Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Zakłady Specjalne – co można znaleźć poza sportem

pilka kursy


pilka kursy

Bukmacher internetowy Fortuna rozkodowuje ostatnio swoją ofertę. Obstawiać można tam nie tylko wydarzenia sportowe. Coraz częściej ofertę zapełniają wydarzenia kulturalne czy polityczne. Możemy więc typować wyniki wyborów parlamentarnych i prezydenckich albo na przykład laureatów Oscarów. Dowolność jest tutaj ogromna. Co więcej, wydarzenia te bardzo często są zaliczane do tzw. zakładów specjalnych, czyli promocji wokół których kręci się ulotka kursowa w danym dniu albo tygodniu. Wystarczy wejść na stronę omawianego bukmachera (efortuna online) i z odpowiedniej zakładki wybrać interesującą nas kategorię zakładów. Oczywiście większość z nas będzie traktowało takie typowanie jako zabawę, albo przerywnik od prawdziwych zmagań bukmacherskich nie mniej jednak warto od czasu do czasu spróbować czegoś innego.

Zasady typowania wydarzeń pozasportowych są takie same. Oczywiści nie będziemy mieli tutaj aż tak wielu rodzajów zakładów. Z reguły będą to najprostsze możliwości, jak na przykład zwycięzca najbliższych wyborów prezydenckich. Oczywiście wszystko tak naprawdę zależy od rodzaju zakładu. Czasem wyborów jest więcej. Na przykład w przypadku obstawiania zakończenia jakiegoś serialu mamy do wyboru co najmniej kilka opcji.

W Internecie można znaleźć specjalne oferty i promocje, które potem wykorzystamy przy obstawianiu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce efortuna kod promocyjny a wówczas otrzymamy pieniądze na start. Gra bez wkładu własnego jest bardzo wygodna i oczywiście opłacalna.

Dla osób lubiących wyzwania polecamy połączenia wydarzeń na swoim kuponie. Wrzućmy na niego te stricte sportowe i dodajmy jeden, dwa zakłady z innej dziedziny. Można poeksperymentować. Pozasportowe zakłady specjalne mają często bardzo wysokie kursy. Przy odrobinie szczęścia możemy znaleźć bardzo ciekawą opcję, której trafienie wcale nie jest tak trudne jak mogłoby się wydawać na początku. A jeśli jeszcze trafi nam się dziedzina, na której zjedliśmy zęby to obstawienie czegoś takiego jest naszym obowiązkiem.