Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Który legalny Bukmacher najlepszy na początek?

Wrzesień 15, 2018
jaki-bukmacher


Legalni bukmacherzy w Polsce

W 2017 roku nastąpiła rewolucja na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Wszystko za sprawą nowelizacji ustawy hazardowej, która zakazała i zablokowała możliwość korzystania z oferty tzw. „nielegalnych bukmacherów”. Polscy gracze musieli się pożegnać z takimi firmami jak Bwin, Bet-at-home, Bet365, które z miejsca stały się nielegalne. W Polsce zakłady bukmacherskie aby mogły działać legalnie muszą otrzymać licencję od Ministerstwa finansów. Obecnie na rynku mamy 9 legalnych bukmacherów posiadających taką licencję:

totolotek

Pierwsze na co powinniśmy zwrócić wybierając bukmachera to jego legalna działalność na terenie Polski. Granie u nielegalnych bukmacherów wiąże się z ryzykiem otrzymania wysokiej kary finansowej.

Czynniki wpływające na wybór bukmachera

Jeżeli zastanawiasz się, który bukmacher będzie dla Ciebie najlepszy na samym początku to postaramy się Tobie jak najlepiej pomóc w jego wyborze.

Badanie przeprowadzone na rynku hazardowym w temacie najważniejszych czynników mających wpływ na wybór bukmachera, mówią że najważniejsza dla graczy jest jakość strony. Kolejnym czynnikiem decydującym o jakości bukmachera jest łatwość robienia depozytu a następnie atrakcyjność oferty bonusowej. To te trzy czynniki głównie przekonują Nas do korzystania z oferty danego bukmachera. Kolejnymi są: czas potrzebny na wpłatę, łatwość rejestracji, obsługa klienta, wybór gier, programy lojalnościowe, jakość aplikacji mobilnej, posiadanie oferty naziemnej.

Weźmy pod lupę wszystkich legalnych w Polsce bukmacherów i sprawdźmy ich jakość serwisów online. Analizy jakości stron internetowych polskich bukmacherów dokonaliśmy pod kątem ich: przejrzystości, użyteczności, łatwości w nawigacji na urządzeniach mobilnych i komputerach, czasu ładowania oraz atrakcyjności oferty dla gracza. Każdy z tych wymiarów został oceniony przez nas w skali pięciostopniowej na podstawie zebranych opinii użytkowników oraz głębokiej analizy serwisów

 

 PrzejrzystośćUżytecznośćŁatwość nawigacjiCzas ładowaniaAtrakcyjność oferty
Totolotek3/53/53/52/53/5
Fortuna4/53/53/54/54/5
LV BET3/55/54/53/55/5
ForBET5/55/54/54/53/5
Milenium3/53/53/54/52/5
Etoto3/54/53/52/53/5
STS4/54/53/53/53/5
Superbet2/52/52/54/51/5
Totalbet3/53/53/53/52/5

 

Wg przeprowadzonej analizy najlepszą jakość strony www posiada bukmacher lvbet drugi w kolejności jest iforbet.

fortuna
Kolejny ważnym czynnikiem jest łatwość robienia depozytu. Kwestia wpłat do bukmacherów została ujednolicona po wprowadzeniu nowelizacji ustawy dlatego wszyscy bukmacherzy którzy dostali licencje na działalność w Polsce muszą spełniać określone zasady i przepisy. Niektórzy jednak w tej kwestii potrafią się wyróżnić na plus względem konkurencji, na pewno tym bukmacherem jest LV BET który umożliwia szybkie wpłacanie depozytu na wiele różnych sposobów.

W przypadku atrakcyjności oferty bonusowej na pewno warto zwrócić uwagę na 6 czołowych bukmacherów tj.: Totolotek, Fortuna, LV BET, ForBET, Milenium, Etoto, STS – każdy z tych bukmacherów proponuje atrakcyjne bonusy powitalne na start o których możesz przeczytać na naszej stronie w innych artykułach. Największy bonus na start możemy jednak uzyskać rejestrując się u bukmachera LV BET – pakiet powitalny to nawet 1500 PLN.

Bukmacherzy oprócz bonusów powitalnych przygotowują wiele innych korzystnych ofert i promocji bukmacherskich, najaktywniejszym na tym polu wydaje się być LV BET, forbet i etoto.

Którego legalnego bukmachera wybrać

Wybór należy do Ciebie, weź pod uwagę kwestie, które poruszyliśmy w tym artykule ale najważniejsze jest własne wrażenie, dlatego warto jest zarejestrować się u wszystkich bukmacherów i ocenić samemu, który nam odpowiada. Rejestrując się u wielu bukmacherów dodatkowo jesteśmy informowani o nowych promocjach i ofertach u każdego z nich. Nowe promocje i bonusy często pojawiają się z okazji wydarzeń i każdy z bukmacherów potrafi zaskoczyć graczy ciekawym bonusem pozytywnie wyróżniającym się na tle konkurencji.

lvbet

Który legalny Bukmacher najlepszy na początek?
5 (100%) 2 votes

Udostępnij

Podobne wpisy

Legalne zakłady bukmacherskie Podejmując temat legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce, nie sposób nie rozpocząć od najnowszej historii. Branża zakładów bukmacherskich w Polsce ...
Bukmacherzy online Zakłady bukmacherskie w Polsce W ostatnim okresie bukmacherzy online rozwijają się w Polsce w naprawdę imponującym tempie. Do niedawna mieliśmy do cz...
Najpopularniejsze metody płatności legalnych bukma... Każdy, kto rozpoczyna przygodę z zakładami brukarskimi, musi zmierzyć się z kwestią wpłacania depozytu i późniejszego wypłacania ewentualnej wygranej....
Handicap u bukmacherów internetowych w Polsce Wśród wszystkich typów zakładów bukmacherskich jest jeden, który w szczególny sposób przyciąga uwagę, a jego nazwa funkcjonuje nawet w ogólnym języku ...
Oferta Black Friday w eFortunie Moda na oferty Black Friday dotarła także do branży bukmacherskiej. W ramach jej eFortuna ma dla swoich graczy wyjątkową promocję na weekend.Bukma...

Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie