Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Czym są Mug bets?

Czym-są-Mug-bets


Czym są Mug bets?

Jednym z wielkich wyzwań podczas wygrywania zakładów jest utrzymywanie otwartych kont i jedną z technik, które mogą pomóc w licytowaniu kubków.

Wraz ze wzrostem zwycięskiej aktywności u bukmachera – a co za tym idzie zwiększenia zysku – zwiększają się szanse na limity lub zamknięcie konta gracza u danego bukmachera. Bukmacherzy limitują konta zwycięzców, aby chronić się przed przegraną. Gracze, którzy wygrywają nazywają to „gubbingiem”.

Jak już zapewne wiecie bukmacherzy monitorują zachowania klientów i szukają wzorców, które Klient powiela wygrywając zakłady. Efektem czego może być zamknięcie lub zlimitowanie konta bez ostrzeżenia. Czasami także uniemożliwiają klientom dostęp do jakichkolwiek promocji, takich jak darmowe zakłady czy reload bonus. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zdezorientowanie bukmacherów jest umieszczanie tak zwanych mug betów. Ta strategia ma na celu sprawienie, aby klient wyglądał jak zwykły gracz i sugerował swoim zachowaniem stawianie zakładów, gdy nie ma w nim VALUE. Oczywiście takie działanie nie jest w żaden sposób ograniczane na giełdach zakładów.

Porady dotyczące mug betów.

  • Nie wybieraj najlepszych kursów: Bukmacherzy wiedzą, kiedy oferowana przez nich cena jest konkurencyjna i wkrótce zauważą klientów, którzy korzystają z nich tylko wtedy, gdy ich szanse są najlepsze. Od czasu do czasu korzystaj z bukmachera, nawet jeśli wiesz, że nie oferuje on najlepszej ceny.
  • Graj „na żywo”: zwykli gracze mają tendencję do grania „na żywo”, więc jest to dobry plan. Użycie opcji „cashout” również sprawia, że ​​wyglądasz jak normalny gracz – po prostu upewnij się, że nie ujawnisz się poprzez zastosowanie „cashout”, gdy drugi zakład na Twoim kuponie jest zwycięski.
  • Trzymaj się tych samych rynków: jeśli grasz głównie w piłkę nożną, konie, nie zaczynaj nagle od zakładów na siatkówkę szwedzką lub na inne nieokreślone rynki. Graj swoje zakłady i umieszczaj je na możliwie najważniejsze ligi. Graj tak samo lokalnie – jeśli mieszkasz w Polsce, postaw na polską piłkę nożną.
  • Wybierz drużynę: warto wybrać zespół, który regularnie się obstawia, ponieważ sprawia to, że ​​wyglądasz jak kibic danej ekipy. Na przykład, stawiając zakład na zwycięstwo Lecha.
  • Akumulatory i zakłady wielokrotne: tworzenie podwójnych, potrójnych i innych podobnych kuponów jest klasycznym mug betem.

Kiedy, gdzie i z kim?

Szczególnie ważne jest granie mug betów podczas pierwszych kilku miesięcy po otwarciu konta gracza.

Im dłużej twoje konto jest aktywne, tym łatwiej jest utrzymać przy życiu. Różni bukmacherzy mają różny poziom tolerancji – i zmieniają się przez cały czas toteż stawiaj zakłady na to, co obstawiają inni – grając na faworytów – lub sprawdzając na giełdzie zakładów, gdzie ulokowanych jest najwięcej pieniędzy.

Autor: PK