Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Włochy - Ukraina oraz legalni bukmacherzy zarejestrowani w Polsce

10.10 Włochy - Ukraina
Autor: Paweł
Dodano: 2018/10/07
Aktualizacja: 2018/10/07

Francja vs Włochy


Oprócz Ligi Narodów, w przyszłym tygodniu rozgrywane będą mecze towarzyskie. Włochy zmierzą się z Ukrainą. Typy piłka nożna.

Nie tylko Liga Narodów ma w swoim terminarzu kilka ciekawych spotkań. Również międzynarodowe mecze towarzyskie mogą dostarczyć niemałych emocji – szczególnie jeśli ktoś obstawia je u bukmacherów. W jednym z najciekawszych meczów kontrolnych Włochy zmierzą się z Ukrainą. Reprezentacja Italii już z nowym selekcjonerem szuka optymalnej formy, która ciągle jest daleka od optymalnej. Pokazał to min. mecz z Polską, gdzie widać było że Włosi to już nie ten sam, międzynarodowy gigant piłkarski. Ciągle w swojej ekipie mają jedna znakomitych zawodników, przez co są faworytami starcia z naszymi wschodnimi sąsiadami. Ukraina nie wygrała już czterech kolejnych spotkań i mało prawdopodobne jest aby wygrała i to. Dlatego typujemy pewne trzy punkty dla Włochów, którzy swoje kolejne spotkanie rozegrają na stadionie w Genoi.

Autor: PK

Totolotek zakłady bukmacherskie – wybieramy najlepszego bukmachera do meczu Włochy – Ukraina.

Totolotek zakłady bukmacherskie – ten legalnie zarejestrowany w Polsce bukmacher online to nasza dzisiejsza propozycja dla każdego gracza, który nie ma jeszcze konta u buka. Aby zagrać w Totolotku wystarczy wejść w link afiliacyjny podany na naszej stronie. Rejestracja jest szybka i bezproblemowa.

Włochy
X
Ukraina

125 zł bez ryzyka + 1000 zł KOD: PREZENT125

1200 zł + 100 zł extra KOD: PREZENT

1111 zł + 25 zł FREEBET KOD: PREZENT