Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Poznaj typy piłkarskie na spotkanie Polska - Litwa!

12.06 Polska vs Litwa
Autor: Redakcja
Dodano: 2018/06/11
Aktualizacja: 2018/06/11

Polska vs Litwa


Ostatni sprawdzian biało-czerwonych – typy piłka nożna

We wtorkowy wieczór na Stadionie Narodowym w Warszawie reprezentacja Polski gościć będzie drużynę Litwy w ostatnim sparringu przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Rosji.

Polska, po piątkowym remisie w Poznaniu z Chile, będzie chciała wykorzystać swój okres przygotowawczy przed turniejem, późnym meczem kontrolnym z kadrą Litwy i zaimponować skutecznością przed własną publicznością.

Polacy zostali umieszczeni w interesującej Grupie H, w Rosji obok Kolumbii, Senegalu i Japonii. Podopieczni Nawałki rozpoczną zmagania przeciwko przedstawicielowi Afryki, 19 czerwca na Otkrytie Arena w Moskwie.

Polskie Orly spisywały się fantastycznie na własnym stadionie aż do listopada ubiegłego roku, kiedy to zaczęli mieć problemy, ponieważ w trzech kolejnych spotkaniach nie odnieśli zwycięstwa i nie udało im się znaleźć drogi do siatki w żadnej z tych gier – bezbramkowy remis z  Urugwajem i dwie porażki po 0:1 z Meksykiem i Nigerią .

Piłkarze Adama Nawałki powrócili jednak na zwycięską ścieżkę po thrillerze z Republiką Korei, wygrywając 3:2, a Robert Lewandowski i spółka będą fantastycznie zmotywowani, aby trafić z formą na zbliżający się turniej w Rosji.

Piłkarska reprezentacja Polski została jednak osłabiona w ostatnim okresie przygotowawczym, w Arłamowie – nasz najbardziej wpływowy środkowy obrońca Kamil Glik odniósł ciężką kontuzję podczas treningu. 30-letni piłkarz Monaco nie pojedzie do Rosji, a jego miejsce zajmie Jan Bednarek, który notabene solidnie spisał się w meczu z Chile, .

Litwa ostatnio miała łagodniejszy rozkład spotkań, ale nie udało im się mimo wszystko zaimponować w nich. Kadra Litwy stawi się na Narodowym z tylko jedną wygraną odniesioną podczas ostatnich pięciu spotkań, gdy w marcu pokonali Armenię 0:1. Nasi wschodni sąsiedzi przegrali bowiem, aż 4:0 z Gruzją i 2:0 z Estonią. Udało im się tylko zremisować 1:1 z Łotwą. Tym samym, ciężko będzie o pewność siebie przed spotkaniem z Polakami.

Ostatni mecz towarzyski w piątek przeciwko Iranowi także zakończył się porażką 1:0, a różnica w umiejętnościach nie była tak widoczna, zwłaszcza patrząc na zmagania defensywy Litwy.

Warto również zauważyć, że ich wygrana z Armenią jest ich jedynym sukcesem odniesionym w 12 meczach. Poza tym, zremisowali dwa razy i ponieśli dziewięć porażek. Była to także ich pierwsza wygrana na wyjeździe od 2 lat, która zakończyła 18-meczową serię bez zwycięstwa, w której doszło do pięciu remisów i trzynastu porażek.

Polska odniosła pięć zwycięstw w jedenastu pojedynkach bezpośrednich, zanotowała dwie porażki i zremisowała cztery pozostałe spotkania.

W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi ekipami, w roku 2016, padł bezbramkowy remis.

We wszystkich spotkaniach nie mogliśmy liczyć na obfite popisy strzeleckie i tylko jeden z pięciu ostatnich pojedynków zakończył się trzema lub więcej bramkami.

Którzy legalni bukmacherzy oferują najlepsze kursy to spotkanie ?

Jeśli Polacy chcą dobrze wejść do turnieju w Rosji, muszą pokonać rywali w Warszawie. Widzieliśmy także, że Litwa walczy o zdobywanie bramek, i mając to na uwadze, sądzimy, że Polska wygra ten mecz do zera – kurs 1.73 – co powinno być najlepszym sposobem na to, aby z optymizmem wyruszyć do Rosji.

Rzadko widywaliśmy wiele bramek w pojedynkach bezpośrednich tych drużyn i przy założeniu, że Litwa nie znajdzie drogi do siatki, przypuszczamy, że będzie tutaj poniżej 2.5 bramek – kurs 2.05. Nie sądzimy, że dojdzie w Warszawie do bardzo jednostronnego starcia i że obie drużyny zaciekle będą walczyć o większą liczbę bramek – co może być kolejnym dowodem na nasz typ.

Ci, którzy spoglądają już na kursy w Mistrzostwach Świata, mogą postawić na Polskę, że uplasuje się w czołowej dwójce na końcu fazy grupowej, za przyzwoite 1.52. Ten kurs jest pewniakiem bankierem, więc stawiajcie jak najwcześniej, ponieważ spodziewamy się sporego spadku do następnego tygodnia.

TYPY:

  • „Polska wygra do zera” – @1.73 LVbet
  • „Poniżej 2.5 bramki” – @2.05 STS

Autor: PK

Polska
X
Litwa
1.24
6.00
14.50

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

1.25
5.75
13.25

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

1.21
5.70
12.00

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

1.22
5.25
12.00

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

1.27
5.00
10.80

760 zł bonus powitalny + 10 zł freebet KOD: PREZENT