Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Lepsza oferta
Forbet Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus od depozytu
+ 50 zł extra

Licencja: PS4.6831.10.2016
Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
50 zł freebet
+ 10 zł (20000 punktów)

Licencja: PS4.6831.26.2017
Lepsza oferta
Totolotek Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1111 zł bonus od depozytu
+ 25 zł freebet

Licencja: LBU/2012/2013/RD61485
Hazard może uzależniać. Fortuna, Pzbuk, Etoto, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Fortuna Klub Plus

Wrzesień 9, 2018
klub-plus-fortuna


Fortuna Klub Plus

Fortuna jest jednym z największych legalnie działających w Polsce bukmacherów. Jak każdemu bukmacherowi Fortunie zależy na tym, aby swoich klientów utrzymać przy sobie jak najdłużej i robi to nie tylko poprzez cykliczne organizowane promocje dla stałych graczy czy bardzo szeroką ofertą na zakłady bukmacherskie. Bardzo ważnym elementem, który wzmacnia więź między bukmacherem, a graczem jest program lojalnościowy Fortuna Klub Plus.

Najkrócej mówiąc polega to na tym, że każdy gracz może zbierać punkty za każdy postawiony kupon, a następnie wymieniać je  na darmowe zakłady oraz bonusy.

fortuna

Fortuna Klub Plus. Jak zbiera się punkty?

To proste. Punkty gromadzone są za każdym razem, kiedy zawieramy zakłady bukmacherskie z oferty Fortuny tzn. za każde 2 zł postawione za zakład bukmacherski gracz otrzymuje 1 punkt Fortuna Klub Plus (FKP). Maksymalna liczba punktów FKP, jakie gracz może zdobyć w ciągu jednego dnia wynosi 300 punktów. W przypadku zakładu zwróconego lub anulowanego oraz zwrotu włożonych środków, pierwotnie naliczone za zawarcie zakładu punkty FKP zostaną odjęte z indywidualnego konta.

Fortuna Klub Plus. Na co wydajemy punkty?

Co później można zrobić z punktami? Klient Fortuny może je wykorzystać na: bonusy dostępne w katalogu, darmowe zakłady oraz bonusy kursowe. Przykłady? W specjalnym e-shopie na stronie efortuna.pl możemy zakupić np. darmowy zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł. Koszt? 8100 punktów FKP. Dużo mniej wydamy już np. za zakład bez ryzyka w wysokości 5,  10 zł czy 50 zł. Mamy już uzbierane 1500 FKP? Możemy podwyższyć swój kolejny depozyt o 100% wykorzystując swoje punkty właśnie na ten bonus. Oczywiście to tylko mały wycinek propozycji, które ma dla swoich klientów Fortuna.

Dla graczy zarejestrowanych w Fortuna Klub Plus regularnie organizowane są również specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty FKP.

Fortuna. Mistrzostwa Typerów

Kolejną możliwością, którą dysponujemy dzięki uczestnictwu w programie to gra w ramach Mistrzostwach Typerów, które trwają cały rok i podzielone są na 12 etapów. Aby nasz kupon liczył się w mistrzostwach trzeba go zgłosić albo poprzez odpowiednie pole na efortuna.pl albo pracownikowi punktu. Punkty mistrzowskie oblicza się jako iloczyn wskaźnika (zależny od np. kursu i tego gdzie zawrzemy zakład) oraz wypłaconej wygranej. Mistrzostwa zostały podzielona na dwa rankingi, zgodnie ze sposobem zawierania zakładów bukmacherskich. Dlatego mamy ranking ogólnopolski (liczą się wszystkie zakłady) jak i ranking w punkcie (tylko te zakłady zawierane w danym punkcie).

Co miesiąc Fortuna nagradza 50 najlepszych typerów w kraju i po 5 najlepszych w danym punkcie. Przykłady nagród? We wrześniu 2018 roku są to  Apple MacBook Air 13, Smartfon Huawei Mate 20, Tablet Huawei MediaPad M3 czy darmowe zakłady od 10 zł do 200 zł.

Fortuna Klub Plus. Jak się zapisać?

Zapisać się do klubu można albo w trakcie rejestracji on-line na stronie efortuna.pl, albo w każdym punkcie przyjmowania zakładów bukmacherskich Fortuna. Każdy gracz, który zapisze się do klubu w punkcie naziemnym otrzyma specjalną kartę, która umożliwi późniejsze gromadzenie punktów.

Fortuna Klub Plus
1 (20%) 1 vote[s]

Udostępnij

Podobne wpisy

Fortuna Klub Plus Kolejna zachętą dla graczy jaką przygotował bukmacher jest Klub Fortuna Plus w którym zbiera się punkty za każdy postawiony kupon, a następnie wymień ...
Happy Hours Ekstraklasa piątki Happy Hours Ekstraklasa piątki w Fortunie w godzinach 17-18. Zasady promocji Happy Hours Fortuna bukmacher online Wraz z piątkowym meczem mecze...
Wiosenne doładowanie na 1. Ligę w Fortunie Z okazji wznowienia rozgrywek piłkarskiej 1. Ligi, bukmacher Fortuna przygotował promocję z bonusem 50 zł. Aby otrzymać ten bonus, zależy w dniach ...
Najlepszy bukmacher Polski rynek zakładów bukmacherskich w Internecie ulega ciągłym i dynamicznym zmianom. Jak wiemy, aby legalnie funkcjonować na tym rynku, każda firma ...
Ekspert do potęgi – nowa promocja w fortunie... Najbardziej elitarne rozgrywki piłkarskie w Europie startują już 18 września. Z tej okazji dla wszystkich fanów Ligi Mistrzów Fortuna przygotowała Eks...

Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie