Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Zakłady bukmacherskie – gdzie znajdziemy najwyższe kursy

Zakłady bukmacherskie - gdzie znajdziemy najwyższe kursy


Zakłady bukmacherskie - gdzie znajdziemy najwyższe kursy
Zakłady bukmacherskie – gdzie znajdziemy najwyższe kursy

Osoby, które na poważnie zajmują się bukmacherką, często sporo czasu poświęcają na to, aby znaleźć jak najwyższe kursy. Każdemu zależy na tym, aby obstawiać po kursie najwyższym na rynku, ponieważ tylko w takiej sytuacji można liczyć na najwyższą wygraną z możliwych. Wysokość takiego kursu zależy przede wszystkim od marży danego bukmachera oraz od opinii oddmakerów.

Prostym przykładem może być, że obstawienie po kursie 1.80 daje wygraną wyższą aż o 10%, niż po kursie 1.70. Warto zwrócić uwagę na to, że oferta bukmacherska jest bardzo zróżnicowana i nie każdy z nich oferuje wszystkie sporty i wydarzenia. Najlepiej jest korzystać z serwisów, które śledzą kursy bukmacherskie na bieżąco i prezentują je w tabelach. Wiele z nich jest dostępnych online.

Poza tym, niektórzy typerzy samodzielnie weryfikują aktualne kursy i prowadzą własne statystyki. Trzeba jednak pamiętać o tym, że oferta bukmacherska na jutro może się zmienić w międzyczasie i wymagać korekty w tabeli. Jedynie osobom, które podchodzą do tematu profesjonalnie udaje się prześledzić takie zmiany i zwracać na nie uwagę.

Niektórzy bukmacherzy słyną z nieco lepszych, inni z gorszych kursów. Ma to swoje znaczenie, ponieważ część typerów obstawia dwie możliwości potencjalnego wyniku u różnych bukmacherów. Dlatego znaczenie ma, jaka jest oferta bukmacherska fortuna na dane wydarzenie, a jaka u innego popularnego bukmachera. Nie można jednak jednoznacznie wskazać, że któryś z nich ma lepszą ofertę swojego kursu zawsze i w przypadku każdego wydarzenia. Wówczas wszyscy korzystaliby jedynie z usług jednej strony bukmacherskiej.