Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Poznaj typy piłkarskie na spotkanie  Olympique Nimes – Olympique Marsylia!

19.08 Olympique Nimes vs Olympique Marsylia
Autor: Redaktor naczelny
Dodano: 2018/08/18
Aktualizacja: 2018/08/18

Olympique Nimes vs Olympique Marsylia


olympiquemarsylia

 

Druga kolejka Ligue 1 – typy piłka nożna

Nowo mianowani piłkarze Ligue 1 – Nimes weszli w sezon „prawa nogą”

W pierwszym meczu bowiem pokonali w thrillerze Angers 3:4, w którym ostatnie trzy bramki strzelili bardzo późno, co pozwoliło im na zdobycie ważnych punktów na początku sezonu.

W drugiej kolejce jednak zagrają jako gospodarze, przeciwko silnej Marsylii, mając nadzieję na odniesienie sukcesu. Ale chyba uczciwie można powiedzieć, że czeka ich znacznie trudniejsze zadanie niż sobie wyobrażają.

Les Foceens wejdą do meczu po wysokiej wygranej 4: 0 odniesionym nad Tuluzą. Ponadto, zespół z Marsylii jest uważany za jedną z najlepszych drużyn w tym sezonie Ligue 1. Ich trener Rudi Garcia z pewnością chce, aby pokazali taką postać na Stade des Costieres w niedzielę.

Pomimo, że zawodnicy Olympique Marsylia byli nieco nieprzewidywalni podczas przygotowań do sezonu widzieliśmy, jak zdobywają prawdziwy wzrost pewności siebie przed publicznością. Tym razem również mamy nadzieję, że zobaczymy naprawdę zmotywowany zespół, a Marsylia wydaje się mieć większą głębię w jakości i szanse na rozegranie tego spotkania po swojemu..

Zbliżające się spotkanie to pierwsze w historii rywalizacyjne starcie obu ekip, ponieważ piłkarze Nimes awansowali do Ligue 1 po raz pierwszy.

Olympique Marsylia ma większą głębię jakości swoich piłkarzy i z pewnością będzie wyglądać dominująco podczas tego spotkania.

Zawodnicy Nimes wykazali się trudną drużyną do pokonania w meczach towarzyskich, przeciwko Marsylii w roku 2012 i 2015, gdyż oba spotkania ostatecznie zakończyły się remisem 2:2. W 2016, piłkarze z Marsylii zdołali odnieść jedno zwycięstwo przeciwko Nimes, pokonując ich podczas przygotowań przedsezonowych 1:0

Którzy legalni bukmacherzy oferują najlepsze kursy na to spotkanie?

Marsylia bardzo mocno zaczęła sezon i teraz oczekujemy, że będą również pewni swojego na Stade des Costieres w Nimes. Prowadzeni przez mocną linię ataku z Florianem Thauvinem, Velere Germainem i Dimitri Payetem, którzy już pokazali klasę. W ten sposób otrzymujemy bardzo dobrą wartość dla wyjazdowej wygranej gości, po kursie 1,76.

W tym przypadku jest to podyktowane bardzo silną formacją ofensywną, gdyż to na niej trzeba opierać całą siłę ognia Marsylii, licząc, że Nimes nie będzie w tym spotkaniu aż tak skuteczne jak w meczu otwarcia. Przypomnijmy, że także trafili czterokrotnie do siatki przeciwników. Mając to na uwadze, teraz będziemy również mieli nadzieję na utrzymanie wysokiej skuteczności i ponad 3,5 gola w meczu – licząc na to, ze obie drużyny dadzą z siebie wszytko.

TYPY:

  • „2” – @1.76 Etoto
  • „Powyżej 3.5 bramki” – @2.55 Etoto

Autor: PK

Olympique Nimes
X
Olympique Marsylia

125 zł bez ryzyka + 1000 zł KOD: PREZENT125

1500 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

1200 zł + 100 zł extra KOD: PREZENT

1111 zł + 25 zł FREEBET KOD: PREZENT

760 zł bonus powitalny + 10 zł freebet KOD: PREZENT