! Legalni bukmacherzy także organizują promocje polegające na przyznawaniu swoim nowym klientom specjalnych bonusów bez depozytu. Na jakie bonusy warto zwrócić szczególną uwagę?

Akcja dodatkowych bonusów bez depozytu jest aktualnie prowadzona przez kilka polskich serwisów bukmacherskich. Jednak przed skorzystaniem z oferty warto zapoznać się z ogólnymi zasadami przyznawania bonusów. Dzięki temu gracz będzie znacznie lepiej poinformowany, co pozwoli mu na bardziej świadome korzystanie z promocji.

Najważniejszym zapisem jest informacja o tym, że klient bukmachera nie może od razu wypłacić kwoty przyznanej w ramach bonusu. Co więc należy zrobić, aby otrzymać pieniądze? W tym przypadku niezbędne będzie dokonanie tzw. obrotu bonusem. To oznacza, iż gracz musi zawrzeć kilka zakładów przy użyciu środków bonusowych, żeby uzyskać możliwość dokonania wypłaty. Wymagania bukmacherów są najczęściej wyrażone w formie wielokrotności przyznanej kwoty bonusu. Przykładowo, gracz otrzymuje bonus bez depozytu w wysokości 25 złotych, a wypłata pieniędzy jest możliwa po dokonaniu czterokrotnego obrotu środkami. Wówczas łączna stawka zawartych zakładów musi wynosić przynajmniej 100 złotych. Oczywiście wymagana kwota obrotu jest zmienna i zależy wyłącznie od regulaminu danego bukmachera. Inna praktyka stosowana przez serwisy bukmacherskie polega na wyznaczeniu terminu, w którym należy wykorzystać środki bonusowe. Przekroczenie tej daty skutkuje anulowaniem bonusu i utratą wszystkich otrzymanych pieniędzy. 

Powyższe zasady mają bardzo duże znaczenie podczas korzystania z akcji promocyjnej. Dlatego każdy gracz powinien dokładnie przeczytać regulamin oferty bonusu bez depozytu.

Przeczytaj również: Bonus powitalny bukmacherzy w Polsce 

Który polski bukmacher umożliwia otrzymanie bonusu bez depozytu?

Obecnie trzy polskie serwisy bukmacherskie prowadzą akcję polegającą na przyznawaniu bonusu bez depozytu. Jakie warunki musi spełniać gracz, aby skorzystać z tych ofert?

1. Fortuna Zakłady BukmacherskieFortuna oferuje bonus bez depozytu jedynie graczom, którzy podczas rejestrowania konta w serwisie wprowadzą specjalny kod bonusowy. Takie kody są zamieszczane na różnych stronach internetowych w ramach współpracy danego serwisu z bukmacherem. Jednak w tym przypadku warunki przyznawania oraz sama kwota bonusu są ustalane indywidualnie.

2. LVBET Zakłady Bukmacherskie – podobna praktyka jest stosowana przez firmę LVBET. Po założeniu konta gracz powinien skontaktować się z firmą poprzez pocztę elektroniczną. W tytule wiadomości należy wpisać hasło „Bonus bez depozytu”, aby uzyskać dodatkowe 20 złotych.

3. Totolotek Zakłady Bukmacherskie – przy zakładaniu konta w serwisie Totolotek również należy wpisać kod promocyjny, który uprawnia do otrzymania 20 złotych bez depozytu.

4. STS Zakłady Bukmacherskie – takie same reguły obowiązują w przypadku firmy STS, jednak tutaj bonus bez depozytu wynosi aż 25 złotych.

Czy legalni bukmacherzy online pozwalają grać za pieniądze bez depozytu? TAK! Bonus bez depozytu, który oferują strony bukmacherskie, to najlepszy sposób na nabranie pewności siebie w obstawianiu zakładów za prawdziwe pieniądze.

Na polskim rynku tylko trzy firmy oferujące legalne zakłady bukmacherskie wyszły naprzeciw temu oczekiwaniu, co oznacza, że gdy zarejestrujesz się do któregoś z tych serwisów, otrzymasz za darmo prawdziwe pieniądze na grę!

Aby otrzymać taki bonus, najczęściej należy użyć kodu, który trzeba podać podczas procesu rejestracji. Taki kod bonusowy można czasem znaleźć w czasopismach lub w Internecie. Może on być zamieszczony także bezpośrednio na stronie bukmachera. Ten rodzaj promocji dotyczy, podobnie jak większości innych darmowych zakładów, tylko nowych użytkowników.

Inną opcją są też darmowe zakłady dla stałych klientów. Tutaj najczęściej figuruje system punktowy, w którym można uzyskać środki na darmowe zakłady. Za każdy postawiony zakład lub za dowolną inną aktywność w serwisie otrzymujesz określoną liczbę punktów, które następnie można wymienić na bonusy (w tym gotówka do wykorzystania w zakładach).

Ranking bukmacherów oferujących bonus bez depozytu.

Fortuna zakłady bukmacherskie – 25 złotych bez depozytu za rejestrację + 10 złotych za wymianę punktów.

1. Jak otrzymać bonus?

Ponieważ oferta przewidziana jest dla graczy rejestrujących konta poprzez partnerów firmy, należy bezpośrednio ze strony partnera zarejestrować konto gracza podając podczas procesu zakładania konta dedykowany dla danego partnera „kod” bonusu. Kod jest automatycznie uzupełniany w formularzu rejestracyjnym, co znacznie upraszcza całą procedurę.

2. 25 złotych zostanie dodane od razu po rejestracji, dodatkowe 10 złotych zaś po wymianie pkt. w Klubie Plus

Zobacz też: Ranking bukmacherów 2018

LVbet zakłady bukmacherskie – darmowy zakład 20 złotych bez depozytu na start

1. Jak powyżej, oferta przewidziana jest dla graczy rejestrujących konta poprzez strony partnerów firmy. Co ważne, należy bacznie zwracać uwagę, aby użyć poprawnego linku rejestracyjnego. Klikając w niewłaściwy link, pozbawiasz się szansy otrzymania bonusu. Zwróć zatem na to uwagę.

2. Wyślij e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu”. Otrzymasz bonus o wartości 20 złotych. Czas otrzymania bonusu: do 48h.

Totolotek – Freebet 25 złotych bez depozytu po rejestracji
1. Oferta przewidziana jest dla graczy rejestrujących konta poprzez partnerów firmy, należy bezpośrednio ze strony partnera zarejestrować konto gracza podając podczas procesu zakładania konta dedykowany dla danego partnera „kod” bonusu. Kod należy wprowadzić ręcznie.

2. Natychmiast po aktywacji konta gracza, otrzymasz darmowy Freebet 20 złotych do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie online.

Poczytaj także:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bonus_powitalny
https://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier-gry-hazardowe/rejestr-domen

Bonus bez depozytu
4 (80%) 3 votes

Udostępnij

Podobne wpisy

Legalni bukmacherzy online na spotkanie Włochy vs ... W „polskiej” grupie Ligi Narodów Włosi podejmą na własnym terenie ekipę Portugalii Polska nie ma już szans na poprawienie swojej sytuacji w grupie tr...
Typy bukmacherskie online Typy bukmacherskie to jedno z najbardziej popularnych haseł wyszukiwanych przez graczy obstawiających zakłady bukmacherskie online. Jeżeli chcemy wyty...
Jak działają bukmacherzy? Jak właściwie działają firmy bukmacherskie? Bukmacher to firma działająca w obszarze przyjmowania zakładów wzajemnych. Oferuje ona kursy na dane wyda...
Aplikacje bukmacherskie Rozwój serwisów bukmacherskich na polskim rynku Dzisiaj zakłady bukmacherskie to już nie to samo co jeszcze 10-20 lat temu. Początki obstawiania zakł...
Zakłady bukmacherskie jak grać? Powiedzmy sobie wprost, zakłady sportowe zostały stworzone dla emocji gry i zarabiania pieniędzy. Naucz się jak grać w zakładach wzajemnych i osiągaj ...

Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie