Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Jagiellonia vs Legia w ofercie bukmacherskiej STS

Jagiellonia vs Legia
Autor: Paweł
Dodano: 2018/10/26
Aktualizacja: 2018/10/28

Jagiellonia Białystok vs Arka Gdynia


Na samym szczycie Lotto ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się z Mistrzem Polski – Legią Warszawa sts zakłady bukmacherskie

Jagiellonia Białystok została przed tygodniem nowym liderem Lotto Ekstraklasy. Zmiany na szczycie zachodzą jednak dosyć często. Może dojść do niej również i po tym meczu bowiem kolejnym rywalem „Jagi” będą mistrzowie Polski – Legia Warszawa. Legioniści po bardzo słabym początku powrócili na zwycięskie tory. Wszystko za sprawą nowego trenera Sa Pinto, który wydaje się znalazł receptę na niemrawy zespół ze Stolicy. Trzeba pamiętać jednak o tym, że Lotto Ekstraklasa to bardzo wyrównana liga, więc tutaj nawet trzy zwycięstwa pod rząd sprawiają, że znów jesteś w czubie tabeli. Tak właśnie stało się w przypadku Legii, czy nawet Jagielloni, która zresztą na fotelu lidera była przed Lechią Gdańsk, która spadła na drugą pozycję. Co do tego konkretnego meczu, to wydaje się nam że to jednak goście zwyciężą na bardzo trudnym terenie i ponownie staną się głównym kandydatem do mistrzowskiego tytułu.

STS Zakłady bukmacherskie – wybieramy tego legalnego bukmachera na mecz Jagiellonia – Legia

STS zakłady bukmacherskie w swoich zakładach faworyzują szczególnie Kika drużyn z Lotto Ekstraklasy. Dzisiaj te dwie grają między sobą. To oczywiście Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa. Kursy na te ekipy zawsze wydają się być nieco wyższe niż u konkurencji, więc warto z tego skorzystać i zarejestrować się na stronie STS zakłady bukmacherskie.