Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Co trzeba zrobić, aby w Betfanie grać bez podatku?

23 czerwca, 2019


Szefostwo Betfanu wprowadziło stałą promocję umożliwiającą grę bez podatku. Dziś przyjrzymy się dokładnie zasadom działania tej oferty.

Betfan to najnowszy, legalny bukmacher na polskim rynku. Na lipiec 2019-go roku zapowiadany jest start BetClicka. Dziś prześwietlimy jedną ze sztandarowych promocji w Betfanie, czyli ofertę umożliwiającą grę bez podatku. Jak zawsze przyjrzymy się jaka jest cena za możliwość nieopodatkowanej gry w zakresie 12% podatku od obrotu.

Nasza recenzja tej promocji w Betfanie

Jak zawsze w tego typu przypadkach bukmacher online na banerach reklamowych podkreśla plusy danej oferty promocyjnej. Kruczki i inne punkty ukryte są w regulaminie. Naturalnie (jest to wymóg prawny) regulamin jest dostępny, ale szczególnie początkujący gracze rzadko do niego zaglądają.

Celem tego, że współczynnik został zmieniony z 0,88 na 1. Gracz musi zagrać zakład akumulowany. Single nie są akceptowane. Doświadczonym graczom nie należy przypominać iż zakłady AKO są głównym źródłem zysku, marży bukmachera. Gdyby 90% graczy obstawiała single bukmacherzy poszliby z torbami. Właśnie dlatego zakłady bukmacherskie dwoją się i troją, aby skłonić graczy do typowania zakładów akumulowanych, najlepiej wielokrotnie-akumulowanych. W Betfanie w temacie tej oferty musimy zagrać minimum dwa zdarzenia na kuponie. Kurs łączny nie niższy niż 2.00. Promocja nie dotyczy zakładów systemowych. Także zakłady wirtualne nie są częścią oferty.

Gracz otrzyma dodatkowy bonus zwiększający wygraną o dodatkowe 6 procent tylko i wyłącznie wtedy jeżeli zawrze na kuponie nie mniej niż 4 zdarzenia i całkowity kurs będzie nie niższy niż 4.0. Ponownie doświadczonym graczom nie trzeba przypominać, że 95% plus tego typu kuponów „nie wejdzie” ze względu na niskie prawdopodobieństwo jednoczesnego zajścia tych zdarzeń, jak wiemy sport jest nieprzewidywalny. Dodatkowo Betfan dla tej oferty dodatkowych 6% wymaga, aby kurs pojedynczego zdarzenia nie był niższ niż 1.12 oraz ciekawostka bonus nie przysługuje w ramach tenisowego cyklu ITF, tutaj bukmacher wyraźnie sugeruje, że na tym szczeblu rozgrywkowym tenis nie jest „białym sportem”, tylko zdarzają się tam nazwijmy to „dziwne zachowania zawodników”.

Gracz może skorzystać z promocji wiele razy w trakcie trwania akcji promocyjnej, które zgodnie z regulaminem trwa do końca 2019-go roku.

Jak w Betfanie reklamowa jest promocja gry bez podatku?

Zacytujemy jak w Betfanie reklamowana jest ta akcja promocyjna.

Lubisz gdy ktoś załatwia zbędne formalności za Ciebie? My też. Wkurzają Cię podatki? Nas też. Graj tak jak chcesz, a my po prostu powiększymy Twoją wygraną – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. ZAWSZE.

1. Tworzysz kupon

Tworzysz swój kupon dodając wybrane przez Ciebie zdarzenia.

2. 14% więcej

Gdy na Twoim kuponie będą co najmniej 2 zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2, Betfan zmienia współczynnik na 1, a więc Twoja wygrana rośnie o 14%

3. graj lub walcz o więcej

Możesz zagrać kupon ze współczynnikiem 1 albo zgarnąć więcej! Jeśli na Twoim kuponie znajdą się 4 zdarzenia z kursem łącznym 4, to dorzucimy coś extra! To łącznie aż 20% więcej niż w standardowej ofercie. Gotowy? Po prostu kliknij ZAGRAJ i ciesz się emocjami!