Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Poznaj typy piłkarskie na spotkanie Seattle Sounders - Portland Timbers!

30.06 Seattle vs Portland
Autor: Redakcja
Dodano: 2018/06/28
Aktualizacja: 2018/06/29

Seattle vs Portland


Czy Seattle przerwie smutną serię? – typy piłka nożna

Seattle Sounders i Portland Timbers zmierzą się w sobotę wieczorem w Major League Soccer.

Piłkarze Seattle rozgrywają dotychczas słaby sezon, ponieważ są jedną z najgorszych drużyn w lidze, z zaledwie 12 zdobytymi punktami. Sounders zanotowali tylko jedną wygraną w ostatnich pięciu meczach, a Brian Schmetzer będzie musiał bardzo szybko zareagować na ten brak wydajności.

W związku z tym Seattle Sounders pozostaje jednym z najbardziej nieefektywnych zespołów Konferencji Zachodniej i jest to główny powód słabych wyników.

Portland Timbers z kolei cieszą się doskonałą passą 11 meczów bez porażki we wszystkich rozgrywkach. Grając w taki sposób piłkarze z Portland mogą bardzo szybko awansować do kolejnej fazy rozgrywek.

Larrys Mabiala wraz z pozostałą grupą obrońców świetnie radzą sobie w obronie, ponieważ stracili tylko 19 bramek w obecnym sezonie.

Obie ekipy mają niemal równy bilans w spotkaniach bezpośrednich. Piłkarze Seattle wygrali bowiem 12 spotkań i doznali dziewięciu porażek w 28 spotkaniach z Portland. Ostatnie spotkanie rozgrywane na Providence Park w Oregon, zakończyło się skromna wygraną piłkarzy Timbers, 1:0. W czterech z ostatnich pięciu konfrontacji obie ekipy kierowały piłkę do siatki.

Co warte uwagi, piłkarze Seattle czterokrotnie triumfowali na własnym stadionie, w ostatnich pięciu konfrontacjach z Portland. Jedno spotkanie zakończyło się remisem.

Którzy legalni bukmacherzy oferują najlepsze kursy to spotkanie ?

W przeciwieństwie do ostatnio odnoszonych sukcesów na CenturyLink Field, tym razem to piłkarze gości powinni być uważani za faworytów, a nawet wrócić do domu ze zwycięstwem w kieszeni. Seattle Sounders są zbyt słabi w tym sezonie i nie są tak przekonującą drużyną, grając przed własną publicznością, jak w poprzednich sezonach.

Mimo że mecze obu zespołów nie kończyły się z wieloma strzelonymi bramkami, byliśmy w stanie zobaczyć bramki w obu siatkach. Uważamy zatem, że w zbliżającym się spotkaniu piłka powinna załopotać w obu siatkach.

TYPY:

  • „2” – @3.45 Etoto
  • „Obie drużyny strzelą gola” – @1.76 Etoto

Autor: PK

Seattle
X
Portland

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

760 zł bonus powitalny + 10 zł freebet KOD: PREZENT