Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Poznaj typy piłkarskie na spotkanie IFK Goeteborg - Djurgarden!

24.05 Goeteborg vs Djurgarden
Autor: Redakcja
Dodano: 2018/05/23
Aktualizacja: 2018/05/23

Goeteborg vs Djurgarden


 

Kto lepszy w Allsvenskan? – typy piłka nożna

Ekipa Djurgarden ma nadzieję, iz uda im się utrzymać świetną zwyżkę formy i awansować na czwarte miejsce w tabeli. W czwartek bowiem zmierzą się na Gamla Ullevi, z drużyną IFK Goeteborg.

Dla gości, sezon rozpoczął się nieco nie po ich myśli ale wydaje się, że Ozcan Melkemichel znalazł zwycięskie ustawienie w ostatnim zestawie meczów.

Zdarzenie w „Svenska Cupen” z urzędującymi mistrzami Allsvenskan Malmo FF okazało się punktem zwrotnym dla Djurgarden. Zwycięstwo 3:0 nad szwedzkimi gigantami zapoczątkowało passę trzech wygranych pod rząd. Po sukcesie pucharowym z Malmo, przyszła kolej na Dalkurdem, a następnie na Orebro.

Niemniej kontynuowanie tak imponującej serii będzie sporym wyzwaniem, ponieważ IFK Goteborg, jeśli tylko mają dzień, są w stanie wygrać z każdym. Ekipa Poya Asbaghi najlepiej udowodniła to dziesięć dni temu, gdy zwyciężyła w Malmo 1:2 w Allsvenskan. Po wygranej nastąpiła jednak rozczarowująca porażka 0:2 u siebie z Norrkoping.

Djurgarden ma szansę, aby wyrównać stosunek zwycięstw w spotkaniach bezpośrednich z IFK do 18 – jeśli pokonają piłkarzy z Goeteborga w najbliższy czwartek..

Blavitt odnieśli dużo więcej zwycięstw w meczach na Gamla Ullevi, gdzie wygrali 12 i przegrali tylko 5 z 23 bezpośrednich starć.

Oba zespoły znalazły drogę do siatki w pięciu z ostatnich sześciu meczów bezpośrednich.

Djurgarden był w stanie utrzymać bilans straconych goli na zero, w każdym z trzech ostatnich meczów i spodziewamy się, że Melkemichel ustawi tutaj strategię obronną.

Którzy legalni bukmacherzy oferują najlepsze kursy to spotkanie ?

Trend w spotkaniach bezpośrednich sugerowałby tutaj, że obie drużyny znajdą drogę do bramki, ale skłaniamy się ku zakładowi poniżej 2,5 gola – po analizie zdobywanych bramek w tym sezonie. Kurs na ten typ jest dość kuszący i wynosi 1,95.

Jeśli chodzi o sam wynik, mecz mogą wygrać obie z drużyn, zależne jest to głównie od formy Goteborga. Gospodarze wygrali dwa i przegrali jeden z ostatnich trzech meczów ale nie traktujemy ich słabszych, szczególnie wiedząc, że przegrali tylko 5 z 23 spotkań w domu z Djurgarden.

W ten sposób stawiamy, że wygra IFK Goteborg lub będzie remis w zakładzie z podwójną szansą jako opcję alternatywną po kursie 1.60.

TYPY:

  • „1X” – @1.55 LVbet
  • „Poniżej 2.5 bramki” – @1.86 LVbet

Autor: PK

Goteborg
X
Djurgarden

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

760 zł bonus powitalny + 10 zł freebet KOD: PREZENT