Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Następca Daniela Craiga jako James Bond – na to też można postawić !

james bond - zakłady bukmacherskie


james bond - zakłady bukmacherskie
James Bond – zakłady bukmacherskie

Historia kina skrywa w sobie kilka szczególnych filmów, które pod wieloma względami zostały zapamiętane przez ludzi. Złotymi zgłoskami zapisała się między innymi seria produkcji dotyczących słynnego agenta 007, czyli Jamesa Bonda. Jej popularność jest tak duża, że niektóre firmy bukmacherskie umieściły w swojej ofercie specjalne zakłady poświęcone tej serii.

LVBET – kto zostanie następnym agentem 007?

Aktualnie w rolę Jamesa Bonda wciela się znakomity angielski aktor – Daniel Craig. Krytycy filmowi bardzo pozytywnie oceniają pracę Craiga, dlatego zapewne to właśnie on pojawi się w przyszłych produkcjach. Jednakże w świecie filmu nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego niewykluczone, że już wkrótce inny aktor zostanie agentem 007. To z kolei wykorzystuje polski legalny bukmacher LVBET.

Klienci posiadający konto u tego bukmachera mogą typować aktora, który ich zdaniem na największe szanse na to, aby otrzymać propozycję wcielenia się w rolę Jamesa Bonda w sytuacji, gdy Daniel Craig przestanie współpracować z twórcami serii. LVBET oferta zawiera kilkadziesiąt nazwisk, choć zdecydowanym faworytem bukmachera jest Tom Hardy (kurs 4.00). Niemniej w zestawieniu nie brakuje również bardziej kreatywnych propozycji. Szczególnie interesującym kandydatem do roli agenta 007 jest były gwiazdor piłkarskiej reprezentacji Anglii – David Beckham (kurs 201.00).

Rynek zakładów wzajemnych nieustannie ewoluuje, a oferty firm bukmacherskich zawierają coraz więcej nietypowych wydarzeń. Oczywiście sport długo pozostanie motywem przewodnim, jednak nie warto całkowicie ignorować tzw. zakładów specjalnych.