Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Bukmacher Fortuna, od teraz można łączyć zdarzenia z jednego spotkania.

11 grudnia, 2017
fortuna-mecz-plus


Kolejną nowością produktową u bukmachera Fortuna jest możliwość obstawiania nawet czterech zdarzeń z jednego meczu na jednym kuponie. Fortuna podzieliła zakłady w obrębie jednego spotkania na cztery grupy. Z każdej z nich istnieje możliwość wyboru jednego. Oferta MECZ+ to produkt, który powinien zainteresować graczy, którzy bardzo dobrze znają swoje ulubione drużyny, preferują typowanie przebiegu ich spotkań oraz wszyscy, którzy lubią rozbudowane statystyki i analizy.

Poniżej zamieszczamy podział na grupy zdarzeń.

Grupy zdarzeń

  • główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
  • kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
  • rzuty rożne: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych, 1. drużyna wykona X rzutów rożnych, 2. drużyna wykona X rzutów rożnych;
  • spalone: liczba spalonych;

Gracz może stworzyć kupon AKO na jeden mecz, wybierając po jednym typie z 4 grup lub skorzystać z oferty MECZ+ grając kupon akumulowany lub Maxikombi na więcej niż jedno spotkanie.

Należy pamiętać, że w przypadku typowania spotkań z Hit Dnia lub Superoferty nie można typować „podgier” na to samo zdarzenie w ramach jednego kuponu. MECZ+ ma zastosowanie także do kuponów bezpiecznych. Stawka zakładu nie można być niższa niż 2 PLN.

fortuna oferta