Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback
Forbet – recenzja zakładów bukmacherskich

forbet bukmacher

Opis bukmachera Forbet, firmy które stara się dogonić STS, Fortunę czy Totolotka


Forbet podstawowe informacje
Bukmacher Forbet to wciąż jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. W sytuacji, w której nadal wielu graczy ma wątpliwości, które firmy bukmacherskie są legalne w Polsce to nadal właśnie od podania tej informacji należy rozpoczynać recenzję bukmachera. Forbet jest w 100% legalnym, licencjonowanym przez polskie Ministerstwo Finansów bukmacherem. Działa w oparciu o stosowne zezwolenie wydane w dniu 4-go maja 2016 r, numer zezwolenia to PS4.6831.10.2016. Zezwolenie wydawane jest na okres 6 lat, po tym okresie jest ono przedłużane jeżeli bukmacher spełnia wymogi ustawodawcy.

Forbet jest jednym z tych bukmacherów, którzy zdecydowali postawić na rozwój poprzez kanał internetowy. Dopiero w kwietniu 2018 Forbet otrzymał licencję na otwieranie punktów naziemnych, jednak do tej pory (lato 2018) nie rozpoczął budowania siatki punktów naziemnych, być może stanie tak się w przyszłości. Jednak na ten moment jest to bukmacher skupiający się w pełni na rozwoju poprzez Internet. Updatujemy recenzję tego bukmachera w listopadzie 2018, gdyż firma ta dynamicznie się rozwija, w temacie punktów postawiła na terminale pozwalające na przyjmowanie zakładów bukmacherskich.Opisywany bukmacher postawił na terminale
Informuje iż jako jedyny w naszym kraju posiada tak zaawansowaną i dogłębnie rozwiniętą technologię do przyjmowania zakładów sportowych za pomocą terminali właśnie. Bukmacher obiecuje prostotę i intuicyjną obsługę, czytelne i bezproblemowo działające ekrany dotykowe czy transmisję zdarzeń sportowych za pośrednictwem terminala.Za pomocą terminali dostępne będzie zawieranie zarówno zakładów pre jak i live oraz tzw. sportów wirtualnych, które dodają do swojej oferty już praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce. Gra za pośrednictwem terminali nie wymaga podawania danych osobowych.

Podajemy jeszcze podstawowe informacje z Krajowego Rejestru Sądowego odnośnie opisywanego bukmachera, pozwalają one sprawnie zweryfikować, że podmiot działa w Polsce legalnie.

 

 

NIP

5342409829

Regon

141694364

Kapitał zakładowy

2 352 000,00 ZŁ


Bonus na start Forbet


forbet bukmacher

Ze względu na współpracę naszego serwisu z legalnym bukmacherem Forbet gracze, którzy klikną w baner na tej stronie otrzymają dodatkowe 50 złotych.
1200 PLN + 50 PLN bonusForbet jako jeden z najmłodszych stażem na polskim rynku bukmacherów stara się budować swoją pozycję rynkową m.in. poprzez wysokie bonusy. Kluczowe zapisy z regulaminu dotyczącego bonusa powitalnego w Forbet.
Oferta obowiązuje do 31.12.2018 do godziny 23:59.

1) Zarejestruj się i za kolejne trzy depozyty otrzymasz od forBET bonus:
pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
2) Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu
3) Minimalna kwota depozytu to 20 zł
4) Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
5) Do odblokowania bonusu nie zaliczają się kupony systemowe
6) Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym
7) Czas na obrót bonusem to 30 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
8) Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej czas na jego aktywację wynosi 30 dni

Niezmiennie zachęcamy graczy do dokładnego wczytywania się w zapisy regulaminowe, szczególnie jako wskazówka dla początkujących graczy pozwolimy sobie zwrócić uwagę na kilka absolutnie kluczowych punktów z regulaminu. Przede wszystkim gracz ma 30 dni, aby obrócić bonusem od momentu jego aktywowania. Może wydawać się to być relatywnie długi okres czasu, ale warto wziąć poprawkę, żeby nie obstawiać dyscyplin sportowych na których się nie znamy, żeby nie działać pod presją czasu, bo obawiamy się, że bonus wygaśnie. Niektóre ligi czy dyscypliny mają przerwy np. zimowa spowodowana aurą pogodową. Warto także zwrócić uwagę iż, aby dane zdarzenie zostały zaliczone do obrotu musi zostać zakończone i rozliczone. Kolejne punkt na który warto zwrócić uwagę to punkt o konieczności wykonania jednorazowego obrotu własnymi środkami, czyli depozytem po kursie nie niższym niż 2.0, bez tego środki bonusowe nie zostaną odblokowane. Podobnie jak u konkurencji zakłady systemowe nie są wliczane do obrotu. Przed wypłatą środków bonusowych gracze zobowiązani są do 4x obrotu bonusem, na kuponach które charakteryzują się kursem zdarzenia nie niższym niż 1.3. Naturalnie warto także zwrócić uwagę iż jedynie bonus od pierwszego depozytu wynosi pełną równowartość wpłaty graczy czyli 100%, za drugi depozyt jest to 75% wpłaty, a trzeci zaledwie 50%. Z perspektywy gracza najkorzystniejszy jest 100% bonus od pierwszego depozytu. Znowuż przekaz szczególnie do początkujących graczy, aby podejmując decyzje nie kierować się jedynie kwotą maksymalnego bonusa, która w przypadku zarówno pierwszego jak i trzeciego depozytu wynosi 400 złotych, ale dokładnie wczytać się w zapisy regulaminowe, aby podejmować w pełni świadome decyzje. Skorzystanie z jakiejkolwiek oferty bonusowej czy to powitalnej czy retencyjnej oferowanej regularnym graczom jest w pełni dobrowolne. Gracz decydując się skorzystać z bonusa potwierdza, że zapoznał się i zrozumiał stosowne zapisy, dlatego tak ważne jest czytanie regulaminów. To prawda, że często pisane są one dość technicznym, czy też prawniczym, nie zawsze zrozumiałym językiem, ale naprawdę warto czytać regulaminy. Pozwala to uniknąć wielu nieprzyjemnych niespodzianek i doskonale uświadamia nam graczom, że nic w życiu nie ma za darmo, szczególnie u bukmachera.

forbet bukmacher

Oferta Zakłady bukmacherskie ForbetScreen z serwisu bukmachera, w prawym dolnym rogu tak popularny wśród graczy liderów rynkowych STS i Fortuna czat dla klientów. Naśladując liderów opisywany bukmacher także uruchomił tą funkcjonalność. Jak widać powyżej obstawiający gracze chcą się ze sobą komunikować za pośrednictwem czatu właśnie.
Bukmacher Forbet charakteryzuje się niezwykle przejrzystą strona internetowa, dominują kolory zielony, niebieski i biały. Strona nie jest przeładowana treściami, zadbano o wiele przydatnych funkcjonalności jak choćby opcja wyszukiwania zdarzenia po nazwie drużyny czy nazwisku zawodnika lub filtry czasowe dla danego wydarzenia sportowego.
Właściwie każdy fan sportu znajdzie w Forbet ligi i dyscypliny których obstawianiem jest potencjalnie zainteresowany. W ostatnim czasie Forbet poprawił, wzbogacił także swoją ofertę o możliwość obstawiania esportu. W ofercie nie zabrakło możliwości wnoszenia tzw. „specjali” czyli zakładów specjalnych. W momencie, kiedy piszemy ten teksty czyli pod koniec 2018 gracze mają możliwość obstawić, czy Legia w nowy sezon wkroczy z Sa Pinto na ławce oraz kto zdobędzie Złotą Piłkę, tutaj faworytem jest Luka Mandzukić.  Minimalna stawka wynosi 1 złotych, a maksymalna wygrana na jednym kuponie to 200 000 PLN. Kupon prosty może zawierać maksymalnie 32 zdarzenia. Minimalna kwota wypłaty także wynosi 1 złoty. Weryfikacja konta przebiega sprawnie i zazwyczaj trwa zaledwie kilka, kilkanaście minut. Jeżeli chodzi o opcje dokonywania depozytów akceptowalny jest Dotpay, PayU i Tpay.com. Standardem jest niepobieranie prowizji od wpłaty. Zakłady bukmacherskie dodały w 2018 możliwość pobrania aplikacji zarówno na urządzania z systemem operacyjnym Android jak i applowski iOS.

Ciekawostką jest dostępność Betmarket, gdzie możemy sprawdzić jakie zdarzenia, po jakiej stawce i kursie typują inni klienci bukmachera ForbetSzybki kupon ciekawa funkcjonalność opisywanego bukmachera
Opisywany bukmacher cały czas stara się wprowadzić nowe rozwiązania, aby wyjść naprzeciw oczekiwań graczy, jedną z nowości jest możliwość skorzystania z funkcjonalności szybkiego kuponu. Gracz definiuje wysokość oczekiwanej wygranej, podaję stawkę, precyzuje zakres kursowy który ma być umieszczony na kuponie oraz dziś, jutro, pojutrze w zakresie czasu dostępności oferty a następnie klika szukaj, żeby uzyskać propozycję szybkiego kuponu.Wyszukiwarka kursów


Kolejną funkcjonalnością opisywanych zakładów bukmacherskich jest możliwość szybkiego wyboru kursów bukmacherskich z określonego zakresu. Funkcjonalność ta solidnie sprawdza się w praktyce, użytkownik definiuje z dołu oraz z góry zakres kursów po których grą jest zainteresowany oraz zaznacza czy filtrowana ma być oferta dostępna na dziś, jutro czy pojutrze. Dostępna jest także możliwość wyboru interesującej nas dyscypliny, dostępne jest filtrowanie po najpopularniejszych dyscyplinach sportowych w Polsce, czyli piłka nożna, koszyków, tenis, hokej na lodzie, siatkówka, piłka ręczna oraz zyskujące na popularności rozgrywki esportowe.
Bonusy lojalnościowe dla stałych graczy Forbet
Choć legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju przybywa to jednak cały czas zakłady bukmacherskie Forbet są jedną z firm o najkrótszym stażu na polskim, licencjonowanym rynku bukmacherskim. Liderzy rynkowi tacy jak Fortuna, STS, Totolotek działają na tym rynku od kilkunastu lat, w związku z powyższym Forbet stara się zdobyć pozycję rynkową także relatywnie agresywnym podejściem względem konusowania graczy. Warto wspomnieć iż opisywany bukmacher był pierwszym bukmacherem w Polsce, który oferował bonus za sam fakt dokonania rejestracji.

Bukmacher Forbet regularnie organizuje promocje dla stałych graczy nawiązujące do aktualnych wydarzeń sportowych. Co zrozumiałe aktualna oferta skierowania nie dla nowych a regularnych graczy podlega zmianom, ale w momencie kiedy aktualizujemy opis tego bukmachera gracze w ofercie znajdą następujące oferty retencyjne.Nagradzanie porannych graczy sztandarowa oferta retencyjna tego bukmachera jesienią 2018
Poranna oferta obowiązuje w godzinach od godziny 6 do 10. Celem skorzystania z oferty należy wybrać zdarzenie z zakładki „wygrywaj więcej 14%”. Wnoszony kupon musi zawierać nie mniej niż trzy zdarzenia, a jedno z nich musi być zdarzeniem „wygrywaj +14%” właśnie z kursem 1,14. Do oferty zaliczane są zarówno kupony przed meczowe jak i wnoszone podczas obstawiania na żywo. Podobnie jak u innych bukmacherów dla tego typu ofert zakłady wnoszone na sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu.


Szczęśliwa trzynastka, czyli kolejny bukmacher stara się zachęcić graczy do wnoszenia akumulowanych kuponów


Szczęśliwa trzynastka to oferta w której zakłady bukmacherskie informują o możliwości wygrania bonusów w kwocie 100 oraz 500 złotych. Istnieje także możliwość zdobycia Iphona, a nawet wygrania 100 000 złotych. My jak to zwykle bywa w naszym opisie zwrócimy uwagę nie tylko na to co bukmacherzy komunikują dużą czcionką na banerach, ale podkreślimy raczej te punkty regulaminowe, których większość graczy z różnych powodów nie doczytuje. Celem wzięcia udziału w tej ofercie należy zagrać kupon za dokładną kwotę 10 złotych i obstawić 1x2 trzynaście zdarzeń z opisywanej oferty o marketingowo chwytliwej nazwie szczęśliwa trzynastka. Na wnoszonym kuponie należy obstawić 13 podanych spotkań. Szczęśliwiec, któremu uda się trafić 13 na 13 typów otrzymuje 100.000 złotych, co ważne nagroda ta nie podlega wymogom obrotowym. Warto podkreślić, że w przypadku, gdy więcej niż jedna osoba poprawnie wytypuje 13 z 13 zdarzeń kwota ta zostanie podzielona między szczęśliwych zwycięzców. Gracz otrzymuje Iphona jeżeli uda mu się poprawnie przewidzieć 12 z 13, 500 PLN bonus w przypadku trafienia 11 z 13, a 100 złotowych bonus jeżeli uda się trafić 10 z 13 typów. O ile główna wygrana na szczęście nie podlega obrotowi, tak środki bonusowe w kwocie 100 i 500 złotych już tak. Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie nie niższym niż 2.00. Podobnie jak w przypadku oferty powitalnej czas na wykonanie obrotu wynosi 30 dni. Każdy naturalnie decyduje indywidualnie, ale w naszej ocenie w tej ofercie dużo jest przysłowiowego marketingowego nawijania makaronu na uszy, a mało szans na wygrana, ale naturalnie to bardzo subiektywna ocena. Ciekawostką jest fakt iż tak naprawdę całkowita główna nagroda wynosi 111 tysięcy złotych z małym ogonkiem. Jest to spowodowane tym iż zgodnie z przepisami o podatku dochodowym, w sytuacjach gdy jednorazowa wygrana przekracza kwotę dwóch tysięcy złotych wówczas organizator odprowadza należny Skarbowi Państwa podatek w wysokości 10% wartości. Na konto szczęśliwego zwycięzcy trafi dokładnie 100 tysięcy złotych, ale dokładnie rzecz biorąc całkowita wygrana wynosi dokładnie 111 112 złotych. Naturalnie życzymy czytelnikom naszego serwisu głównej wygranej, ale obiektywnie należy pamiętać jak niewielkie są na to szanse.


Bukmacher do którego decydujemy niniejszą recenzją premiuje także w sposób specjalny grę nocą, oferując wyższe kursy czy bonusy dla fanów akumulatorów. My ponownie sugerujemy dużą ostrożność, bo słyszeliśmy o zbyt wielu przypadkach kiedy to grając nocą, a często było to związane z grą po raczej kilku niż dwóch piwach gracze grali w sposób bardzo beztroski. Naturalnie każdy decyduje samemu i jest kowalem swojego losu, ale my sugerujemy dużą ostrożność z grą „po spożyciu” czy tak zwyczajnie będąc zmęczonym trudami dnia.


Na koniec niezmiennie przypominamy, iż warto dokładnie zapoznać się z regulaminem tak, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Należy pamiętać, że „nie ma darmowych obiadów” i bukmacher celem skorzystania z danej oferty może wymagać od nas gry tzw. „akumulatorem” czyli wnoszenia kilku zdarzeń na jednym kuponie, gry po minimalnym kursie nie niższym niż X czy też wnoszenia typów zakładów na których się nie znamy i normalnie byśmy się na to nie zdecydowali. Zawsze należy się dobrze zastanowić czy naprawdę warto skorzystać z danej oferty. Pamiętajmy, że to jest nasz wybór, jedynie możliwość, a nie konieczność.

Forbet zaangażowanie sponsorskie w Polski sport


Warto docenić fakt iż bukmacher Forbet zdecydował się nie tylko na zostanie sponsorem dużych klubów tutaj przykład Śląska Wrocław, ale także naprawdę wielu klubów z niższego poziomu rozgrywkowego. Forbet jest dumnym sponsorem m.in. GKS Tychy, Stomilu Olsztyn, Odry Opole, Radomiaka Radom,  ŁKS Łódź,  Motoru Lublin, KSZO Ostrowiec
Świętokrzyski czy 3-ligowy Sokół Ostróda.

Kierownictwo bukmachera Forbet postanowiło także zostać sponsorów klubów z ligi żużlowej: Stali Gorzów, Włókniarza Częstochowa oraz Wybrzeża Gdańsk i Stali Rzeszów.
Na uznanie i podkreślenie zasługuje fakt, że Forbet jest także oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji piłki nożnej AMP Futbolu.

Forbet jest również bukmacherem, który postawił na posiadanie bogatego portfolio swoich ambasadorów brandu. Ambasadorami Forbet są: Artur Boruc, Bożydar Iwanow, Karolina Kowalkiewicz oraz pięściarz Andrzej Fonfara. Głównym ambasadorem brandu jest naturalnie były legendarny bramkarz kadry.

Forbet opinie


Bukmacher Forbet działający od 2 lat pod adresem internetowym iforbet.pl wprowadził nieco życia w dość skostniały polski rynek zakładów bukmacherskich online. Ciekawostką jest fakt, że oprogramowanie dla zakładów bukmacherskich Forbet tworzy rodzima, bo szczecińska firma developerska SBBetting. Forbet zdecydował się szczodrzej niż inni bonusować graczy, jako pierwszy oferował bonus za sam fakt rejestracji. Dodatkowo częściej niż liderzy nagradza graczy za lojalną grę. Charakteryzuje się lekką, przejrzystą stroną internetową gdzie dominują kolory biały, zielony i granatowy. Forbet co jest już dzisiaj standardem ma w swojej ofercie zakłady na żywo oraz sporty wirtualne.
Polecamy również:

najlepsze zakłady bukmacherskie zaklady bukmacherskie najlepszy legalny bukmacher Polski legalny bukmacher Najlepsze analizy bukmacherskie zakłady bukmacherskie jak grać najlepsze zakłady bukmacherskie przez internet najlepsi polscy bukmacherzy najlepsze polskie zakłady bukmacherskie ranking bukmacherów w Polsce sts bukmacher totomix bukmacher pzbuk bukmacher pzbuk oferta


Innowacją jest Betmarket, gdzie może podejrzeć jak typują inni klienci tego bukmachera. Wartym podkreślenia jest fakt, iż Forbet zdecydował się na sponsoring sportowy także na niższym poziomie rozgrywkowym drugiej czy trzeciej ligi w ślad za tym poszła niezwykle szeroka oferta na rozgrywki niższych klas rozgrywkowych. Kolejną innowacją był fakt, że gracze sam mogli proponować za pomocą mediów społecznościach na jaki mecz Forbet powinien dodać ofertę, naturalnie mówimy tutaj o rozgrywkach 5-tej ligi czy nawet piłkarskiej B-klasy. To wszystko w połączenie z rozpoczęciem współpracy ze znanymi twarzami ze świata sportu jak Artur Boruc czy Bożydar Iwanow wystawia wysoką ocenę bukmacherowi Forbet. Z zainteresowaniem będzie obserwować dalszy rozwój tej firmy bukmacherskiej, która ambitnie walczy o swój udział w rynku. Na koniec jeszcze raz biorąc pod uwagę fakt, że część graczy ma wątpliwości, że zakłady Forbet są w 100% legalne, podlegają nadzorowi polskiego ustawodawcy muszą się stosować do wytycznych przykładowo konieczności zapobiegania uzależnienia od patologicznych form hazardu.
Niedawno do swojej oferty bukmacher wprowadził także ofertę VIPGracze o statusie VIP mogą liczyć na wyższe limity, szybszą niż standardowa autoryzację zdarzeń. Vipowie są także zapraszani przez opisywane zakłady bukmacherskie na wybrane sportowe wydarzenia. Podobnie jak u konkurentów dział obsługi klienta odpowiada na pytania graczy ze statusem VIP w pierwszej kolejności, przewidziany jest także specjalny, dedykowany bonus startowy za dołączenie do klubu VIP. Bukmacher informuje, że będzie zapraszał graczy do tego elitarnego klubu w oparciu o aktywność gracza, wysokość zakładów i sposób gry. Wiemy, że być może trochę przynudzamy, ale niezmiennie zalecamy dużą ostrożność, w życiu nie ma nic za darmo i jak to mówił klasyk, żeby plusy klubu VIP nie przysłoniły minusów.

Sprint po 10 000 zł w Forbecie

28 maja, 2019 forbet-sprint

SPRINT PO 10 000 ZŁ w Forbecie Sezon piłkarski dobiegł już końca, ale to nie koniec sportowych emocji dla graczy Forbeta. Bukmacher rozpoczął sprint po 10 000 złotych w sportach wirtualnych. Gracze mają szansę zgarnąć spory bonus na grę. Wystarczy, że do niedzieli będą grać sporty wirtualne, a zostanę uwzględnieni przy podziale nagrody głównej. Nasza […]

Czytaj dalej

Cashout w Forbet

17 maja, 2019

Cashout w Forbet w aplikacji mobilnej. Wielu graczy to właśnie cash out wymienia jako jeden z kluczowych obszarów do rozwoju dla rodzimych, legalnych bukmacherów. Dla przypomnienia dla początkujących graczy cash-out umożliwia zamknięcie kuponu przed jego pełnym rozstrzygnięciem. Jeżeli nie chcesz ryzykować, zmieniłeś zdanie lub po prostu potrzebujesz wcześniej środków na koncie, możesz skorzystać z opcji […]

Czytaj dalej

Bonus 25 zł w każdy czwartek w Forbet

11 kwietnia, 2019 Promocja z bonusem 25 zł w czwartek w Forbet

W ramach swojej stałej promocji Super Tydzień, w każdy czwartek bukmacher Forbet oferuje swoim graczom bonus 25 zł w formie zwrotu za zakład postawiony właśnie tego dnia. Aby skorzystać z czwartkowej promocji Tłusty Czwartek w Forbet, należy tego dnia postawić kupon, za co najmniej 100 zł. Na kuponie powinny znaleźć się, co najmniej 3 zdarzenia, […]

Czytaj dalej

Bonus cashback za nietrafiony typ w Forbet!

13 marca, 2019 Zwrot cashback w Forbet

Bukmacher Forbet postanowił przedłużyć swoję ofertę zwrotu za nietrafiony zakład, która teraz potrwa do końca marca. Jeżeli więc, Twój typ nie wszedł, w Forbet otrzymasz zwrot stawki z takiego zakładu w wysokości 5% do maksymalnie 700 zł. Tygodniowe okresy rozliczeniowe (poniedziałek-niedziela): – 11-17.03.2019 – 18-24.03.2019 – 25-31.03.2019 Suma stawek ze wszystkich zakładów wygranych i przegranych […]

Czytaj dalej

Promocja English Breakfast na Premier League w Forbet

26 grudnia, 2018 Promocja z bonusem 14% od wygranych w forBet

Zapraszamy do udziału w nowej promocji bukmachera forBet, który oferuje 14% bonus od wygranych Wszystko co musisz zrobić, aby otrzymać większe wygrane to w okresie od 26.12.2018 do 02.01.2019 w godzinach od 6:00 do 11:00 postawić zakład na Premier League zawierający specjalne wydarzenie „Wygrywaj +14%”, które znajduje się w zakładce Premier League na stronie forBet. […]

Czytaj dalej

Szczęśliwa 13 forBET!

13 września, 2018 Szczęśliwa 13 forBET!

Zapraszamy do promocji forBET – Szczęśliwa 13! Chcecie wygrywać bonusy 100 lub 500 PLN? A może zapolujecie na iPhone’y lub… nawet 100.000 PLN?! Zagraj za 10 PLN kupon składający się z 13 wybranych przez nas spotkań, a jeśli trafisz prawidłowo przynajmniej 10 z nich – możesz liczyć na nagrodę! Podział nagród wygląda następująco: 10 na […]

Czytaj dalej

Promocja w Forbet – Tniemy ryzyko na europejskie puchary!

18 lipca, 2018 Promocja w Forbet - Tniemy ryzyko na europejskie puchary!

Europejskie puchary rozkręcają się na dobre! W czwartek rewanżowych spotkaniach zobaczymy Lech Poznań i Górnik Zabrze. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was promocję! Zobacz nasze zapowiedzi: FC Zaria vs Górnik Zabrze Tobol Kostanay – Samtredia Zagraj w terminie 17.07.18 – 19.07.18 (włącznie) kupon spełniający następujące warunki: stawka 111 lub 222 PLN; co najmniej trzy zdarzenia […]

Czytaj dalej

forBet stawia walentynkową kolację

14 lutego, 2018 forbet-walentynki

Dzisiaj Walentynki, święto serduszek i zakochanych. Zakłady bukmacherskie forBET oferują z tej okazji specjalna promocję. Bukmacher stawia walentynkową kolację! Jeśli nie macie planów na Walentynki, to zawsze możecie je spędzić ze swoją drugą połówką na kolacji, którą zasponsoruje Wam forBET! Możesz otrzymać na swoje konto w forBET zwrot za walentynkową kolację w postaci bonusu aż […]

Czytaj dalej

Wygraj bilet na finał Pucharu Polski z forBet

12 lutego, 2018 forbet-puchar-polski

W czwartek w Warszawie startuje turniej finałowy koszykarskiego Pucharu Polski, którego sponsorem jest legalny bukmacher forBet. Dzisiaj dla swoich graczy oferuje w promocji 4️ podwójne zaproszenia na piątkowe mecze ćwierćfinałowe Polski Cukier Toruń – TBV Start Lublin Stelmet Enea BC Zielona Góra – Legia Warszawa Aby wygrać bilety trzeba wytypować sumę punktów w dzisiejszym meczu […]

Czytaj dalej

Andrzej Fonfara ambasadorem forBET!

Zakłady bukmacherskie forBet mają kolejnego ambasadora. Został nim Andrzej Fonfara, były mistrz świata IBO w kategorii półciężkiej oraz zdobywca międzynarodowego pasa WBC International w kategorii średniej. Andrzej Fonfara, to polski pięściarz, który w swojej karierze stoczył 35 zawodowych walk, wygrywając 29 z nich, z czego 17 przez nokaut. Dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi […]

Czytaj dalej

Tłusty czwartek w forBet

8 lutego, 2018

Z okazji tłustego czwartku forBET przygotował dla swoich graczy niespodziankę. W ten czwartek (08 luty) – od godziny 00:00 do 23:59 – 100% od depozytu do 500 pln! Tego dnia w forBET deponujesz podwójnie! Zasady promocji: W dniu 08.02.2018 od godziny 00:00 do godziny 23:59 dokonaj depozytu a forBET go podwoi! 1. Zrób depozyt i […]

Czytaj dalej

Oscary w ofercie forBET

Nie samym sportem żyje człowiek. Zbliżające się coroczne rozdanie Oscarów zawsze wyzwala wielkie emocje. Kto zdobędzie główne nagrody jest równie ważne jak to czy dojdzie do jakiegoś skandalu na czerwonym dywanie. Gala rozdania Oscarów za niespełna miesiąc ale już teraz można obstawiać kto zdobędzie złotą statuetkę. W ofercie legalnego bukmachera Forbet możemy postawić na najlepszy […]

Czytaj dalej

Bożydar Iwanow ambasadorem forBET!

forBET Zakłady Bukmacherskie pozyskał kolejnego ambasadora! Od pierwszego lutego rozpoczęliśmy bowiem współpracę z dziennikarzem Polsatu, Bożydarem Iwanowem! W ramach umowy wizerunek Bożydara będzie wykorzystywany w Internecie oraz na stronie forBET. Ponadto nasi klienci i czytelnicy będą mogli czytać i oglądać przygotowywane przez Iwanowa felietony, komentarze i zapowiedzi ciekawych wydarzeń sportowych. Umowa została podpisana na rok […]

Czytaj dalej

Poniedziałek – Zakład bez ryzyka na sporty wirtualne

21 stycznia, 2018 forbet-promocja

Poniedziałek – zazwyczaj mało dzieje się w sporcie… Dlaczego więc nie zajrzeć do Sportów Wirtualnych forBET? Zwłaszcza, że w KAŻDY poniedziałek możesz zagrać pierwszy zakład bez ryzyka? Już teraz przejdź do sekcji Zakładów Wirtualnych i zagraj zakład za 10 PLN, a jeśli okaże się on przegrany – zwrócimy Ci całą dyszkę w postaci bonusu! Powodzenia! […]

Czytaj dalej

Super Tydzień z Forbet – Środa bez podatku

17 stycznia, 2018 forbet-promocja

ŚRODA BEZ PODATKU! W środę wygrywasz w forBET więcej o 12%! Powiększamy bowiem wygrane za kupony pre-match zagrane w każdą środę od północy, do 23:59! Powodzenia! REGULAMIN 1. Oferta jest ważna dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET. 2. forBET posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia. Serwis zastrzega […]

Czytaj dalej

forBET sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa

9 stycznia, 2018 forbet-wlokniarz

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie już w zeszłym roku wspierała żużlowców Włókniarza Częstochowa. W tym roku współpraca została rozszerzona i forBET został sponsorem tytularnym. W 2018 roku żużlowcy z Częstochowy będą występować pod nazwą forBET Włókniarz Częstochowa. Umowa na sponsora tytularnego pomiędzy Włókniarzem Częstochowa i forBET podpisana została do końca 2018 roku. W ramach podpisanej umowy […]

Czytaj dalej

W Forbet dziś kupony przedmeczowe bez podatku!

14 grudnia, 2017 forbet-14-dzien

W Forbet dziś kupony przedmeczowe bez podatku! Ciekawą ofertę przygotował legalny bukmacher Forbet dla 14-go dnia z Adwentowego kalendarza. Dziś w Forbet można grać bez podatku. Oferta dotyczy tylko kuponów przedmeczowych. Kluczowe zapisy z regulaminu dla tej oferty Oferta dotyczy jedynie gry za prawdziwie pieniądze. Gra za środki bonusowe nie wlicza się do promocji. Do […]

Czytaj dalej