Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


BetGames – zakłady na gry karciane. Jak grać w grach kasynowych u bukmacherów?

zakłady-betgames


Zakłady bukmacherskie to od dawna już nie tylko sport. W ofertach bukmacherów możemy znaleźć wiele ciekawych zdarzeń związanych z popkulturą, polityką, a nawet pogodą. Poza tym do dyspozycji mamy jeszcze sporty wirtualne, a teraz dochodzą do tego jeszcze gry karciane, choć nie w takiej wersji, jakiej moglibyśmy się spodziewać. Bet Games to zakłady na gry karciane znane nam z kasyn, czyli poker, blackjack, wojna czy bakarat. Nie bierzemy jednak czynnego udziału w rozgrywce, a możemy jedynie obstawiać jej przebieg. Sprawdźmy jak wyglądają zakłady na gry karciane u polskich bukmacherów.

Bet Games u bukmacherów

Gry karciane, które możemy obstawić dostępne są u kilku legalnych bukmacherów. Jako pierwszy swoją ofertę przedstawił STS, a w ślad za nim poszły takie firmy jak forBET, TOTALbet oraz LV Bet. Każdy ma dedykowaną osobną podstronę dla Betgames, więc z łatwością odszukamy tę zakładkę w witrynach bukmacherskich. Do wyboru będziemy mieli różne gry w zależności od bukmachera. Najczęściej będzie to poker, wojna i bakarat, a więc najpopularniejsze wśród graczy rozgrywki. Spójrzmy jak wyglądają zakłady na te gry u bukmacherów.

Zakłady na poker w Betgames

W pokerze u bukmacherów krupier rozdaje karty sześciu zawodnikom. Trzeba zaznaczyć, że są to wirtualni gracze, a naszym celem jest trafnie przewidzieć, kto zwycięży w danym rozdaniu. Na co trzeba zwracać uwagę przy obstawianiu pokera w Bet Games?

  • przed rozdaniem możesz założyć się o to, jaki układ kart będzie zwycięski (dwie pary, kareta, full itp.)
  • kiedy rozdane zostaną pierwsze dwie karty można oprócz powyższego obstawić już, kto wygra w danej grze,
  • następny zakład można postawić po rozłożeniu trzech kart wspólnych dla wszystkich graczy (flop). Wtedy ponownie możemy obstawić zwycięzcę lub zwycięski układ,
  • do dyspozycji otrzymujemy te same zakłady po dołożeniu na stół czwartej oraz piątej karty.

Ważne, że zakłady które wniesiesz w jednej rundzie, nie mają żadnego powiązania z kolejnymi przez Ciebie zawartymi. Choć dotyczą tej samej partii, mogą się od siebie znacząco różnić. Poker w swojej ofercie na gry karciane ma również Fuksiarz.

Jak obstawiać bakarat w Betgames?

W zakładach bukmacherskich możemy również obstawić bakarat, czyli bardzo podobną grę do popularnego blackjacka. Na ekranie Bet Games zobaczymy symulowaną rozgrywkę pomiędzy krupierem i graczem, a ich celem jest jak najbardziej zbliżyć się do liczby “9”. Musimy zapoznać się z wartościami przypisanymi każdej karcie i postarać się przewidzieć, kto wygra w konkretnym rozdaniu. Do wyboru będą trzy rostrzygnięcia:

  • Zwycięstwo krupiera
  • Zwycięstwo gracza
  • Remis

Nie dajmy się jednak zwieść kursom, gdyż czasami mogą one być tylko pozorne. To że któryś z graczy ma gorszą wyjściową pozycję, nie oznacza, że musi koniecznie przegrać w tym rozdaniu.

Wojna w Betgames – zakłady

Na koniec najprostsza z możliwych gier, czyli wojna. Tutaj znaczenie mają wyłącznie wartości poszczególnych kart, więc kto ma mocniejszą kartę – wygrywa. Rola gracza polega na tym, by po zobaczeniu jednej odkrytej karty odgadł, kto wyjdzie zwycięsko z danego pojedynku. Masz więc do wyboru trzy możliwości:

  • Gracz będzie miał wyższą kartę niż krupier
  • Krupier będzie mieć mocniejszą kartę
  • Dojdzie do wojny – pojawią się dwie karty o równej wartości

W Betgames kursy mogą się różnić od siebie, w zależności od tego, jaka karta wyląduje pierwsza na stole. Jeśli będzie to król, szanse na wygraną będą wysokie, a z kolei trójka nie daje wielkich szans na zwycięstwo.

Czy warto obstawiać Betgames?

Oczywiście, że warto spróbować. Zakłady na gry karciane wydają się idealną rozrywką dla graczy, którzy lubią działać i nie chcą długo czekać na rozliczenie zakładów. Mówi się, że gracz ma nawet większe szanse w tego rodzaju zakładach, co potwierdzają posty typerów na grupach tematycznych, gdzie chwalą się oni swoimi wygranymi. Nie czekaj i dołącz do nich! Wystarczy, że założysz konto u któregoś z buków proponujących Betgames i to wszystko. Od razu będziesz mógł wkroczyć do gry.