Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Wygraj bilety na mecz Polska – Łotwa w STS!

2 lutego, 2019
Wygraj bilety na mecz Polski z Lotwą STS


Bukmacher STS oferuje 25 podwójnych biletów na mecz polskiej reprezentacji z Łotwą w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2020!

Mecz ten odbędzie się 24 marca na Stadionie Narodowym i będzie on drugim spotkaniem ekipy Jerzego Brzęczka w tym roku w ramach eliminacji do ME 2020. Najpierw, 21 marca zagramy z reprezentacją Austrii.

Dzięki STS stali gracze tego bukmachera będą brali udział w rankingu, z którego 25 pierwszych miejsc zostanie nagrodzonych biletami na mecz Polski w Warszawie. Oprócz tego każdy z nagrodzonych biletami graczy, otrzyma również bonusy 50 zł na grę.

Poza tym, kolejnych 25 graczy rankingu (miejsca 26-50) otrzyma bonusy 25 zł.

Jak wziąć udział w rywalizacji?

Należy zalogować się na swoje konto w STS i kliknąć przycisk „Dołącz”. Aby grać o bilety gracze muszą stawiać kupony w STS, za które będą otrzymywać punkty rankingowe. Oczywiście większa liczba zdobytych punktów zwiększa szanse na nagrodę.

Punkty za trafione zakłady będą liczone według tego wzoru:
Liczba zdarzeń na kuponie (min. kurs 1.2) X kurs kuponu X stawka = punkty gracza

Gracze będą otrzymywali również punkty za nietrafione zakłady, które zostaną również wyliczone z podanego wzoru, lecz dodatkowo pomnożone przez 0.1.

Do promocji liczą się wszystkie kupony wygrane, zagrane i rozliczone w terminie określonym w Regulaminie. W przypadku kuponów przegranych liczy się wyłącznie 200 pierwszych kuponów.

Promocja STS potrwa do 14.02.2019 roku (23: 59) i jest przeznaczona tylko dla Użytkowników, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w rankingu, poprzez kliknięcie przycisku Dołącz.