Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Kompilowanie kursów dziśJeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób tworzone są kursy, ale nigdy nie przeczytałeś żadnej naukowej książki na ten temat, przygotowaliśmy dla Ciebie naprawdę fajny artykuł. Chociaż dzisiaj większość kursów u prawie wszystkich bukmacherów nie jest już tworzona, pomoże Ci zrozumieć, jak wygląda cały ten proces. Większość dzisiejszych kursów działa na zasadzie kopiuj/wklej od największego azjatyckiego bukmachera, lidera branży w danej lidze lub giełdy zakładów. Oto, jak kompilowane są obecnie kursy:

Zbieranie i łączenie wszystkich kursów od dużych bukmacherów przez serwisy takie jak Betradar – publikujące kursy online – stopniowo powoduje, że wszystkie kursy są takie same. W „dawnych” czasach można było znaleźć kursy 10.00 na zwycięstwo gospodarzy u jednego bukmachera, i 10.00 na zwycięstwo gości u innego bukmachera, w tym samym meczu. Co ważne u obu bukmacherów zakłady te zostały wypłacane. To były piękne czasy. Teraz, nawet jeśli bukmacherzy popełnią taki błąd (wyłączył się alarm) wyrównują szanse i unieważniają wszystkie zakłady, które zostały postawione na błędnie wystawione kursy.

W dzisiejszych czasach, na przykład, 2 największych azjatyckich bukmacherów (SBObet i Mansion 88) ma ponad 50% światowego rynku bukmacherskiego i chociaż początkowo porównują kursy, zmiany kursów są podyktowane przez graczy z dużymi pieniędzmi. Oznacza to, że jeśli gracz jest gotowy na postawienie 10 milionów dolarów w jednym meczu, on wie co robi. Miej 10 takich graczy, którzy tak obstawią, a kursy „spadną” jak szalone.

Posiadanie marginesu 2-3% oznacza, że ​​kursy muszą być naprawdę precyzyjnie obliczone, aby były opłacalne. Nie poświęcaj zatem zbyt wiele czasu na wyszukiwanie informacji w internecie na temat jakiegoś meczu lub gracza, ponieważ Azjaci wiedzą, że jakiś gracz złamał nogę, zanim to zrobi. Posiadanie wszystkich informacji (czyli tych samych kursów), takich jak SBObet, jest kluczowe dla każdego bukmachera, który chce osiągnąć swoją marżę w piłce nożnej. Wielu z was już o tym wiedziało, ale nie wiedzieliście, jak strasznie precyzyjne są dziś algorytmy i kopiując z najlepszego źródła. Kiedy sprawdzasz jakiś rynek w jakimkolwiek większym sporcie, marża w ciągu ostatniego roku jest dokładnie taka sama (lub nawet nieco wyższa z powodu wielokrotności), którą bukmacher ustanowił dla tego konkretnego rynku / sportu. Poza azjatami istnieje też siła na giełdach zakładów i mimo że cena początkowa jest obliczana na bieżąco, prawdziwą informacją jest przepływ pieniędzy w skali globalnej.

Jest jeszcze jeden czynnik. Ponieważ wiele osób traci dużo pieniędzy na zakłady, jest też pewna liczba osób wygrywających zakłady. W skali globalnej, na każde 100 dolarów, traci się tylko od 6 do 8 dolarów. Oczywiście większość bukmacherów nie lubi wygrywających graczy, ale wielu z nich toleruje ich (przynajmniej przez jakiś czas). Wszystko to oznacza, że ​​nadal istnieją pieniądze na obstawianie zakładów, pomimo wszystkich zmian, które miały miejsce w ciągu ostatnich 10 latach. Ważne, że zawsze możesz otworzyć nowe konto u innego bukmachera już w momencie, gdy zostaniesz zlimitowany.

Autor: PK