Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Fortuna Promocje | Fortuna Bonus – zakład bez ryzyka do 120 PLN

23 maja, 2018fortuna
Jeżeli rozważasz rozpoczęcie gry z zakładach bukmacherskich Fortuna możesz skorzystać ze specjalnego kodu, który wpisuje się w pole „kod promocyjny” podczas rejestracji u bukmachera. Kod ten upoważnia do możliwości otrzymania lepszej niż standardowa oferty na start.

Bukmacher Fortuna bonus kod do wpisania w pole „kod promocyjny”

Fortuna Kod promocyjny:PREZENT
Za dokonanie rejestracji:10 złotych bez wymogu depozytu na start
Zakład bez ryzyka:Otrzymujesz zwrot do 120 PLN
Bonus od wpłaty:100% do 400 PLN
Maksymalna wygrana:600 000 tysięcy złotych
Punkty lojalnościowe FKP:1400 punktów FPK  = 10 PLN
Min. wpłata:1 PLN

Promocja organizowana jest na stronie licencjonowanego w Polsce bukmachera Fortuna.

Cashback pierwszy zakład bez ryzyka do 120 PLN – Wypasiony kod PREZENT | Fortuna Bonus

Pierwszy zakład bez ryzyka działa w następujący sposób. Jeżeli podczas procesu rejestracji wpiszesz kod PREZENT w formularzu rejestracyjnym kod, a Twój pierwszy zakłady okaże się być przegrany wszystko co przegrasz to podatek pobierany przez legalnych bukmacherów w Polsce. Jeżeli chciałbyś skorzystać z maksymalnej przysługującej Ci kwoty zakładu bez ryzyka powinieneś rozważyć zagranie, czyli wniesienie pierwszego zakładu za 131 PLN. W sytuacji, kiedy Twój pierwszy zakład będzie wygrany przy kursie zbliżonym do 2.0 Twoja wygrana wyniesie dobrze ponad 200 PLN i w całości zostanie wypłacona na Twoje konto gracza. W przypadku jeżeli „kupon nie wejdzie” pobierany jest podatek 12% od stawki, czyli w naszym przykładzie 0,12 * 131 = 15 PLN.

W przypadku darmowego zakładu wymagany jest jednokrotny obrót przyznanym zwrotem po dowolnym kursie.

Darmowe 10 zł na początek za rejestrację w Fortuna

Po dokonaniu rejestracji z wykorzystaniem Kodu PREZENT otrzymujemy punkty w klubie Fortuna Klub Plus. Punkty te można wymieniać na bonus bez składania depozytu.

100% od wpłaty do 400 złotych bonus na start

Drugą ofertą powitalną Fortuny jest  bonus przyznawany od depozytu. Jest to bonus w wysokości 100% do 400 złotych. Fortuna po prostu przelewa na konto gracza równowartość pierwszego depozytu. Minimalna kwota depozytu uprawniająca do otrzymania tego bonusa to 10 PLN. Można jednak rozważyć zdeponowanie wyższej kwoty do 400 PLN, gdyż tylko pierwsza wpłata upoważnia do otrzymania bonusa. Kolejne depozyty nie będą zaliczane. Maksymalna kwota fortuna bonusa powitalnego to właśnie 400 PLN, czyli celem otrzymania 400 PLN bonusa należy zdeponować 400 złotych.

Jeżeli chodzi o wymogi co do obrotu dla tego bonusa to jest to 4 x, z kursem nie niższym niż 1.90.

 

Informacja – jak założyć konto w zakładach bukmacherskich Fortuna i uzyskać bonus ( fortuna promocje ) ?

Proces wypełnienia formularza rejestracyjnego w zakładach bukmacherskich Efortuna nie jest skomplikowany. Już w kilka minut po dokonaniu rejestracji będzie udostępnienia możliwość logowania. Najprostszym sposobem jest kliknięcie w następujący link Fortuna Cashback 120 PLN + 400 PLN bonusa na start. Zostaniesz przeniesiony wówczas do strony specjalnie przygotowanej przez urządzających zakłady bukmacherskie Fortuna. W ten sposób będziesz miał możliwość skorzystania z oferty tego bukmachera bez jakichkolwiek problemów.

fortuna kod promocyjny

Formularz rejestracyjny Fortuna Bonus

Sama rejestracja została podzielona na cztery proste kroki. W pierwszym kroku jesteśmy proszeni o podanie podstawowego zestawu danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, data urodzenia oraz adres e-mail. Należy pamiętać, że podany adres e-mail będzie dla Fortuny adresem kontaktowym z nami. To właśnie pod ten e-mail zostanie przesłany link do aktywacji konta. Ze względów bezpieczeństwa warto pokusić się o względnie skomplikowane hasło, minimalny wymóg to osiem znaków, w tym przynajmniej jedna cyfra i jeden duży znak. Ponieważ Fortuna jest w pełni licencjonowanym w Polsce bukmacherem wymóg ustawy nakazuje, aby podać źródło kapitału, dostępne opcje to między innymi: wynagrodzenie za pracę, działalność gospodarcza, dochody z kapitałów pieniężnych, oszczędności, czy dochody z najmu. Fortuna pyta nas także o naszą ulubioną drużynę piłkarską, tak aby przesyłać nam spersonalizowane oferty. Dostępna jest możliwość wyboru praktycznie wszystkich najbardziej popularnych drużyn piłkarskich w Polsce.

Na koniec tego kroku Fortuna ponownie zgodnie z wymogami ustawy hazardowej prosi o zaznaczenie iż mamy skończone 18 lat, a podane dane są prawdziwe oraz iż środki pieniężne wpłacane na konto gracza pochodzą z legalnych źródeł

Zdjęcie, skan dowodu oraz numer konta – uzupełnienie danych

Link wysyłany w mailu umożliwia nam zalogowanie się na konto gracza i finalizację procesu rejestracji. Na tym etapie mamy już możliwość korzystania z platformy internetowej Fortuny, ale nadal nie możemy wnosić zakładów. Kolejny krok to ponownie zgodnie z wymogami ustawy hazardowej dołączenie skanu dokumentu tożsamości czyli dowodu osobistego lub paszportu oraz numeru naszego rachunku bankowego. Należy pamiętać iż akceptowany jest jedynie zdjęcie/skan dowodu lub paszportu, prawo jazdy nie będzie honorowane. Wymagany jest awers i revers czyli przód i tył używanego przez nas dokumentu tożsamości. Naturalnie wykonane zdjęcie powinno być zadowalającej jakości, jednak przy poziomie dzisiejszej techniki nie powinno to stanowić najmniejszego problemu. Zdarza się jednak iż lampa błyskowa może sprawić iż pewne fragmenty będą nieczytelne. Numer rachunku bankowego zostanie wykorzystany do przelewania ewentualnych wygranych na nasze konto. Warto pamiętać iż bukmacher Efortuna jest wiarygodną i w pełni licencjonowaną w Polsce firmą podlegającą kontroli polskich organów państwowych dlatego nie ma obaw przy podawaniu numeru swojego konta.

Dokonanie pierwszego depozytu upoważnia gracza do korzystania ze wszystkich funkcjonalności serwisu Fortuna np. livestremingu wydarzeń sportowych na stronie bukmachera Efortuna czy dostępu do sklepu lojalnościowego.

Ważne!

W Polsce dozwolona jest jedynie możliwość gry w licencjonowanych firmach bukmacherskich. Fortuna jest jedną z nich.  Posiada stosowne zezwolenie Ministra Finansów
z 24.01.2012  nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Skorzystanie z kodu promocyjnego PREZENT sprawia, że sprawna organizacja oferty dla Ciebie została starannie przygotowana wcześniej przez pracowników Fortuny.

Fortuna po bukmacherze STS jest drugą pod względem wielkości udziału rynkowego firmą bukmacherską w Polsce. Oferuje graczom nie tylko dostęp do strony online, ale także aplikacje mobilną dostępną dla urządzeń Android jak i iOs. Posiada szeroką ofertę wydarzeń sportowych. Jest zaangażowana w sponsorowanie polskiego sportu, jest m.in. sponsorem 1. Ligi piłkarskiej i wielu klubów sportowych w naszym kraju.

Poczytaj także:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bonus_powitalny
https://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier-gry-hazardowe/rejestr-domen