Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Co oznacz płaska stawka w zakładach?

Poradnik typera
Autor: Redakcja
Dodano: 2018/02/06
Aktualizacja: 2018/02/08

Co oznacz płaska stawka w zakładach


Milenium zakłady bukmacherskie skonstruowało specjalną ofertę dla nowych graczy. Umożliwia ona otrzymanie specjalnego bonusu na start i darmowych zakładów. Zdajemy sobie sprawę, że bukmacherka to ciężki kawałek chleba. Dlatego na sam początek proponujemy wam grać za pomocą tzw. płaskiej stawki. Niezależnie, czy gramy z milenium zakładami bukmacherskimi.

Płaska stawka (po angielsku Flat bet) to specjalny system stworzony z myślą o nowych graczach. Polega on na tym, że wybieramy jeden zakład, a następnie obstawiamy taką samą niską kwotę na każde możliwe rozwiązanie. Czyli dla przykładu, w zakładzie 1X2 postawimy 5 zł na gospodarzy, 5 zł na remis oraz 5 zł na gości. Nie mówimy jednak o bardzo sztywnej płaskiej stawce. Modyfikujemy ją np. o 50 gr w zależności od tego, który zakład jest bardziej opłacalny. Jeżeli na przykład gospodarze są faworytami, to właśnie na nich postawimy te kilka groszy więcej. Wówczas nie tylko zwiększamy szansę na wygraną, ale i również zwiększamy pulę do zgarnięcia.

Oczywiście jak każdy system, i ten ma wady. Nie jest on zalecany dla bardziej odważnych graczy, którzy wolą zaryzykować. Wówczas czynnik ryzyka oraz potencjalna wygrana nie są ze sobą współmierne. Potencjalne wygrane również nie powalają na kolana.

Milenium zakłady bukmacherskie jest dobrym poligonem doświadczalnym nie tylko dla nowych graczy. Starzy wyjadacze również znajdą w tym legalnym bukmacherze solidnego partnera, któremu można powierzyć swoje pieniądze.