Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
120 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1000 zł bonus od depozytu
+ 25 27 zł extra

Licencja: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
50 zł freebet
+ 10 zł (20000 punktów)

Licencja: PS4.6831.26.2017
Totolotek Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1111 zł bonus od depozytu
+ 25 zł freebet

Licencja: LBU/2012/2013/RD61485
Hazard może uzależniać. Fortuna, Pzbuk, Etoto, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Który z legalnych bukmacherów ma lepszą ofertę NA ŻYWO.

Typowanie live
Autor: Redaktor naczelny
Dodano: 2018/02/26
Aktualizacja: 2018/08/24

oferta-live-bukmacherzy


 

Nowa ustawa hazardowa, która została podpisana już w 2016, zaś nowelizacja weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku spowodowała, że z rynku polskiego zniknęło bardzo wiele firm bukmacherskich online. Część z nich zablokowała swoje domeny dla Polaków, część informuje na stronie głównej o odpowiedzialności po stronie Klienta za rejestrację i grę w ich witrynie. Kolejna grupa zmieniła domeny, tak aby pozostać na ryku polskim i nadal docierać do graczy z Polski – nie posiadając licencji. Pozostaje jeszcze grupa firm, które tak będą uaktualniać domenę, jeśli operatorzy internetu będą na bieżąco blokować ich aktualny status, aby jak najdłużej osiągać zyski w naszym kraju.

Na drugim biegunie mamy siedem legalnych firm bukmacherskich, które dostosowały się do prawa polskiego wchodząc na rodzimy rynek – nieważne czy tak jak Fortuna są na rynku „od zawsze” czy tak jak Forbet, czy LVbet  oferują swe usługi od niedawna.

Legalni Bukmacherzy w Polsce – oferta LIVE

Każdy legalny bukmacher w Polsce, posiada w swojej ofercie, oprócz zakładów przedmeczowych, szerszą, bądź węższą ofertę zakładów „na żywo”. Zakłady te, dzięki którym podczas meczu przewidujesz wynik, są coraz bardziej popularną formą gry. Coraz więcej jest także oferowanych zdarzeń, oraz dostępnych rynków i kombinacji selekcji możliwych do wyboru.

Skupmy się jednak na ofercie zdarzeń:

Fortuna LIVE

fortuna-thumb

Serwis Fortuna oferuje najlepszą na rynku Polskich zakładów bukmacherskich ofertę zakładów „na żywo”. Spośród najważniejszych zdarzeń, na stronie można znaleźć także mecze niższych lig piłkarskich, czy ITF tenisa. Każdy klient zawsze znajdzie to, czego potrzebuje.  W Fortunie znajdziesz najwięcej spotkań „na żywo” w „newralgicznych” okresach w tygodniu (na przykład poniedziałek rano).

STS na żywo

sts-thumb

Na drugim miejscu uplasowałbym STS. Oferta bardzo podobna do Fortuny, bardzo szeroka, z dużą ilością możliwych do wyboru selekcji. Niemniej w okresach, gdy nie ma w kalendarzu „ważnych” zdarzeń, STS ustępuje pola Fortunie. Natomiast, jest to bardzo solidna oferta zakładów.

Etoto na żywo

etoto-thumb

E-toto po zmianie platformy oferuje bardzo dobrą ofertę zakładów „na żywo”. Bez porównania lepszą w stosunku do poprzedniej wersji. Jest dużo zdarzeń, szeroki wachlarz sportów oraz przyzwoita  oferta w newralgicznych dniach.

Totolotek na żywo

totolotek-thumb

Oferta Totolotka na poziomie zakładów „na żywo” prezentuje się nieźle. Na stronie Totolotka można znaleźć większość dyscyplin sportowych.  Plus za dość szeroką ofertę tenisa, challengery, ITFy. Ponieważ Totolotek należy do dużej międzynarodowe grupy, ma dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, co może przyczynić się do poprawy tej oferty.

 

lvbet-thumb
forbet-thumb

Forbet jest jednym z najnowszych graczy na rynku polskich zakładów bukmacherskich. Firma zmierzała w dobrym kierunku, ale od jakiegoś czasu progres jest mniej widoczny. Bez wątpienia jeżeli firma planuje równać do najlepszych oferta „na żywo” wymaga dalszej poprawy. Dużo mniejsza liczba oferowanych zdarzeń.

Podobny poziom prezentuje tutaj LVbet. Być może wynika to z faktu, że Katowicka firma jest także najmłodszą stażem firmą na rynku. Sporo do poprawy w temacie zakładów „na żywo”.  Do STSu i Fortuny jeszcze daleka droga.

milenium-thumb

Poimo faktu, iż Milenium jest już 14 rok na naszym rynku, czas u nich się zatrzymał. Oferta „na żywo” jest bardzo skromna – porównać można jedynie do LVbet i Forbetu, choć ze wskazaniem na nowe firmy. Na tle Fortuny czy STSu wypada pod tym kątem słabo i nawet przyjazna strona nie mogą przesłonić faktu, że są lepsze opcje.

Pamiętajcie jednak, że poza wyborem bukmachera u którego będziecie obstawiać zakłady „na żywo”, nie trzymajcie się jednej konkretnej strategii przez cały czas, musicie myśleć o prawdopodobieństwach i tzw. „value” w zakładach na żywo.  A to dlatego, że zakłady „na żywo” oferują znacznie więcej możliwości obstawiania, ponieważ należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

– Czas – kursy zmieniają się wraz z upływem czasu (gdy mecz zbliża się do końca) i nie zawsze odzwierciedlają 100% realną szansę na wystąpienie danego zdarzenia .

– Szczególne zmiany warunków gry – jak deszcz / śnieg, urazy, czerwone kartki, zmiany w formacji, zmiany motywacyjne itd.

– Kursy początkowe – jest to najczęstszy i najbardziej potencjalnie opłacalny czynnik dla wszystkich. Jeśli nauczysz się rozpoznawać, że początkowe kursy (lub obecne kursy) nie odzwierciedlają faktycznych działań na boisku w tym czasie, możesz znaleźć kilka okazji w trakcie meczu, aby wygrać.

Wszystko w Twoich rękach!

Który z legalnych bukmacherów ma lepszą ofertę NA ŻYWO.
Oceń artykuł

Udostępnij

Podobne wpisy

Zmiana regulaminu w serwisach Skrill i Neteller Znane wszystkich graczom bukmacherskim portfele elektroniczne informują graczy o zmianie ich regulaminu. Zmiana ta nastąpi dopiero 13 marca, jednak ju...
Przybywa domen w Rejestrze Domen Hazardowych Zgodnie z działającą od 1 kwietnia 2017 roku najnowszą wersją ustawy hazardowej, na stronie https://hazard.mf.gov.pl/ działa rejestr domen, które są b...
Darmowe bonusy bukmacherskie na start Aktualne bonusy bukmacherskie bez depozytu Czy darmowe bonusy bukmacherskie są rzeczywiście „za darmo”? Strony bukmacherskie, bonusy bez wymogu de...
Legalne zakłady bukmacherskie Podejmując temat legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce, nie sposób nie rozpocząć od najnowszej historii. Branża zakładów bukmacherskich w Polsce ...
Oferta Black Friday w eFortunie Moda na oferty Black Friday dotarła także do branży bukmacherskiej. W ramach jej eFortuna ma dla swoich graczy wyjątkową promocję na weekend. Bukma...

Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie