Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Jak bukmacher rozlicza walkower?

walkower - zakłady bukmacherskie


walkower - zakłady bukmacherskie
walkower – zakłady bukmacherskie

Profesjonalne darmowe typy bukmacherskie którymi się zajmujemy to nasza pasja. Nie ograniczamy się przy tym tylko i wyłącznie do suchego przedstawiania zapowiedzi, wydarzeń sportowych i typów na nie. Odpowiadamy również na wasze pytania. Ostatnio jeden z użytkowników miał zagwozdkę. Co dzieje się w sytuacji, kiedy to mecz zostanie nieodbyty lub przyznany zostaje walkower dla jednej z drużyn. Otóż najczęstszym rozwiązaniem jest oczywiście zwrot środków i uznanie zakładu za nieodbyty. Podobnie sytuacja ma się w przypadku tenisa. Tam poddanie gry przez jednego z zawodników nazywamy kreczem. Te rozliczane są w zależności od sytuacji. Jeśli walkower nastąpi przed meczem, typersi otrzymują zwrot środków. W innych wypadkach:

– Po rozegraniu jednej piłki – zakład rozliczany na niekorzyść kreczującego

– po rozegraniu seta – sytuacja jest taka sama jak powyżej. Podobnie zresztą jak po rozegraniu dwóch setów.

Oczywiście nie są to jedyne możliwość. Wiele zależy również od tego jakie wydarzenie postawimy. Każdy bukmacher ma swoje zasady rozliczania walkowerów i dobrze je znać, aby nie zostać nabitym w przysłowiową butelkę. To właśnie takie przypadki są bardzo często punktem zapalnym pomiędzy typersami a suportem legalnego bukmachera. Niestety, w większości bierze się to z niezrozumienia bądź nawet nie znania regulaminu.

Zachęcamy również do regularnego odwiedzania witryny. Na naszej stronie znajdziecie darmowe typy bukmacherskie! Obstawianie nigdy nie było tak łatwe!