Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


STS 1000 PLN bonusa na start recenzja bonusa powitalnego

21 czerwca, 2019


W poniższy sposób bukmacher STS reklamuje swoją ofertę powitalną. Dziś przyjrzymy się jej bliżej.

Robisz pierwszą wpłatę i od razu dostajesz jej równowartość (nawet do 1000 PLN) na konto bonusowe. Jak wypłacić otrzymane środki? To bardzo proste. Wystarczy, że wykonasz TRZY obroty przyznaną kwotą.

Nasze opinia na temat oferty powitalnej bukmachera STS

W związku z rosnącą konkurencją na polskim rynku STS zdecydował się podnieść kwotę bonusa na start do 1000 PLN, w przeszłości było to 500 PLN. Widać to w aneksie do regulaminu bonusowego, który zamieszczamy na dole poniższej recenzji.  Na plus fakt iż do obrotu zaliczane są także single, decydujące znaczenie ma kurs nie niższy niż 1.90. 3x. Podobnie jak u konkurentów do obrotu nie zaliczane są kupony typu: Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.

Szczególnie należy zwrócić uwagę na fakt iż do obrotu nie zaliczane są kupony przegrane. To sprytny zabieg ze strony buka, który znacząco utrudnia wyrobienie obrotu. Z oczywistych powodów nie wszystkie kupony są wygrane.

Z punktów na które należy zwrócić szczególną uwagę to fakt iż wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem, które należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,5. Do obrotu liczą się stawki zarówno przegranych, jak i wygranych kuponów.

Główne punkty z regulaminu

Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!” Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej pierwszej wpłaty. Kwota bonusu jest uzależniona od kwoty pierwszej wpłaty i wynosi 100% pierwszego depozytu gracza. W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 200 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 600 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę

Po kliknięciu w zakładkę „MOJE KONTO” po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym, za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.

Tak, wygrane zakłady na żywo liczą się do obrotu bonusem. Do obrotu nie są zaliczane kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane

Minimalny kurs na kuponie musi wynieść nie mniej niż 1,91.Na kuponie może znaleźć się więcej niż jedno spotkanie, ważne by kurs całkowity kuponu wyniósł minimum 1,91. Może to być jeden lub kilka kuponów. Ważne by łącznie zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu. Celem zawarcia zakładów z konta bonusowego należy kliknąć na okienko „Bonus”. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

Należy pamięta iż do obrotu liczą się stawki wygranych kuponów, nie kwoty wygrane.

Wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,5. Do obrotu liczą się stawki zarówno przegranych, jak i wygranych kuponów.