Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Darmowe bonusy bukmacherskie na start

13 grudnia, 2018


Aktualne bonusy bukmacherskie bez depozytu

Czy darmowe bonusy bukmacherskie są rzeczywiście „za darmo”?

Strony bukmacherskie, bonusy bez wymogu depozytu, ale to nie znaczy „za darmo”.

Bonus bez depozytu, dzisiaj przyjrzymy się bukmacherom, którzy oferują bonusy bez depozytu. Zastanowimy się wspólnie, czy darmowy bonus bez depozytu jest tak naprawdę darmowy. Jak często podkreślamy rzadko w życiu, albo nigdy nic nie jest za darmo, szczególnie na stronach bukmacherskich. Na sam początek warto zastanowić się, czy jest to rzeczywiście darmowy bonus, w naszym odczuciu słówko „darmowy” jest tutaj nie do końca na miejscu.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 50 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 zł EXTRA)

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1100 zł
Nasz bonus: 1111 zł + 25 zł FREEBET

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Zakłady bukmacherskie bonus, tutaj żaden bonus nie jest darmowy

Dlaczego? Ponieważ zanim otrzymamy w zakładach bukmacherskich bonus bez depozytu musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bukmachera online. Administratorem naszych danych będą właśnie zakłady bukmacherskie, które oferują bonus bez depozytu.

Naturalnie w związku ze zmianami w przepisach prawnych legalne zakłady bukmacherskie w Polsce są zobowiązane przestrzegać restrykcyjnych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, ale warto przypomnieć iż, mimo nazwy, darmowe bonusy bukmacherskie bez depozytu nie są za darmo, tylko na ogół powiązane są z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zakłady bukmacherskie oferują bonusy, np. bonusy powitalne, gdzie przekazujemy im co najmniej nasze dane osobowe. Ponadto zwyczajowo domyślnie zaznaczona tzw. „fistaszkiem” jest zgoda na otrzymywanie ofert marketingowych. Prawdą jest, że w każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania tych ofert, ale w praktyce niewielu graczy stron bukmacherskich decyduje się na taki krok.

Strony bukmacherskie polskich legalnych bukmacherów nie oferują bonusów na start za rejestrację z pobudek innych niż budowanie baz mailingowych czy telefonicznych, celem bukmachera jest, aby w kolejnym kroku gracze zdeponowali własne środki finansowe. Pamiętając o tym rozpoczynamy przegląd ofert nie wymagających deponowania środków. Uprzedzając nieco fakty kwoty które można otrzymać są w przedziale 20-25 złotych.

Bez depozytu bukmacher Forbet 20 PLN

Począwszy od 22-go listopada Forbet zakłady bukmacherskie zdecydowały się wprowadzić, a właściwie reaktywować, gdyż tego typu bonus bukmacherski bez depozytu bukmacher ten oferował zaraz po swoim starcie. Darmowy bonus, na stronie bukmacherskiej widnieje informacja, iż oferta ta obowiązuje do końca listopada. Na razie nie wiadomo, czy zostanie przedłużona. Ważna jest tylko dla nowych użytkowników. Bonus pojawi się automatycznie po rejestracji konta. Warunki obrotu są takie, że środkami należy obrócić jeden raz, stawiając typy po wysokim kursie 3.00, konkurencja raczej wymaga kursu w przedziale 2-2.20. Czas na wykonanie obrotu wynosi 7 dni.

Podobnie jak w przypadku innych ofert bonus na start za sam fakt rejestracji organizator zachowuje sobie prawo do wykluczenia wybranych klientów z udziału w tej promocji bukmacherskiej. Promocja bukmacherska bez depozytu ważna jest dla jednego adresu IP czy gospodarstwa domowego. Podobnie jak inni bukmacherzy w przypadku próby wielokrotnego skorzystania z tej oferty konta zostaną zamknięte, a bonusy usunięte.

Totolotek bukmacher 25 złotych bonus na start za rejestrację

Zakłady bukmacherskie Totolotek po rejestracji oraz aktywacji konta przyznają graczom freebet w kwocie 20 złotych, ze względu na fakt, że Totolotek pozytywnie zweryfikował wiarygodność naszego serwisu, dla osób, które wpiszą kod PREZENT ten bukmacher online przygotował 25 PLN freebet. Minimalny kurs kuponu to 2.00.

Niewymagane jest wnoszenie zakładu akumulowanego, w regulaminie zapisano iż wystarczy jedno zdarzenie na kuponie. Darmowy bonus zachowuje ważność przez okres 30-tu dni od chwili przyznania. Ta promocja bukmacherska bez depozytu może być wykorzystana jedynie na zakłady bukmacherskie. Warto nadmienić iż uczestniczy, którzy przegrają swój darmowy zakład będą zwolnieni z wymogów obrotowych od kolejnych wpłat.

Ponownie operowanie stwierdzeniem, darmowy bonus czy bonus bukmacherski za darmo jest pewnym nadużycie, gdyż uczestniczy muszą przesłać skan swojego dokumentu tożsamości oraz podać numer konta bankowego, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych m.in. w zakresie profilowania i innych celów marketingowo-analitycznych.

Tak jak wspomnieliśmy cel, który stawiają sobie zakłady bukmacherskie jest oczywisty, w kolejnym korku znalezienie sposobu, aby był odpowiednio ROI, czyli z angielska zwrot z inwestycji. Jakbyśmy nie kombinowali interes gracza i bukmachera jest rozbieżny, czyjaś wygrana jest przegraną drugiej strony. Promocje i bonusy nigdy nie są za darmo.

Dla zobrazowania na ile rzeczy musi się zgodzić użytkownik, aby otrzymać tzw. darmowy bonus w zakładach bukmacherskich wkleimy kilka przykładowych zapisów, na które na ogół wymagana jest zgoda na przykładzie Totomixa. Tego typu zapisy doskonale przypominają, że to nie jest darmowy bonus tylko pierwszy krok na drodze do przekonania nowych graczy do złożenia pierwszego depozytu, pierwszej wpłaty własnych środków.

z uwagi na fakt, że rejestrując się do Serwisu zawierasz umowę z Totolotek S.A. (Administratorem danych) na zasadach wynikających z odpowiednich Regulaminów, Totolotek będzie przetwarzał wskazane powyżej dane osobowe, w tym dane przekazane przez Ciebie w następnych krokach rejestracji oraz dane powstałe z połączenia powyższych danych z informacjami o korzystaniu przez Ciebie z Serwisu zgodnie z zasadami szczegółowo wskazanymi w Polityce Prywatności – w celu wykonania tej umowy, wykonania obowiązków wynikających z przepisów oraz dla prawnie uzasadnionych celów Totolotek lub stron trzecich (w szczególności obejmujących marketing bezpośredni produktów i usług Totolotek, dochodzenie i obronę przed roszczeniami, cele analityczne, diagnostyczne i statystyczne, a także funkcjonowanie Administratora w ramach Grupy Intralot). Informujemy również, że z uwagi na charakter programu Betclub Twoje dane mogą stanowić podstawę przetwarzania, w wyniku którego decyzje w stosunku do Ciebie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany na zasadach wskazanych w Regulaminie Bet Club On-line. Twoje dane mogą być udostępnione Krajowej Administracji Skarbowej, spółkom z Grupy Intralot, a także podmiotom trzecim, z którym łączy Totolotek stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody może nastąpić w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Totolotek S.A. moich danych osobowych w zakresie danych identyfikacyjnych i kontaktowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Totolotek S.A., w tym w celach analitycznych i profilowania, jeśli nie będę posiadać umowy z Totolotek S.A. Profilowanie będzie realizowane dla określenia preferencji lub potrzeb w zakresie produktów lub usług oraz przedstawienia mi odpowiedniej oferty. Zgoda może być wycofana w każdym momencie za pomocą poczty e-mail (odo@totolotek.pl), a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem.

 wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Totolotek S.A. moich danych osobowych w zakresie danych identyfikacyjnych i kontaktowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Totolotek S.A., w tym w celach analitycznych i profilowania, jeśli nie będę posiadać umowy z Totolotek S.A. Profilowanie będzie realizowane dla określenia preferencji lub potrzeb w zakresie produktów lub usług oraz przedstawienia mi odpowiedniej oferty. Zgoda może być wycofana w każdym momencie za pomocą poczty e-mail (odo@totolotek.pl), a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem.

 wyrażam zgodę na podstawie art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną na przesyłanie mi przez Totolotek S.A. z siedzibą w Warszawie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowych) .

 wrażam zgodę na podstawie art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne na wykorzystanie przez Totolotek S.A. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonu stacjonarnego i komórkowego, a także automatycznych systemów wywołujących, w celu marketingu bezpośredniego, w tym na wysyłanie wiadomości SMS oraz połączenia głosowe o treści reklamowej.

Promocje u bukmacherów, na tym świecie nigdy nie ma nic z darmo

Nie wiem, czy ktoś z Was dał radę przeczytać dokładnie to wszystko na co wyrażamy zgodę, ale jedno możemy stwierdzić z całą pewnością bonus nie jest tak do końca za darmo. Zgoda na informację handlową za pomocą e-maila, SMS, MMS, portali społecznościowych, telefonu stacjonarnego. Wykorzystanie zautomatyzowanych systemów wywołujących w celu marketingu bezpośredniego, czytaj połączenia głosowe o treści reklamowej.

Profilowanie celem określenia preferencji – czytaj „znalezienia sposobu na skłonienie gracza do złożenia depozytu”. Możliwość powierzenia danych spółkom zależnym od grupy Intralot w skład której wchodzi bukmacher Totolotek. Naprawdę za darmo, naprawdę ktoś nadal uważa, że jest to darmowy bonus J?

Wszelkie pozornie darmowe bonusy bukmacherskie na start organizowane promocje u bukmacherów są czynione w określonym celu, żaden bonus bukmacherski to nie jest darmowy bonus. Zakłady bukmacherskie bonus to głównie słyszą gracze, a powinni zadać sobie pytanie dlaczego zakłady bukmacherskie decydują się na jego czyli bonusa przyznanie.

lvbet

Bonus bez depozytu Lvbet 20 PLN

Kolejna ofertą jaką oferują legalni bukmacherzy i gdzie istnieje możliwość otrzymania bonusa bez konieczności złożenia depozytu jest lv bet. Darmowy bonus bez depozytu można otrzymać tutaj 20 złotych. Po kliknięciu na link na naszym serwisie oraz zarejestrowaniu się u bukmachera należy skontaktować się z suportem zakładów bukmacherskich wysyłając maila pod adres promocje@lvbet.pl, w tytule zawierając „bonus bez depozytu. Ewentualne wygrane podlegają 2x obrotowi, minimalny kurs nie niższy niż 2.0, tylko rynki składające się co najmniej trzech dróg czyli 1×2. Nie zaliczane są zakłady typu podwójna szansa.

Darmowy bonus bez depozytu bukmacher Totalbet 25 PLN

Dla tej oferty kwota przyznanego bonusu powitalnego widoczna jest w zakładce Moje Konto bukmachera Totalbet, warto wiedzieć, że nie jest wliczana do salda konta podstawowego. Jeżeli chodzi o ten bonus powitalny, podobnie jak u konkurentów wymagana jest rejestracja oraz pozytywna weryfikacja.

Darmowy bonus u tego bukmachera można wykorzystać zarówno na zakładach pojedynczych jak i akumulowanych pod warunkiem nie niższego kursu całkowitego niż 2.00. Należy wnieść jeden zakład, nie ma możliwości rozbijania, czyli wniesienia kilku zakładów wzajemnych w obrębie stawki 25 PLN.

Można z niego skorzystać tylko raz. Uczestnik ma 30 dni na wykorzystanie freebeta licząc od momentu potwierdzenia weryfikacji konta. Wymagana jest pełna weryfikacja konta, czyli uzyskanie status konta pełnego, gdyż u tego bukmachera dostępne jest konto tymczasowe, gdzie nie wymagane jest przesłanie dokumentów tożsamości czy numer konta bankowego, posiadając konto tymczasowo możliwe jest deponowanie środków i wnoszenie zakładów, ale otrzymanie środków na grę bez depozytu nie wchodzi w grę.

etoto

Zakłady bukmacherskie Etoto zakład bez ryzyka na smartfony 20 złotych

W zakładach bukmacherskich Etoto bonus bez konieczności wpłacenia własnych środków można wykorzystać tylko i wyłącznie na smartfonie. Konieczność wniesienia zakładu akumulowanego, minimum trzy zdarzenia, kurs nie niższy niż 2.20, gdzie kurs pojedynczego zdarzenie nie niższy niż 1.30.

Bardzo istotnym punktem jest to, że od finalnej wygranej odejmowana jest stawka darmowego zakładu. Przykładowo jeżeli gracz wniósł kupon 1×2 o łącznym kursie 5.00 za kwotę 20 złotych. W przypadku kiedy kupon „wszedł”, 20 x 5 x 0,88 = 88 złotych i teraz od wygranej odejmowana jest stawka związana z darmowym zakładem czyli 20 złotych, czyli do gracza trafia 68 złotych, 88 – 20.

Na skorzystanie z tej oferty uczestnicy mają 30 dni. Wymagane jest wpisanie kodu ETOTO20FREE podczas procesu rejestracji konta, trzeci krok podczas rejestracji. Podobnie jak u konkurentów niezbędna jest przejście pozytywnej weryfikacji konta gracza. Etoto informuje iż darmowy zakład pojawi się w ciągu kilku minut na koncie gracza, zakładka freebety.

Podsumowując, chcieliśmy dzisiaj zwrócić uwagę iż nadużywanie określenia darmowy bonus jest według nas pewnym uproszczeniem, aby otrzymać opisywany dzisiaj bonus bukmacherski należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przesłać skan dokumentów, numer konta bankowego. Oferty firm bukmacherskich bonusy bukmacherskie są czynione w określonym celu. Warto pamiętać, iż w przypadku bukmacherów internetowych, firmy bukmacherskie przyznają opisywany bonus nie z pobudek charytatywnych.

Firmy bukmacherskie zatrudniają specjalistów od tzw. konwersji z rejestracji na depozyt

Zapewniamy Was, że potem jeden z pracowników bukmachera w swoich tzw. targetach będzie miał wpisane osiągniecie wysokiego lub chociażby zadowalającego poziomu tzw. konwersji czyli % graczy, którzy zdecydują się na złożenie pierwszego depozytu po skorzystaniu z oferty darmowego zakładu.

Oceniana jest także „jakość gracza”, czyli jego skłonność do składania kolejnych depozytów (najchętniej takich gdzie bonus od depozytu nie jest graczowi przyznawany), sposób gry, średnia stawka, skłonność do wnoszenia zakładów akumulowanych itd. Finalnym celem bukmacherów jest to, aby gracze składali depozyty za właśnie środki, bonus za rejestracje i generalnie tak zwane darmowe bonusy bukmacherskie na start i nie tylko są wyłącznie środkiem do osiągnięcia tego celu.

Możliwość gromadzenia danych osobowych, budowania baz mailingowych, baz numer telefonicznych jest wartością dla istotną wartością dla bukmacherów online w 2018 roku i tylko dlatego w nadziei na pozyskanie kolejnych nowych depozytariuszy decydują się wprowadzanie bonusów powitalnych i nie tylko bez wymogu złożenia depozytu. Wszystkie promocje bukmacherskie mają jasno zdefiniowany cel, pomnożenie zysków bukmachera.

Krótki przegląd innych bonusów bukmacherskich

Powyżej opisaliśmy dlaczego bonus za rejestrację to nie jest darmowy bonus. Teraz zrobimy krótki przegląd innych typów bonusów bukmacherskich z akcentem na które elementy należy szczególnie zwracać uwagę.

Promocje u bukmacherów można podzielić ze względu na poziom ryzyka, które musi ponieść gracz, aby wpłacić część środków bonusów. Wśród oferty legalnych bukmacherów, fortuna zakłady bukmacherskie, oferuje zakład bez ryzyka, działa to w taki sposób, że pierwszy zakład w przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot stawki.

Organizowane są przeróżne promocje u bukmacherów, ale opisana powyżej Fortuny jest jedną właśnie z tych, która charakteryzuje się niewielkim ryzykiem dla gracza. Początkujący gracze mogą przyjrzeć się tej ofercie.

BetClic (z końcówką .pl już z lokalną licencją), był przez niektórych graczy zwany był cashback bukmacher, gdyż te zakłady bukmacherskie znane były z tego typu oferty. Innym bukmacherem, który proponuję ofertę zbliżoną do cashbacku jest pzbuk, jest to 50 złotowy darmowy zakład.

Bonusy bukmacherskie najczęściej powiązane są z depozytem

Tak jak wielokrotnie wspomnieliśmy powyżej celem bukmacherów jest osiąganie zysków, do tego niezbędne jest, aby gracze składali własne środki. Bez depozytu bonus jest ryzykiem dla firmy bukmacherskiej. W zamian za depozyt, możemy otrzymać różne kwoty bonusów od 50 pln czy 100 pln do naprawdę wysokich kwot jak 1000 pln w firmach STS czy Totolotek.

W tym drugim przypadku kod promocyjny totolotek PREZENT upoważnia do możliwości uzyskania nawet 1111 pln bonusa. Wspominany totolotek bonus jak i każdy bonus od depozytu wymaga obrotu bonusem. Dla tego bukmachera jest to wymóg 3 x (depozyt plus bonus) po kursie nie niższym niż 2.00. Gracz ma 180 dni na wykonanie stosownego obrotu, co jest niestandardowo długim okres, z reguły taki okres oscyluje w przedziale 30-60 dni.

Decydując się na skorzystanie z bonusu od depozytu należy bardzo dokładnie przeczytać zapisy regulaminowe, zwrócić szczególną uwagę na wymogi obrotowe. Nie ważne jaki bukmacher oferuje nam bonus czy jest to forbet bonus, fortuna bonus czy pzbuk bonus w każdym przypadku związany jest on z ponoszeniem przez gracza ryzyka.

Czym wyższy wymogi obrotowe, tym mniej jest to korzystne rozwiązanie dla gracza, gdyż wszystkie kursy zawierają marżę bukmacherską. Wielu graczy myśli sobie zakłady bukmacherskie bonus, świetnie, tylko każdy musi powinien zadać sobie pytania jaka jest cena płacona za jego otrzymanie, jakie gracz ma szanse na wypłacenie z konta choćby jego ułamka.

Jeżeli już obstawiać, to tylko legalnie

Na sam koniec przypominamy, że tylko bukmacherzy posiadający stosowne zezwolenie polskiego ministerstwa finansów to legalne podmioty. Dla ponad 90% graczy zawieranie zakładów ma być tylko i wyłącznie formą rozrywki, a nie pomysłem na osiągnie dochodu. Po prostu choć zakłady bukmacherskie online oferują różne rodzaje zakładów każdy z nich obciążony jest marżą, dopiero obstawianie value betów pozwala w długim horyzoncie czasowym wygrywać w starciu z bukmacherem.

Jednak znalezienie betów z value nie jest proste. Tak jak wspomnieliśmy dla ponad 90% graczy, zakłady bukmacherskie mają być tylko i wyłącznie formą rozrywki, jeżeli spostrzeżesz u siebie objawy uzależnienia warto skontaktować się z ośrodkami oferującymi pomoc. Adresy ośrodków pomocy można znaleźć na stronach legalnych bukmacherów w Polsce.

Nie każdy będzie wygrywał, każdy może jednak grać z głową

Tak jak wykazaliśmy powyżej żaden tzw. darmowy bonus nie jest za darmo. Kod bonusowy PREZENT umożliwi otrzymanie wyższego bonusa, ale nie pomoże w znajdywaniu value betów. Cashback bukmacher rzeczywiście oferuje bonus charakteryzujący się niższym poziomem ryzyka, gdyż zakład objęty jest swoistym ubezpieczeniem, ale jest to jednorazowa oferta.

Tylko rozsądna gra, świadomość, że rywalizujemy z bukmacherem, który zatrudnia setki czy tysiące pracowników w przypadku dużych firm, gdzie każdy kurs obciążony jest marżą sprawi, że będziemy w pełni rozumieć jak trudne i dostępne dla niewielkiego procenta graczy jest wygrywanie u bukmachera. Darmowe bonusy bukmacherskie na start nigdy nie są rzeczywiście darmowe. Nie każdy będzie też wygrywał u bukmachera, ale każdy z nas może grać z głową, nie odgrywać się, nie grać pod wpływem alkoholu czy zdawać sobie sprawę, że wnoszenie tzw „tasiemców” wiąże się z wysoką marżą.