Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Strategia – tenis – zakłady przedmeczowe

Tenis-zakłady-przedmeczowe


W tym artykule omówimy najlepsze strategie, które można zastosować w zakładach sportowych na mecze tenisa.

Nie strategia z pierwszej piątki, nie strategie, które kiedyś działały, ale najlepszą strategię na tenis, która działa. Aby móc skorzystać z tej strategii, musisz najpierw znaleźć odpowiedniego legalnego bukmachera. Co bardzo ważne, musisz obstawiać tylko w turniejach ATP i WTA, stosując go do turniejów  ITF lub Challengerów spowoduje, że Twoje konto zostanie wkrótce zlimitowane lub zamknięte przez bukmachera. Zalecamy również mieszanie innych zakładów zwanych „mug-ami” lub zwykłymi zakładami na piłkę nożną lub inny sport. To pomoże w tym, aby Twoje konto gracza pozostało aktywne przez dłuższy czas i umożliwi osiągnięcie tego zysku, do którego dążymy.

Najlepsza strategia w zakładach przedmeczowych

Innym powodem, dla którego musisz skoncentrować się na turniejach tenisowych ATP i WTA jest to, że planujemy obstawiać na mniejszych rynkach.

Dokładnie na rynku zakładów powyżej / poniżej. Ten rynek nie zawsze jest dostępny w meczach ITF, może się zdarzyć, że na ITF zostanie ustawiony mecz, zatem legalni bukmacherzy zwracają szczególną uwagę na użytkowników, którzy stawiają na ITF.

Ten rynek jest dla nas szczególnie interesujący, ponieważ podczas lat obstawiania zakładów i pracy w branży zauważyliśmy słaby punkt w modelu tenisowym, który chętnie wykorzystujemy. Odkryliśmy, że najwyższa wartość jest ukryta u bukmachera, który nie docenia czynnika siły serwu. Wszystko, co otrzymują z analizy, to dane, takie jak liczba wygranych meczów, liczba wygranych gier. Czasami uzyskuje się wynik ponad 30 gier, czasami jest 20 gier w meczu, więc stosując się do tego przypadku umieszczą powyżej/poniżej 25.5 gier na następny mecz. Czynnik, określający w jaki sposób dany gracz serwuje lub jak odbiera serw, nie jest wystarczająco podkreślony w ich równaniu.

To jest właśnie czynnik, na który musimy zwrócić naszą uwagę. Kluczem do sukcesu, aby grać w meczu zakłady na powyżej/poniżej jest posiadanie jak największej ilości informacji na temat siły serwowania możliwie największej ilości tenisistów. Pieniądze można zarobić zarówno w WTA, jak iw ATP, ale w WTA jest to trochę bardziej nieprzewidywalne ze względu na siłę psychiczną graczy, którzy są bardziej konsekwentni w tenisie męskim. BARDZO WAŻNE jest też wychwytywanie wczesnych kursów na tych meczach, ponieważ inni gracze będą próbować stawiać takie same zakłady, jak tylko  kursy się pojawią. Potem zmienią kurs na inną linię powyżej / poniżej. Czasami 1 punkt w grze może oznaczać różnicę między wygraną lub przegraną, ale jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony z wyboru, możesz odczekać godzinę, aby sprawdzić, które kursy i jak się poruszają. Jeśli kursy zmieniają się w sposób przewidywalny – w stosunku do gry, obstawiaj, póki jeszcze możesz!

Pozwól mi podać kilka przykładów. Mamy pierwszą rundę jakiegoś dużego turnieju tenisowego, a Djokovic gra z pewną nastoletnią nadzieją z dużym potencjałem. Djokovic ma 195 cm wzrostu i serwuje z prędkością 200 km/ h. Z uwagi na to, że Djokovic jest tym, kim jest, a imienia tego nastolatka nie ma w rankingu ATP, w pierwszej setce , kursy na Djokovicia będą bardzo niskie. A Djokovic prawdopodobnie wygra. Ale (gdy tylko otworzą się kursy)  linie na zakłady powyżej/poniżej w meczu będą również bardzo niskie z powodu kalkulacji modelu. Załóżmy, że chcemy postawić zakład na „powyżej”, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że młoda nadzieja zrobi wszystko, by użyć swojej najsilniejszej broni przeciwko wielkiej tenisowej gwieździe.

Skupmy się teraz na WTA – zakładamy, że śledzimy mecz pomiędzy 2 zawodniczkami z najlepszej dziesiątki. Jedna z nich świetnie serwuje i returnuje jak Sharapova, druga to solidnie returnująca zawodniczka, ale za to słabo serwuje. Faworytką jest tutaj Sharapova z kursami 1.6. Ale mamy w ofercie zakłady powyżej/poniżej 22,5 gry z kursem 1.9. W tej sytuacji wybrałbym zakład na „poniżej”. Jeśli z jakiegoś powodu druga z zawodniczek ma dobry dzień, szanse są takie, że ona nawet może wygrać, ale jeśli idzie to w parze z jej złym serwowaniem, to istnieje szansa, że złapię na to lepsze kursy.

Autor: PK