Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Kownacki, Jach czy Wolski? A może Zlatan? Kto pojedzie na MS w Rosji?

19 listopada, 2017


Wszyscy w kraju cieszymy się z awansu drużyny Adama Nawałki do mistrzostw świata w Rosji. MS w Rosji startują dopiero 14-go czerwca 2018 roku, ale już dziś warto się przyjrzeć co ciekawego w temacie zakładów długoterminowych w kontekście mistrzostw świata w piłce nożnej przygotowali legalni bukmacherzy. W ofercie bukmacherskiej STSu możemy obstawić kto zostanie powołany do 23 osobowej kadry. Należy pamiętać, że brane są pod uwagę tylko pierwsze powołania selekcjonera, nie uwzględnianie są późniejsze zmiany.

Jeżeli wierzymy, że na MS pojedzie 20-letni David Kownacki z Sampdorii STS płaci 1.4 za każdą postawioną złotówkę. Tak samo STS płaci za powołanie „walczaka” Jacka Góralskiego reprezentującego dziś barwy Łudogorca Razgrad oraz chyba największego wygranego ostatnich, towarzyskich meczy z Urugwajem i Meksykiem Jarosława Jacha z Zagłębia Lubin. Umiejętność dobrego długiego podania, spokój w polu karnym sprawiają, że STS szacuje iż prawdopodobne jest iż Nawałka spojrzy przychylnym okiem na 23-latka z Zagłębia. 2.10 do 1 wycenione są szanse Rafała Wolskiego, to bez wątpienia utalentowany, ale nieco chimeryczny gracz. Jeżeli wierzymy, że w Bundeslidze odbuduje się Bartek Kapustka STS płaci 3.50 do 1 za jego powołanie, tak samo oszacowano szanse Łukasza Teodorczyka.  Szanse Roberta Gumnego z Lecha oszacowano na 8.5 do 1 podobnie jak strzelca bramki w meczu młodzieżówki przeciwko Danii, Szymona Zurkowskiego reprezentującego barwy objawienia aktualnego sezonu w polskiej ekstraklasie czyli Górnika Zabrze. STS najmniej wierzy w szanse powołania na mundial w Rosji Jana Bednarka, dla którego zderzenie z ligą angielska w Southampton okazuje się na razie bolesną weryfikacją aktualnych umiejętności, bukmacher STS płaci 12 do 1 w przypadku powołania Jana  Bedarka na mecze w Rosji.

W zakładach bukmacherskich STS można także obstawić w której grupie zagra Polska, ale naszym zdaniem to zakład czysto loteryjny.

W ofercie bukmachera STS znajdą także coś dla siebie fani talentu Zlatana Ibrahimovica. Czy Zlatan wróci do kadry żółto-niebieskich, która sensacyjnie wyeliminowała Włochów? Jeżeli tak się stanie STS płaci 3.20 za każdą postawioną złotówkę.