Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Bukmacherzy bez depozytu typują mecz Stuttgart - Düsseldorf

21.09 VFB Stuttgart vs Fortuna Düsseldorf
Autor: Paweł
Dodano: 2018/09/20
Aktualizacja: 2018/09/23

VFB Stuttgart vs Fortuna Düsseldorf


stuttgart

VFB Stuttgart – Fortuna Düsseldorf to jeden z meczów czwartej kolejki niemieckiej Bundesligi na który zapraszamy z bukmacherami

Legalni bukmacherzy online zapraszają na czwartą kolejkę Bundesligi. Chcemy wam przy okazji udowodnić, że zarobić można nie tylko na Bayernie Monachium. Co więcej, jeśli chcemy zarobić naprawdę spore pieniądze to musimy obstawiać inne drużyny aniżeli giganta z Monachium. Dobrym do zarobku spotkaniem będzie mecz VFB Stuttgart – Fortuna Düsseldorf. Ekipa gości znajduje się w połowie tabeli niemieckiej ligi. VfB Stuttgart natomiast jak na razie zajmuje miejsce w strefie spadkowej, co przed sezonem na pewno uznalibyśmy za niespodziankę. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest dość wysoko, ale prawdziwie wielkie pieniądze uda nam się zdobyć jeśli Fortuna Düsseldorf wywiozłaby ze Stuttgartu komplet punktów. Szanse na to są jednak niewielkie, dlatego obstawiamy remis (opcja zarobkowa) albo zwycięstwo miejscowych (opcja bezpieczna).

Bukmacher z bonusem bez depozytu typują spotkanie VFB Stuttgart – Fortuna Düsseldorf

Bukmacher bez depozytu i mecz VFB Stuttgart – Fortuna Düsseldorf, czy to możliwie? Jak na razie aż tak wielkie udogodnienia są niedostępne, jednakże wielu z legalnych operatorów bukmacherskich oferuje świetne bonusy na start – nawet do kilkuset złotych na pierwsze zakłady bukmacherskie. Lista promocji znajduje się w tabeli z zestawieniem kursów.

Autor: PK