Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Lepsza oferta
Forbet Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
2100 zł bonus
2000 zł + 100 zł extra

Licencja: PS4.6831.10.2016
Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
300 zł BONUS
+ 10 zł (20000 punktów)

Licencja: PS4.6831.26.2017
Lepsza oferta
Totolotek Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1111 zł bonus od depozytu
+ 25 zł freebet

Licencja: LBU/2012/2013/RD61485

Happy Hours Ekstraklasa piątki

Maj 4, 2019
head-fortuna


Happy Hours Ekstraklasa piątki w Fortunie w godzinach 17-18.

Zasady promocji Happy Hours Fortuna bukmacher online

Wraz z piątkowym meczem meczem każdej kolejki Ekstraklasy aktywny będzie bonus kursowy Happy Hours. Jeżeli dodasz go do swojego kuponu, masz szansę wygrać 14% więcej.

Jak skorzystać z promocji Happy Hours ?

Bonus kursowy Happy Hours (1.14) można dodawać do kuponów AKO oraz MAXIKOMBI z min. 3 zdarzeniami. Minimalna stawka kuponu: 20 zł.

Happy Hours obowiązuje na całą piłkarską ofertę przedmeczową dostępną w danym momencie. Nie trzeba zatem ograniczać się tylko do spotkań rozgrywanych w ramach kolejki Ekstraklasy.

Promocja dostępna jest w każdy piątek od godz. 17:00 do 18:00.

Nasza opinia

Promocja dotyczy kuponów AKO lub Maxikombi, każdy z minimum 3 zdarzeniami. Podobnie jak prawie wszyscy bukmacherzy Fortuna sugeruje graczom wybór ścieżki, który nie jest dla nich najlepszym pomysłem. Ciekawe dlaczego oferta nie obwiązuje dla singli J ? Naturalnie jest to związane z niską marżowością singli i dubli. Gracze nie grający akumulatorów prawie zawsze nie są szczególnie dobrymi klientami dla zakładów bukmacherskich. Warto także pamiętać, iż oferta promocyjna Fortuny nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia, bonusami kursowymi AKO, Fortuną na Start oraz Zakładem Bezpiecznym. Dodatkowo kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”. Na koniec warto także pamiętać iż promocja obejmuje jedynie zakłady zawierane za gotówkę, kartą lub za punkty lojalnościowe Fortuny.

Jak zawsze należy dokładnie przeczytać regulamin i grać świadomie, z pełnym zrozumieniem.

Poniżej zamieszczamy pełny regulamin tej oferty Fortuna zakłady bukmacherskie. Jak zawsze zachęcamy do dokładnego czytania regulaminów. Początkujący gracze często popełniają ten błąd, że zwracają uwagę jedynie na to  co bukmacher komunikuje na banerach reklamowych. Z reguły ważniejsze dla gracza informacje są zapisane w głębi regulaminu, czasem zapisane językiem prawniczym. Choć nie jest to pasjonująca lektura, warto czytać regulaminy.

 

REGULAMIN PROMOCJI

„Happy Hours. Piłka nożna”

 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
  1. Niniejszy regulamin określa ogólne warunki promocji dla klientów FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. zwanego dalej „FORTUNĄ”, prowadzonej pod nazwą „Happy Hours. Fortuna bez podatku”, zwanej dalej „Promocją”.
  1. Organizatorem Promocji jest  FORTUNA  online  zakłady  bukmacherskie  Sp.  z  o.o.  z  siedzibą  w Cieszynie przy ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002455, NIP: 548-11-92- 629, REGON: 070707400, kapitał zakładowy: 2.376.000,00 zł (w całości wpłacony), zwana dalej także „Organizatorem”.
  1. Promocja prowadzona jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

2.         UCZESTNICTWO W PROMOCJI

 • W Promocji biorą udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności

prawnych.

 • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne.
  • Promocja prowadzona jest w punktach przyjmowania zakładów, na stronie www.efortuna.pl oraz w aplikacji mobilnej Fortuny.

3.         ZASADY PROMOCJI

 • Promocja obowiązuje od 08.02.2019 r. do odwołania, z zastrzeżeniem postanowień punktu 3.2.
  • Aby wziąć udział w Promocji należy zawrzeć zakład w dni meczowe Ligi Mistrzów, między godziną 17 a 18 oraz w pierwszy dzień meczowy LOTTO Ekstraklasy, w ciągu godziny przed pierwszym meczem danej kolejki, za min. 20 zł brutto
  • Promocja obejmuje wyłącznie zakłady dostępne w ofercie dotyczącej dyscypliny sportu: piłka nożna
  • Promocja obejmuje wyłącznie zakłady dostępne w ofercie Prematch
  • Promocja dotyczy kuponów AKO lub Maxikombi, każdy z minimum 3 zdarzeniami.
  • Promocja nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia, bonusami kursowymi AKO, Fortuną na Start oraz Zakładem Bezpiecznym.
  • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”.
  • Promocja obejmuje jedynie zakłady zawierane za gotówkę, kartą lub za punkty FKP (Darmowe

Zakłady).

 • Uczestnicy, którzy spełnią warunki Promocji otrzymają bonus w postaci bonusu kursowego

(przelicznika kursowego) w wysokości 1,14.

4.         POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

 • Reklamacje zgłaszać należy drogą  e-mail  na  adres:  reklamacje@efortuna.pl,  nie  później  niż  w terminie 14 dni od dnia zakończenia Promocji podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.
  • Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego Regulaminu

w terminie do 14 dni od ich otrzymania.

 • Uczestnik Promocji zostanie  powiadomiony  o  decyzji Organizatora drogą e-mail,  w  terminie   3 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

5.         POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 • Wzięcie udziału w Promocji wiążę się z zaakceptowaniem warunków określonych w niniejszym regulaminie.
  • Każdy uczestnik Promocji ma obowiązek zapoznania się z postanowieniami niniejszego regulaminu i warunkami danej Promocji, udostępnionymi uczestnikowi oraz do ich przestrzegania.
  • Zasady promocji określa wyłącznie niniejszy regulamin. W kwestiach nieuregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy o grach hazardowych oraz regulaminy obowiązujące u Organizatora.
  • Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku z promocją, mają charakter wyłącznie informacyjny.

Oceń artykuł

Udostępnij

Podobne wpisy

Bonus na Siatkówkę Bukmacher fortuna bonus ostatnia kolejka fazy grupowej siatkarskiej Ligi Narodów. Ostatni weekend z fazą grupową siatkarskiej Ligi Narodów. Fortuna...
Fortuna nagrody karty przedpłacone Empiku o wartoś... Piłkarskie emocje nie kończą się nigdy. Chociaż do startu najmocniejszych lig pozostało jeszcze kilka tygodni fani futbolu w najbliższych dniach będą ...
Fortuna z ofertą Happy Hours na MŚ U20 MS U-20. Przegraliśmy z Kolumbią. Bukmacher Fortuna z ofertą Happy Hours na tą imprezę. Rozpoczęły się Mistrzostwa Świata FIFA U-20. Po raz pierwszy ...
Wiosenne doładowanie na 1. Ligę w Fortunie Z okazji wznowienia rozgrywek piłkarskiej 1. Ligi, bukmacher Fortuna przygotował promocję z bonusem 50 zł. Aby otrzymać ten bonus, zależy w dniach ...
Ekspert do potęgi – nowa promocja w fortunie... Najbardziej elitarne rozgrywki piłkarskie w Europie startują już 18 września. Z tej okazji dla wszystkich fanów Ligi Mistrzów Fortuna przygotowała Eks...