Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Zmiana regulaminu w serwisach Skrill i Neteller

Zmiana regulaminu w Skrill i Neteller


Znane wszystkich graczom bukmacherskim portfele elektroniczne informują graczy o zmianie ich regulaminu. Zmiana ta nastąpi dopiero 13 marca, jednak już teraz ruszyła akcja informacyjna.

 

Serwisy Skrill i Neteller to tzw. elektroniczne portfele, czyli usługi internetowe pozwalające na przechowywanie środków finansowych, podobnie jak na internetowym koncie bankowym. Wszystko co potrzebujemy, aby skorzystać z wirtualnych usług tych firm to założenie u nich bezpłatnego konta. Konto to możemy założyć o dowolnej porze, z dowolnego miejsca i posiada on podobne funkcjonalności jak rachunek bankowy w Internecie.

Wypłacać pieniądze możemy w bankomatach za pomocą kart MasterCard. Do niedawna prowadzenie kont w Skrill i Neteller nie wiązało się z ponoszeniem żadnych kosztów.

No właśnie, do niedawna. Ponieważ od 13 marca konta te nadal będą darmowe, pod warunkiem, że zaloguje się na nie lub wykona na nim transakcję, co 12 miesięcy. Jeżeli tego nie zrobi, z konta zostanie pobrana comiesięczna opłata w wysokości 5 Euro lub ta sama opłata w innej walucie.

Kolejną zmianą w regulaminie obu serwisów będzie zgoda na zawieszenie lub zamknięcie konta bez powiadomienia w przypadku, gdy inne nasze konto w tych serwisach będzie wykorzystane w celach przestępczych.

 

Przypominamy, że powyższe zmiany wejdą w życie z dniem 13 marca 2019.