Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Etoto bonusy i promocje bukmachera

9 września, 2018
etoto-bonusy


Etoto bonusy i promocje bukmachera

Promocje i bonusy to bardzo ważny czynnik, który wiąże nas z konkretnym bukmacherem. Dlatego również Etoto ma w swojej ofercie okazje, które kuszą graczy, któzy chcą postawić zakład bukmacherski.

Najpopularniejszą formą bonusu jest promocja powitalna. Bonus na start ma zachęcić graczy do złożenia depozytu właśnie u tego bukmachera. To bardzo istotne, bo za pierwszym depozytem bardzo często idą też następne.

Atak czy obrona – pierwszy wybór w Etoto

Etoto jako legalny bukmacher w Polsce proponuje dwa sposoby na rozpoczęcie gry i złożenie pierwszych zakładów bukmacherskich.

Możemy zagrać, jak to nazywa Etoto, ofensywnie lub defensywnie. Wariant ofensywny reklamowany przez duet ambasadorów Etoto Mateusz Borek-Tomasz Hajto daje nam możliwość podwojenia swojego pierwszego depozytu od 1 zł do 500 zł. Później gracz ma 60 dni na obrót czterokrotności depozytu i bonusu zakładami po kursie minimum 2,2 przy czym najmniejszy kurs na kuponie AKO nie może być mniejszy niż 1,2.

Natomiast duet kolejnych ambasadorów Etoto Michał Pol – Roman Kołtoń zachęca nas do gry defensywnej, czyli zagraniu pierwszego zakładu bez ryzyka. Jeśli się nam to uda Etoto oczywiście wypłaci nam wygraną. Jeśli nie zwróci nam stawkę zakładu do 50 zł.

etoto

Freebet na każdą okazję

Ale to nie wszystko. Bonus na start w ofercie Etoto to tylko początek promocji tego bukmachera. Dużą wagę Etoto przywiązuje do freebetów. Na czym to polega? Etoto po spełnieniu paru warunków np. zagraniu za konkretną stawkę i gdy podwinie nam się noga, dodaje nam pieniędze w dodatkowym portfelu. Z reguły po rozliczeniu kuponu pojawi się pop-up (wyskakujące okno), na którym wystarczy kliknąć „Zatwierdź”, a freebet zostanie automatycznie dodany w ciągu 20 minut do naszego konta.

Gdy później chcemy obstawić zakład bukmacherski możemy to zrobić, ale z pieniędzy z naszego depozytu, albo z portfela „freebet”. Możemy też korzystać częściowo z depozytu jak i dodatkowego portfela np. przeznaczyć na stawkę połowę środków z depozytu i połowę z konta „freebet”.

I tak w ofercie Etoto mamy m.in. freebety na polską ligę. Raz w tygodniu Etoto proponuje nam zawrzeć zakład na wydarzenia z polskich lig (od ekstraklasy do IV ligi) po minimalnej stawce 100 zł. Na kuponie muszą być minimum trzy wydarzenia po kursie co najmniej 1,4. Jeśli nie uda nam się wygrać to dostaniemy w zamian freebet w wysokości 50 zł. Z każdego rodzaju freebet’a możemy skorzystać raz w tygodniu. Z każdego rodzaju, bo nie tylko z wydarzeń z polskich lig w ofercie Etoto możemy uzyskać freebet.

Podobnie freebet’y można odebrać na wybrane zakłady live oznaczone w ofercie Etoto jako „Git typ”. Gdy zagramy za minimum 100 zł po kursie 1,95, to w przypadku przegranej możemy liczyć na zwrot w postaci 50 zł freebet. Podobne zasady są w przypadku gry zakładów bukmacherskich na ilość goli „mniej/więcej”. Tam również możemy dostać do 50 zł na freebet.

Pojawiają się też okolicznościowe wydarzenia z oferty bukmachera za grę których Etoto oferuję bonus w postaci freebet’a. Dodakowe pieniądze zgarniemy zawierając zakłady bukmacherskie np. na tenisowy turniej US Open. Warunki podobne do tych z ligi polskiej. Minimalna stawka 50 zł, minimalnky kurs 1,20 i do tego minimum cztery zdarzenia z tenisowych rozgrywek. Jeśli nie wygramy możemy liczyć na zwrot w postaci freebet w wysokości 50 zł. Można przypuszczać, że po zakończeniu turnieju bukmacher znajdzie inne wydarzeie, które będzie promował poprzez freebet.

Etoto posiada również aplikacje na urządzenia mobilne (tablet czy smartfon), która zdecydowanie ułatwia grę wszystkim tym, którzy lubią obstawiać wykorzystując każdą wolną chwilę. I uwaga tutaj też gracze mają możliwość skorzystania z freebet. Wystarczy poprzez aplikację bukmachera zagrać za minimum 50 zł zakład akumulowany z czterema wydarzeniami po kursie co najmniej 1,95 i nie ważne czy wygramy czy nie na nasze konto wpadnie 25 zł freebet.

Ciekawą formą swoistego ubezpieczenia zakładów w Etoto jest „wekendowe koło ratunkowe”. Jeśli od piątku do niedzieli obstawimy co najmniej trzy zakłady z oferty Etoto za 50 zł, to właśnie ten trzeci będzie ubezpieczony przez bukmachera. Jeśli nie wygramy otrzymamy zwrot stawki w postaci freebetu do 100zł.

etoto

VIP w Etoto ma lepiej

Ostatnim bonusem proponowanym przez Etoto jest możliwość gry w lidze VIP. Jak sama nazwa wskazuje uczestniczyć w tym programie mogą tylko osoby „ważne”. Nie chodzi jednak o aktorów, piosenkarzy czy innych celebrytów. Wstęp do Ligi VIP jest tylko na zaproszenie, a nowych członków bukmacher  wybiera bardzo skrupulatnie. Zwraca uwagę na kilka aspektów jak: lojalność – wynagradza tych, którzy są Etoto dostatecznie długo; czętotliwość – im częściej  odwiedzasz Etoto, tym większe masz szanse, że bukmacher cię zaprosi; zaangażowanie  – swoją wartość dla bukmachera możesz wykazać przez regularne wizyty, częste wpłaty i sesje z wysokim obrotem oraz jakie zakłady bukmacherskie obstawiasz, czyli im więcej grasz tym bardziej się wyróżniasz.

Korzyści? Priorytetowe wypłaty, czyli wypłata wygranej bez zbędnych formalności. Osobisty asystent podpowie np. jak najlepiej skorzystać z jednorazowego bonusa powitalnego w lidze VIP czy z oferty specjalnej skrojonej tylko dla klientów VIP, bez lub z wyższymi limitami na obstawianie zakładów oraz z niskimi wymaganiami obrotu. W dniu swoich urodzin można liczyć też na specjalne prezenty. Co więcej uczestnicy ligi VIP mogą liczyć też luksusowe wyjazdy na mecze, koncerty, a nawet wakacje.

Jak widać oferta bonusowa Etoto jest obszerna i zbudowana na potrzeby wszystkich graczy. Od tych początkujących, którzy mogą skorzystać z ciekawych bonusów na start po tych, którzy stronę bukmachera odwiedzają częściej i nie boją się grać zakładów bukmacherskich z oferty Etoto za nieco większe stawki. Oni mogą korzystać z szerokiego wachlarza oferty na freebet. Ci najbardziej lojalni i najwięcej grający w Etoto mogą natomiast liczyć na specjalne oferty z ligi VIP.