Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Którzy bukmacherzy oferują bonusy za zaproszenie znajomego?

13 stycznia, 2021
Grafika przedstawia znajomych ściskających sobie dłoń. Symbolizuje to możliwość zaproszenia znajomego do gry u bukmachera.


Legalni polscy bukmacherzy rywalizują nieustannie, by zdobyć klientów i przekonać ich właśnie do swojej oferty. Bardzo ciekawą i opłacalną dla graczy możliwością jest zapraszanie swoich znajomych, za co można otrzymać bonus na grę. Aktualnie niewielu bukmacherów udostępnia taką możliwość. Trzeba jednak przyznać, że to bardzo opłacalna opcja, gdyż stali klienci mogą zyskać dodatkowe środki na grę, a nowi gracze ponadprogramową gratyfikacją pomijając bonus na start. Nie można jednak pomyśleć, że wystarczy, by znajomy zarejestrował konto. Taki zabieg ułatwiłby, przyciągnie do firmy nieaktywnych konsumentów, co sprzyjałoby licznym stratom po stronie bukmachera. By otrzymać bonus za zaproszenie, znajomy musi wykonać określoną aktywność w postacie depozytu na konto oraz obstawiania zakładów. W momencie spełnienia takich wytycznych bukmacher ma pewność, że o ile nie zyskał aktywnego klienta, to nie straci na całej transakcji.

Którzy bukmacherzy oferują zapraszanie znajomych?

Aktualnie na polskim rynku możliwość zaproszenia znajomego pojawiła się w ofercie polskiego bukmachera STS. Ten na przestrzeni czasu zmienił nieco zasady zapraszania znajomych i zachęca obecnie do zbudowania sieci znajomych, za których przy spełnieniu określonych warunków gracz dostanie pokaźny bonus w wysokości nawet 340 zł! Ponadto STS proponuje jeden z najlepszych bonusów na start, więc to dodatkowa szansa dla nowych graczy, by pozyskać wiele dodatkowych środków na grę. Wystarczy przy rejestracji wpisać kod promocyjny i cieszyć się m.in. bonusem od depozytu do 1200zł, freebetem w wysokości 25 zł oraz zakładem bez ryzyka i innymi promocjami.

Zaproszeni znajomego umożliwia również jeden z nowszych bukmacherów – BETFAN. Tutaj cały proces wygląda nieco prościej, ale wiąże się też z mniejszą zdobyczą bonusową. W BETFAN zapraszamy już tylko jednego znajomego i w momencie spełnienia przez niego określonych warunków, otrzymujemy 100 zł na nasze konto – taka sama gratyfikacja czeka również na nowego gracza.

Na stronie bukmachera ETOTO widnieje informacja, że wkrótce gracze również mogą spodziewać się opcji zapraszania znajomych. Ciężko, póki co określić, na jakich zasadach będzie funkcjonował cały proces, ale trzeba uważnie przypatrywać się ofercie bukmachera, gdyż taka możliwość może okazać się bardzo opłacalna. Niegdyś w swojej ofercie zapraszanie znajomych oferowała Fortuna oraz Totolotek. Aktualnie na witrynach bukmacherów brak informacji o takiej promocji. Niewykluczone jednak, że powróci ona do tych spółek z jeszcze korzystniejszymi zasadami. Warto więc śledzić na bieżąco oferty najlepszych bukmacherów w Polsce.

Jak zdobyć bonus za zaproszenie znajomego?

Procesy, w których uzyskujemy dodatkowe środki u bukmacherów za zaproszenie znajomych, są konkretne dla każdej spółki. Każda z firm określa specjalne zasady, które wymagają najczęściej konkretnego depozytu i obrotu ze strony zaproszonej osoby.

BET FRIENDS w BETFAN

·         Pierwszym krokiem będzie wygenerowanie specjalnego kodu, który możemy uzyskać na stronie BETFAN .

·         Kolejny zabieg to wpłata depozytu przez zaproszonego znajomego w wysokości 100 zł.

·         Zaproszona osoba musi wykonać obrót środków na kwotę 300 zł. Kupony grane przez znajomego muszą mieć mini lany kurs 1.80. Jeśli zaproszony kolega wykona wytyczne, to obaj dostaniecie po 100 zł o bukmachera na dalszą grę.

Zaproś kumpli w STS i zgarnij 340 zł

·         Pierwszą czynnością będzie przejście przez nas do sekcji „zaproś kumpla”. Następnie wystarczy kliknąć „zaczynamy” oraz wpłać depozyt o dowolnej wysokości, obracając go za łączną kwotę 25 zł (kurs minimalny 1.85).

·         Po wykonaniu wymienionych czynności nasz link zostanie wygenerowany. Wysyłamy go następnie do sześciu znajomych, budując drużynę.

·         Zaproszeni znajomi muszą wpłacić minimalnie 50 zł i dokonać obrotu na kwotę 500 zł po kursie min. 1.85. Jeśli te warunki zostaną spełnione, każdy dostaje po 50 zł (zapraszający otrzymuję 50 zł za każdego znajomego, który wykonał wymagany proces). Dodatkowo za trzeciego i szóstego kumpla otrzymujesz po 20 zł ekstra. Łącznie przy spełnieniu wymagań przez sześć osób, zapraszający dostaje 340 zł.

FAQ

1. Którzy bukmacherzy mają opcję zapraszania znajomych?

Opcję zapraszania znajomych posiadają STS oraz BETFAN. Niedługo do tej grupy dołączy bukmacher ETOTO.

2. Co otrzymam za zaproszenie kolegi?

Zaproszenie znajomego jest równoznaczne z otrzymaniem dodatkowych środków na grę przy wypełnieniu wyznaczonych warunków. Każdy bukmacher oferuje inne profity za zaproszenia.

3. Ilu znajomych mogę zaprosić?

Jest to zależne od bukmachera, lecz ciężko podejrzewać, że firmy ograniczałyby możliwość zapraszania znajomych – to przynosi zysk.