Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Poznaj typy piłkarskie na spotkanie Polska - Chile!

08.06 - Polska vs Chile
Autor: Redakcja
Dodano: 2018/06/07
Aktualizacja: 2018/06/07

Polska - Chile


Test Orłów Nawałki? – typy piłka nożna

Przed nami trudne spotkanie, które pozwoli naszemu selekcjonerowi na znalezienie kilku odpowiedzi na postawione przed meczem pytania.

Chile zmagało się ostatnio z przekonującymi spotkaniami, jak i tymi mniej udanymi, niemniej do meczu z Polską przystąpią po skromnej wygranej nad Serbią 0:1. Późny gol Guillermo Maripana dał ekipie z Ameryki Południowej nadzieję na powrót do zwycięskiej serii. Niemniej trener Reinaldo Rueda uważa, że jest jeszcze daleko do optymalnej dyspozycji jego podopiecznych, dlatego w spotkaniu w Graz próbował rotacji zawodników.

„La Roja” wyrusza do Poznania, aby udowodnić, że jest w stanie sprostać jeszcze trudniejszemu zadaniu. Chilijczycy będą chcieli osiągnąć sukces w meczu z Polakami i odnieść drugie zwycięstwo z rzędu, po raz pierwszy od czerwca 2017 r. Polska ostatnio doświadczyła podobnych zmagań z konsekwencją taktyczną, niemniej udowodniła także swoją wielką wartość w ważnych meczach. Piłkarze Adama Nawalki mają nadzieję zaimponować swoim kibicom przed wyjazdem do Rosji i rozegrać obiecujące spotkanie.

Piłkarze biało-czerwonych pokonali w ostatnim spotkaniu Republikę Korei i powrócili na zwycięską drogę, po trzech kolejnych meczach bez wygranej i strzelonej bramki, w których zostali pokonani przez Meksyk i Nigerię, a także zdołali zremisować z Urugwajem. Orły Nawałki będą bardzo zmotywowani przed spotkaniem na stadionie w Poznaniu i będą chcieli uniknąć wpadki, które zdarzały im się w ostatnich miesiącach w mniej istotnych spotkaniach. Oczekiwania naszych kibiców są także coraz większe!

Piątkowe spotkanie będzie pierwszym w historii starciem bezpośrednim pomiędzy obiema drużynami.

Obie drużyny zmagały się z regularnością w ostatnich kilku miesiącach, niestety nie udało im się utrzymać pozytywnej passy. W zbliżającym meczu Chile ponownie zagra rotacyjnym składem, co powinno umożliwić Polakom uzyskanie korzystnego rezultatu.

Którzy legalni bukmacherzy oferują najlepsze kursy to spotkanie ?

Tym samym uważamy, że Orły Nawałki rozegrają zwycięskie spotkanie w tym dniu i udadzą się do Rosji z wysokimi morale. Kurs na wygraną Polaków wynosi 1.87. Dodatkowym aspektem może być fakt, iż widzieliśmy wiele świetnych występów Polaków przed własną publicznością i wierzymy, że mają oni to, czego potrzeba, by zmierzyć się z kolejnym takim wyzwaniem w Poznaniu.

Obie drużyny w ostatnich spotkaniach nie zdobywały bramek regularnie, więc nie spodziewamy się także wielu goli tego dnia. Mając to na uwadze, obstawiamy poniżej 2,5 goli w meczu, po kursie 1.66 i uważamy, że może to okazać się pewniakiem, ponieważ oczekujemy tylko jednej bramki w tym spotkaniu.

TYPY:

  • „1” – @1.87 LVbet
  • „Poniżej 2.5 bramki” – @1.66 LVbet

Autor: PK

Polska
X
Chile

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

760 zł bonus powitalny + 10 zł freebet KOD: PREZENT