Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Lepsza oferta
Forbet Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus od depozytu
+ 50 zł extra

Licencja: PS4.6831.10.2016
Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
50 zł freebet
+ 10 zł (20000 punktów)

Licencja: PS4.6831.26.2017
Lepsza oferta
Totolotek Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1111 zł bonus od depozytu
+ 25 zł freebet

Licencja: LBU/2012/2013/RD61485
Hazard może uzależniać. Fortuna, Pzbuk, Etoto, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Promocja 4×4 w Forbet

Maj 8, 2019
forbet-4-liga


Coś dla fanów 4 ligi w forbecie

Bukmacher Forbet z promocją bukmacherską 4×4

Dla tych wszystkich, którym znudziło się obstawianie najlepszych lig w Europie, albo kompletnie nie mają pomysłu na Ekstraklasę, I, II, III ligę? Mogą sprawdzić się zostać zostać ekspertem od IV ligi.

forbet

Przykład

Postaw na swoim kuponie przynajmniej 4 mecze warmińsko-mazurskiej forBET 4 ligi po kursie min. 1.25, a jeśli twoje typy będą nietrafione, dostaniesz od nas bonus w postaci postawionej stawki (39 PLN).    

Regulamin promocji

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja tylko dla zarejestrowanych użytkowników na www.iforbet.pl.

3. Promocja obowiązuje na każdą (22 – 30) kolejkę forBET IV Ligi.

5. Stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 39 PLN.

6. Na kuponie muszą znajdować się DOKŁADNIE 4 zdarzenia – wszystkie muszą pochodzić z oferty forBET IV ligi.

7. Każde, pojedyncze zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.25.

8. Do promocji zaliczają się zakłady przedmeczowe oraz na żywo.

9. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany tylko gdy kupon będzie przegrany.

10. Zakłady systemowe oraz zakłady zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

11. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego zagranego kuponu kwalifikującego się do promocji.

12. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

13. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w ciągu 48 godzin od zakończenia kolejki.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

Nasz recenzja tej promocji bukmacherskiej

Sympatyczne, że w forbecie nie zapomina się także o fanach typowania w IV lidze. Generalnie ten bukmacher znany jest z wprowadzenia oferty na regiobety. Chyba jako pierwsze zakłady bukmacherskie online zszedł tak nisko z ofertami ligowymi. Oczywiście wiąże się to z niskimi limitami, czym nie chwali się bukmacher, bo ryzyko dla bukmachera jest bez porównania wyższe niż w przypadku Ekstraklasy czy Ligi Mistrzów.

Nie ma róży bez kolców, granie 4-krotnie akumulowanego zakładu to według nas nie jest sposób na długofalowe skuteczne granie, ale w końcu obstawianie ma być formą przyjemności. Obrót ewentualnym bonusem to standardowe w iforbet 4x po kursie 2.0.

Oceń artykuł

Udostępnij

Podobne wpisy

Cashout w Forbet Cashout w Forbet w aplikacji mobilnej. Wielu graczy to właśnie cash out wymienia jako jeden z kluczowych obszarów do rozwoju dla rodzimych, legalnych...
Happy Hours Ekstraklasa piątki Happy Hours Ekstraklasa piątki w Fortunie w godzinach 17-18. Zasady promocji Happy Hours Fortuna bukmacher online Wraz z piątkowym meczem mecze...
Mistrzowskie emocje bez ryzyka w STS Na półfinały Ligi Mistrzów bukmacher STS przygotował ofertę zakładu bez ryzyka! Załóż konto w STS w dniach 30.04 - 01.05, dokonaj pierwszej wpłaty i p...
Promocja Totolotka na Derby Manchesteru Bukmacher Totolotek zaprasza swoich graczy na udział w promocji, w której stawiając dzisiaj kupon z minimum 4 meczami, w tym jednym z nich musi być za...
Bonus 20 zł za Wielkanocne kombi w LVbet Z okazji świątecznego okresu bukmacher LVbet przygotował ofertę bonusową, w ramach, której za postawiony zakład kombi, który okaże się wygrany, gracz ...

Poprzedni post
»
Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie