Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Który z legalnych bukmacherów ma lepszą ofertę NA ŻYWO.

Typowanie live
Autor: Redaktor naczelny
Dodano: 2018/02/26
Aktualizacja: 2018/08/24

oferta-live-bukmacherzy


 

Nowa ustawa hazardowa, która została podpisana już w 2016, zaś nowelizacja weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku spowodowała, że z rynku polskiego zniknęło bardzo wiele firm bukmacherskich online. Część z nich zablokowała swoje domeny dla Polaków, część informuje na stronie głównej o odpowiedzialności po stronie Klienta za rejestrację i grę w ich witrynie. Kolejna grupa zmieniła domeny, tak aby pozostać na ryku polskim i nadal docierać do graczy z Polski – nie posiadając licencji. Pozostaje jeszcze grupa firm, które tak będą uaktualniać domenę, jeśli operatorzy internetu będą na bieżąco blokować ich aktualny status, aby jak najdłużej osiągać zyski w naszym kraju.

Na drugim biegunie mamy siedem legalnych firm bukmacherskich, które dostosowały się do prawa polskiego wchodząc na rodzimy rynek – nieważne czy tak jak Fortuna są na rynku „od zawsze” czy tak jak Forbet, czy LVbet  oferują swe usługi od niedawna.

Legalni Bukmacherzy w Polsce – oferta LIVE

Każdy legalny bukmacher w Polsce, posiada w swojej ofercie, oprócz zakładów przedmeczowych, szerszą, bądź węższą ofertę zakładów „na żywo”. Zakłady te, dzięki którym podczas meczu przewidujesz wynik, są coraz bardziej popularną formą gry. Coraz więcej jest także oferowanych zdarzeń, oraz dostępnych rynków i kombinacji selekcji możliwych do wyboru.

Skupmy się jednak na ofercie zdarzeń:

Fortuna LIVE

Serwis Fortuna oferuje najlepszą na rynku Polskich zakładów bukmacherskich ofertę zakładów „na żywo”. Spośród najważniejszych zdarzeń, na stronie można znaleźć także mecze niższych lig piłkarskich, czy ITF tenisa. Każdy klient zawsze znajdzie to, czego potrzebuje.  W Fortunie znajdziesz najwięcej spotkań „na żywo” w „newralgicznych” okresach w tygodniu (na przykład poniedziałek rano).

STS na żywo

Na drugim miejscu uplasowałbym STS. Oferta bardzo podobna do Fortuny, bardzo szeroka, z dużą ilością możliwych do wyboru selekcji. Niemniej w okresach, gdy nie ma w kalendarzu „ważnych” zdarzeń, STS ustępuje pola Fortunie. Natomiast, jest to bardzo solidna oferta zakładów.

Etoto na żywo

E-toto po zmianie platformy oferuje bardzo dobrą ofertę zakładów „na żywo”. Bez porównania lepszą w stosunku do poprzedniej wersji. Jest dużo zdarzeń, szeroki wachlarz sportów oraz przyzwoita  oferta w newralgicznych dniach.

Totolotek na żywo

Oferta Totolotka na poziomie zakładów „na żywo” prezentuje się nieźle. Na stronie Totolotka można znaleźć większość dyscyplin sportowych.  Plus za dość szeroką ofertę tenisa, challengery, ITFy. Ponieważ Totolotek należy do dużej międzynarodowe grupy, ma dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, co może przyczynić się do poprawy tej oferty.

 


Forbet jest jednym z najnowszych graczy na rynku polskich zakładów bukmacherskich. Firma zmierzała w dobrym kierunku, ale od jakiegoś czasu progres jest mniej widoczny. Bez wątpienia jeżeli firma planuje równać do najlepszych oferta „na żywo” wymaga dalszej poprawy. Dużo mniejsza liczba oferowanych zdarzeń.

Podobny poziom prezentuje tutaj LVbet. Być może wynika to z faktu, że Katowicka firma jest także najmłodszą stażem firmą na rynku. Sporo do poprawy w temacie zakładów „na żywo”.  Do STSu i Fortuny jeszcze daleka droga.

Poimo faktu, iż Milenium jest już 14 rok na naszym rynku, czas u nich się zatrzymał. Oferta „na żywo” jest bardzo skromna – porównać można jedynie do LVbet i Forbetu, choć ze wskazaniem na nowe firmy. Na tle Fortuny czy STSu wypada pod tym kątem słabo i nawet przyjazna strona nie mogą przesłonić faktu, że są lepsze opcje.

Pamiętajcie jednak, że poza wyborem bukmachera u którego będziecie obstawiać zakłady „na żywo”, nie trzymajcie się jednej konkretnej strategii przez cały czas, musicie myśleć o prawdopodobieństwach i tzw. „value” w zakładach na żywo.  A to dlatego, że zakłady „na żywo” oferują znacznie więcej możliwości obstawiania, ponieważ należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

– Czas – kursy zmieniają się wraz z upływem czasu (gdy mecz zbliża się do końca) i nie zawsze odzwierciedlają 100% realną szansę na wystąpienie danego zdarzenia .

– Szczególne zmiany warunków gry – jak deszcz / śnieg, urazy, czerwone kartki, zmiany w formacji, zmiany motywacyjne itd.

– Kursy początkowe – jest to najczęstszy i najbardziej potencjalnie opłacalny czynnik dla wszystkich. Jeśli nauczysz się rozpoznawać, że początkowe kursy (lub obecne kursy) nie odzwierciedlają faktycznych działań na boisku w tym czasie, możesz znaleźć kilka okazji w trakcie meczu, aby wygrać.

Wszystko w Twoich rękach!