Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Kod promocyjny Superbet? Bonus powitalny na start 2021

30 listopada, 2020
superbet


Superbet na rynku polskim jest stosunkowo krótko. Mimo to szybko znalazł sobie stałych graczy, którzy doceniają ofertę bukmachera. Wśród wielu opinii typerów czytamy, że oferta promocyjna bukmachera uważana jest za atrakcyjną. Postanowiliśmy to sprawdzić. Jak prezentuje się bonus powitalny na tle konkurencji? Czy bukmacher Superbet udostępnił kod promocyjny? 

Superbet bonus powitalny do 584 zł

Bukmacherka to bardzo konkurencyjna branża. Firmy bukmacherskie starają się przyciągnąć uwagę swoich odbiorców, wykorzystując nośne hasła reklamowe i wysokie bonusy powitalne. Bukmacherzy z powodzeniem zachęcają graczy do rejestracji w swoich serwisach. Superbet także zorganizował specjalną ofertę powitalną. Jak wypada oferta promocyjna na tle konkurencji? Jakiś czas temu bukmacher Superbet zdecydował się zmienić regulamin bonusu powitalnego. Od tej pory bonus Superbet składa się z trzech odrębnych elementów. W dalszej części artykułu omówimy każdy z bonusów. 

Cashback 500 zł

Cashback to inaczej zakład bez ryzyka. Typerzy bardzo doceniają tę formę promocji, ponieważ jest ona korzystna. Zakład bez ryzyka polega bowiem na tym, że gracz dostaje zwrot kosztów od bukmachera za przegrany zakład. Superbet oferuje zakład bez ryzyka o wartości maksymalnej 500 zł, co oznacza, że tyle właśnie gracz może otrzymać w ramach zwrotu kosztów z przegranego kuponu. 

Bonus od depozytu do 50 zł

Bonus od depozytu jest również bardzo popularną formą promocji bukmacherskiej. Jego zasady są bardzo proste. Bukmacher przyznaje bonus o równowartości pierwszej wpłaty na konto bukmacherskie. To oznacza, że gracz może zgarnąć drugie tyle, ile wynosił jego depozyt. Maksymalna wartość bonusu to 50 PLN. Jeżeli więc wpłacisz na konto 50 złotych, to bukmacher dorzuci drugie tyle. W przypadku kiedy przelejesz więcej niż 50 zł również otrzymasz 50 zł bonusu, czyli maksymalną wartość premii. 

Freebet 34 zł

Dwie poprzednie promocje już prezentują się bardzo atrakcyjnie, a to jeszcze nie koniec! Dodatkiem do promocji powitalnej w Superbet jest freebet o wartości 34 zł dla graczy VIP. Nie wszyscy gracze mają dostęp do tej promocji. Aby uzyskać dodatkowy freebet o wartości 34 zł, należy zarejestrować się w serwisie Superbet przez ten LINK

Jaki jest kod promocyjny w Superbet? 

Na pewno spotkałeś się z określeniem kod promocyjny u bukmacherów. Kody promocyjne zazwyczaj zwiększają wartość całkowitą bonusów i promocji powitalnych. Superbet nie ma jednak dedykowanego kodu promo. Czy to oznacza, że każdy gracz odbierze taki sam bonus i nie ma sposobu na podniesienie jego wartości? Nie. Gracze, którzy chcą uzyskać dostęp do oferty VIP, muszę przejść do formularza rejestracji z naszej strony przez ten LINK.

Rejestracja konta tymczasowego w Superbet

Superbet należy do grona bardziej nowoczesnych bukmacherów, którzy wprowadzili u siebie możliwość założenia konta tymczasowego. Czym charakteryzuje się takie konto i jakie ma ograniczenia? Konto tymczasowe można utworzyć poprzez szybką rejestrację bez weryfikacji. Rejestracja polega więc na wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego, po czym można przystąpić do obstawiania zakładów. Konto tymczasowe ma ważność 90 dni. W tym czasie należy dokończyć proces pełnej weryfikacji danych gracza. 

Konto tymczasowe wiąże się również z pewnymi ograniczeniami, o których należy pamiętać. Przede wszystkim gracz z kontem tymczasowym nie ma możliwości wypłaty wygranych na konto osobiste. Aby wypłacić swoje środki z konta gracza, trzeba być zweryfikowanym użytkownikiem. 

Jak założyć konto w Superbet? 

W celu utworzenia konta należy oczywiście wejść na oficjalną stronę www bukmachera Superbet. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk „Rejestracja”. Klikając w niego, zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Następnie należy go wypełnić następującymi danymi: 

  • Imię
  • Nazwisko
  • E-mail
  • Nazwa użytkownika
  • Hasło
  • Narodowość
  • PESEL
  • Kraj zamieszkania

Aby prawidłowo zakończyć rejestrację, trzeba potwierdzić znajomość regulaminu oraz oświadczyć, że jest się pełnoletnim. Na podany w formularzu adres e-mail powinna przyjść wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w odebrany link. Od teraz masz założone konto w Superbet.

Czy Superbet jest legalnym bukmacherem?

Bukmacher Superbet posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.4.2017. Możemy więc z pewnością powiedzieć, że Superbet prowadzi swoją działalność legalnie zgodnie z polskim prawem. W Polsce Superbet zakłady bukmacherskie organizuje od 2017 roku.