Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Milenium zakłady bukmacherskie obstawiają walkę Jacobs vs Sulęcki

28.04 Daniel Jacobs vs. Maciej Sulecki
Autor: Redakcja
Dodano: 2018/04/25
Aktualizacja: 2018/04/25

Jacobs vs Sulęcki


Milenium zakłady bukmacherskie przyjmują zakłady na najważniejszą walkę w polskim boksie – Daniel Jacobs vs. Maciej Sulecki

Daniel Jacobs vs. Maciej Sulecki to walka niewątpliwie hitowa, jeśli weźmiemy pod uwagę warunki polskiego boksu, a te (nie oszukujmy się) są bardzo, ale to bardzo mizerne. Sulęcki miał pierwotnie walczyć o prawo oficjalnego pretendenta do pasa mistrzowskiego z Vanesem Martirosyanem. Plany jednak uległy zmianie i Sulęcki zawalczy z jednym z najlepszych zawodników swojej kategorii wagowej – Danielem Jacobsem. Najlepszą rekomendacją, jaką można wystawić Amerykaninowi jest fakt, że przegrał on nieznacznie z samym Genadiem Gołovkinem. Byli też tac, którzy dawali tą walkę na korzyść Jacobsa!

Milenium zakłady bukmacherskie obstawiają walkę Daniel Jacobs vs. Maciej Sulecki

Milenium zakłady bukmacherskie to nie tylko piłka nożna czy koszyków. Typy na boks również są do znalezienia u tego legalnego bukmachera online. Oczywiście popularny „Striczu” jest w tej walce absolutnym underdogiem, ale zwycięstwo naszego rodaka jest bardzo dobrze opłacane. Cóż, rozum mówi jedno, a serce co innego. Po raz kolejny damy się chyba unieść emocjom i znów postawimy na skazywanego na pożarcie rodaka.

Autor: PK