Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Bukmacher Totolotek z aplikacją Betscan

4 listopada, 2017
totolotek-betscan


Zakłady bukmacherskie Totolotek przy współpracy z firmą Paymaxs stworzyły aplikację mobilną Betscan, która umożliwia sprawdzenie czy wniesiony u bukmachera Totolotek kupon okazał się trafny czy przegrany.

Jak działa aplikacja bukmachera Totomix? Po uruchomieniu aplikacji należy zeskanować kod QR z kuponu.

Dodatkowa funkcjonalność aplikacji to możliwość sprawdzania wyników na żywo.

Aplikacja umożliwia połączenie z Facebookiem, naturalnie zakładom bukmacherskim Totolotek zależy, abyśmy dzielili się naszymi wygranymi poprzez media społecznościowe z naszymi przyjaciółmi.

Bukmacher Totolotek stara się zachęcić graczy do korzystania z aplikacji i przyznaje wirtualne punkty za korzystanie z niej. Nagradzane jest m.in. skanowanie kuponów, czyli jednak z fajniejszych funkcji aplikacji mobilnej Totolotka, dzielenie się szczegółami wygranych kuponów czy osiągnięcia w grach. Za pośrednictwem programu lojalnościowego BetClub Totomix obiecuje nagradzać 5 graczy w miesiącu, zwycięzca otrzyma tablet.

Aplikacje wzbogacono także o wirtualne gry, na ten moment dostępna jest koszykówka 3D, jednak należy szczerze przyznać, że „miodność” tej gry jest bardzo ograniczona. Dobra grafika i to właściwie byłoby wszystko co dobrego można powiedzieć o tej grze.

Aplikację Betscan można pobrać ze sklepiku Play na urządzenia pracujące w oparciu o system Android. Na ten moment (początek listopada 2017 roku), aplikacja uruchomiona przez zakłady bukmacherskie Totolotek została pobrana ponad 1000 razy. Średnia ocen graczy to 4.2.

Podsumowując, bardzo dobrze, że legalny bukmacher Totolotek wzbogaca swoją ofertę. Jeżeli aplikacja będzie działała poprawnie nie trzeba już będzie udawać się do punktu, aby sprawdzić czy kupony „weszły”.