Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Na co zwrócić uwagę przy promocji bukmacherskiej dla nowych graczy ?

legalni bukmacherzy


Na co zwrócić uwagę przy promocji bukmacherskiej dla nowych graczy ?

Promocje bombardują nas z każdej strony. Firmy oferując jakąkolwiek formę rozrywki, chcą aby stała się ona jak najtańsza i jak najbardziej emocjonująca. Nie inaczej jest w przypadku praktycznie wszystkich, dużych i legalnych firm bukmacherskich. Szczególną opieką są tutaj otaczani nowi gracze, którzy mogą (szczególnie na początku) zgubić się w meandrach typowania meczów piłkarskich i nie tylko. Promocje bukmacherskie dla nowych graczy na banerach wyglądają tak samo.

Mogą różnić się jedynie kwotą, jaką możemy dostać na start. Trzeba jednak spełnić pewne warunki aby móc ją wykorzystać na typowanie. I właśnie na to w pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę. Jeśli chcemy typować mecze od czasu do czasu to kwota na start raczej nie zostanie nam przydzielona, gdyż nie spełnimy wymogów. Zresztą nie będzie ona nam aż tak potrzebna. Jeśli u jednego bukmachera złapiemy bakcyla, to możemy przyjść do innego i wykorzystać darmowy bonus do bardziej profesjonalnego obstawiania, a co za tym idzie zarabiania pieniędzy. Oprócz racjonalnego wykorzystania przysługujących nam profitów, będziemy także mieli ogólne rozeznanie na rynku legalnych bukmacherów w Polsce. Wówczas z pewnością, już jako doświadczeni gracze zakładów sportowych wybierzemy najlepszego. I my będziemy mogli wtedy zarobić na świeżakach.

Promocje i bonusy powitalne dla nowych graczy będą się nam po części zwracać, jeśli z naszego linku afiliacyjnego ktoś zarejestruje się w systemie i obstawi nieco zakładów sportowych. Warto dobrze poszukać i wybrać takie bukmachera. Oczywiście im więcej ma ofert, tym lepiej. Przyjmuje się, że dobre zakład sportowe będą uwzględniały piłkę nożną (bukmacherskie zakłady na Ligę Mistrzów i Ligę Europy) koszykówkę, siatkówkę hokej i sporty walki. Jeśli mówimy o futbolu to mowa nie tylko o La Lidze, Premiership czy naszej polskie Lotto Ekstraklasie. Im więcej, tym lepiej. Dzięki temu bardziej zróżnicujemy kupon